1. 1.
  galatasaray'a geldiği sezon rakip takım oyuncularına kaptırdığı toplar sonrası yenilen gollerden dolayı asist kralı ünvanını alan, futbol oynadığı zamanlar hollanda milli takımı'nın vazgeçilmezi olmuş defans oyuncusu.
  2 -1 ... salca
 2. 2.
  bunu doğuran anne, bunu da doğurdu;

  (bkz: ronald de boer)
  4 -2 ... salca
 3. 3.
  galatasaray da oynadığı dönemde taraftarlara saç baş yollduran defans oyuncusu.
  ... worldlike
 4. 4.
  galatasaray'ın maçlarını ataturk olimpiyat stadi'nda oynadığı 2003-2004 sezonunda gelen, devre arasında glasgow rangers'a giden euro 2004'de hollanda milli futbol takımı'nda yer almış galatasaray'da güme gitmiş futbolcudur.

  (bkz: güme gitmek)
  2 -2 ... minik mavi balina
 5. 5.
  fatih terim'le ilgili şu açıklamaları yapmış eski fitbolcu:

  "2000 yılında kazanılan UEFA Kupası'ndan dolayı bana göre başı hala göklerde, bulutların arasında geziyordu. Ama şunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör değildi. Kendisi futboldan çok dış görünüşüyle meşguldü. Benim hiçbir yerde görmediğim bir şeydi. Yarım sezonluk bir dönemde aynı kıyafetle diğer antrenmana çıktığını görmedim. Her seferinde başka kıyafet giyerdi. Bu gerçekten inanılmazdı. Tam anlamıyla gerçek bir megalomandı."

  kaynak: fanatik
  3 -1 ... hoyrat hayalet casper
 6. 6.
  antrenörlüğe ısınmaya yeltenirken, popüler olandan rüzgar alayım düsturunu şiar edinmiş futbolcu eskisidir. kendisinin teknik direktörlük kariyeri fatih terim'in %1 i bile değilken, tanınmış bir teknik adamın çalışma tarzını "dış görünümü ile meşgul olmakla" eleştirmeye kalkmak gibi bir bayağılığa bulaşmıştır.
  türkiye'ye geldiği yıllarda ligde kalma mücadelesi veren takımların sıradan forvetlerinden bile ayar almış, ayağının altından kaçırdığı bir top sayesinde hepimize "de boer" sülalesi hakkında derin bilgi kazandırmış abimizdir. galatasaray'da önceden oynamış, artık türkiye'de yaşamayan birçok ünlü futbolcunun fatih terim hakkında yaptıkları açıklamaların tam tersi bir açıklamaya böyle bir zamanlama ile girişmesi kendisinin yavanlığını bariz şekilde ortaya koymaktadır.
  hayatında başarılar dileriz...
  -3 ... ozz le grand
 7. 7.
  fatih terim'in bir futbolcusu olarak yorumunu yapmıştır.

  bir seyirci olarak aynı yorum yapılabilir mevzu bahis kişi hakkında...
  -1 ... herostratos
 8. 8.
  pire'de 3-0 kaybettiğimiz olympiakos maçında castillo'ya yaptığı şahane asist hala akıllarda olan portakal.
  3 ... pulemjot kalashnikova
 9. 9.
  fenerbahçe'de edu dracena vardı da bizim neyimiz eksikti? bizde oynadığı 2003-2004 sezonunda gerçek bir asist kralıyken, olimpiyat stadı'nda 2-1 kaybettiğimiz trabzonspor maçında fatih tekke'ye yaptığı muhteşem asisti de yazmazsak arkamızdan ağlar. perdeyi açan bu gole yattara da bir tane eklemiş, cesar prates'in şahane frikiği galatasaray'ı kurtaramayınca koskoca frank de boer, frank men de boer olmuştur, yazıktır. 1990'larda ve 2000'lerin başında hollanda milli futbol takimi, afc ajax, fc barcelona gibi dünya devlerinin vazgeçilmeziyken sadece 1-2 sene sonrasında galatasaray'da bu kadar maskara olması iç acıtan bir detaydır.
  2 ... pulemjot kalashnikova
 10. 10.
  zamanında galatasaray dergisi'nde pırlanta ayaklar diye başlığı atılmış futbolcuydu.
  ... kewell the wizard of oz