1. 1.
  50 cent in kankasi. g unit uyesi. gercek adi Christopher Lloyd olan. dudaklari jay z nin ki kadar kalin rapper.
  ... dellydellyqpelly
 2. 2.
  (bkz: you know it) şarkısına eşlik etmiş raper.
  ... andlee
 3. 3.
  (bkz: lloyd daniels) *
  ... fowler
 4. 4.
  müthiş karizma bir sesi olan rapper. kendini geliştirmesi halinde çok daha iyi yerlere gelecektir. iki albümüde güzeldir.
  ... jigga
 5. 5.
  the bank job'da jason statham ve ekibinin kasasını patlattığı banka. Michael x şantaj yaptığı prenses ve bakan'ın ilgili fotoğraflarını bu bankada 118 numaralı kutunun içinde saklıyordu.
  ... rasomon
 6. 6.
  g-unit'te 50 cent'ten sonra en çok göze batan elemandır. sesi incedir ve derin derin gelir.
  ... uyeolmadanlinkigoremeyenadam
 7. 7.
  karma isimli muhteşem bir şarkısı olan şarkıcı.
  ... particle
 8. 8.
  (bkz: juelz santana)'yla yaptığı (bkz: beamer benz or bentley) adlı şarkıyla muhteşem bir dönüş yapmıştır.
  ... masterow
 9. 9.
  lloyd banks
  1 ... uyeolmadanlinkigoremeyenadam
 10. 10.
  Asıl adı Christopher Charles Lloyd olan 1982 doğumlu G-Unit üyesi ve 50 Cent'in en büyük kankalarından biri olan rapper'dır. Diğer entry sahiplerinin dediği gibi Jay-Z tarzı 1 kilo dudağı vardır. ilk solo albümü 'The Hunger for More' harika bir albüm olup inanılmaz derecede başarılı olmuştur. Bilboard listelerine bir numaradan girmiş , ilk hafta 500.500 kopya satmış ve şimdiye kadar toplamda 4 milyon adet satarak rap veteranlarının ulaşabileceği satış rakamına erişmiştir. ilk albümünün başarısı sorulduğunda 50 Cent'in yolundan gittiğini ve onun taktiklerini uygulayarak bu seviyeye ulaştığını ifade etmiştir. ikinci albümü 'Rotten Apple' ilk albümdeki başarıyı yakalayamamış olup bu albümdeki hit sayısı oldukça azdır. 3. albümü olan 'Hunger For More 2' de beni hayal kırıklığına uğraşmıştır. Ayrıca internete sızdığı için yayınlanmamış 'The Big Withdraw' isimli ziyan olmuş bir albümü de vardır. Bunların dışında işe yarar şarkıların olduğu bir sürü mixtape'i vardır. Her fırsatta 50 Cent ve G-Unit'e olan bağlılığından bahseder Allah ayırmasın diyoruz. Bu değerli rapper'ı istanbul'da Discorium'da yakından izleme şansına sahip biri olarak tekrar gelmesini dört gözle beklediğimizi söylemek isterim. O gecede tatsız tek olay Lloyd Banks'in sanırım parasını alamadığı için sahneye çıkmak istememesi ve güç bela ikna edilmesidir. Konserin sonunda 'Bana şampanya ısmarlamak isteyen bayan var mı? Varsa biraz daha kalacağım.... Sözünden sonra ( bence çok az kimse anladı bu sözü ) olumlu cevap alamayınca sahneyi erkenden terketmiştir. Her entry'imizde olduğu için Lloyd Banks'a yeni başlayanlar için best of 'umuz : ' I'm so fly ' , ' On fire ' , ' Ain't no click ' , ' Warrior part 2 ' , ' Til the end ' , ' Cake ' , ' NY NY ' dur.
  1 ... batman begins