1. 1.
  rap dunyasinin en arabesk adamlarindan. new york'ludur bu hard rapper. eski sarkilarinda hep ezilmislige baskaldiri vardir. son zamanlarda degisti bakma.
  3 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  50 Centle yaptıgı "Outta Control" düetinde:
  "I'm young, I'm black, I'm rich and yes I'm ghetto than the motherfuckin project steps"
  lafını hafızama kazımış bir rapper.
  2 ... franchise
 3. 3.
  beatleri güzel olan bir rapçi.
  2 ... komplikasyon
 4. 4.
  east coast adamı.
  2 ... eskisevgili
 5. 5.
  8 mileın girişindeki shook ones şarkısıyla adını duyurmuş mc.
  4 -1 ... stillborn
 6. 6.
  prodigy ve havoc'dan oluşan eski east coast grubu, sonradan sıçmıştır kendileri.
  2 ... undergrounder
 7. 7.
  adını 8 mile filmindeki sahnelerde değil 93 yılında çıkardıkları ilk albümleri Juvenile Hell ile duyurmuşlardır. bi çok rap dinleyicisi tarafından bilinen shook ones şarkısı da ilk olarak 95 yılında yayınlanan The Infamous albümünde duyuldu.
  eminem gruba olan saygısından ve sevgisinde 8 mile filminin bi kaç sahnesinde kullandı şarkının beatini.
  4 ... undergrounder
 8. 8.
  bir çok tupac dickryda'sının olm bunlar tupac'la kavgalıymış dinlenmez lan bunlar diyerek küfür ettikleri efsane grup. yahu kardeşim sana ne düşmansa düşman. tupac'ın askerimisin sen? sen adamın yaptığı müziğe bakacaksın. mobb deep hell on earth ve infamous albümleri klasik olan dünyanın en büyük rap gruplarından biridir. prodigy başlı başına efsane bir mc'dir. havoc rap dünyasının en iyi prodüktörlerinden biridir.
  2 ... jigga
 9. 9.
  artık olmayan grup. grup üyeleri 50 cent tarafından satın alınıp g-unit'i oluşturmuşlardır. bu yüzden çoğu hayranı artık nefret etmektedir bu gruptan. tupac'dan sonra en iyi isimlerden birisidir. bir diğeri ise: dmx
  4 ... takino parmino
 10. 10.
  east west savaşında şiddetin kol gezdiği yıllarda tupac ın yanına çekmeye çalıştığı gurup. tabi ben bakarım dalgama beni ilgilendirmez deyince tupaca ayarı almıştır tupac o yıllarda. daydreamin parçası dinlenmesi gerekendir.
  2 -1 ... 19 12