1. 1.
  perran kutman'ın gençliğindeki tadını yakalıyorum bu kadında. ilerleyen zamanlarda dramatik gücünü de gösterebilecektir şüphesiz. (bkz: babam ve oğlum)
  7 ... tanrının kadın yüzü
 2. 2.
  Türkiye'nin en iyi kadın oyuncularından biri..Gülebildiğim tek bayan..Şu sıralar Yabancı Damat da oynamakta..Ayrıca Engin Günaydın'ın Binnur Kaya'yı Avrupa Yakası na getirmek istemiştir..Ama oynamakta olduğu dizinin yapımcısı izin vermemiştir..Ama bu müthiş iki insanı http://www.engingunaydin.com da izleme fırsatı bulacağız..
  4 -1 ... kobrullah
 3. 3.
  oyunculuğun oynamamakla olabileceğini kanıtlamış kişilerden biri.. evet, gerçek bir oyuncu rolünü oynamaz, yaşar.. izleyene de "aa aynı bizim komşunun oğlu/kızı!" gibilerinden tepkiler verdirir. aynı şeyleri söyleyebiliyorum kendisine işte.. o kadar tatlı ve sempatik ki aynı zamanda, böyle bir ablam felan olaydı diye diye sayıklatır beni gece gündüz.. cuma akşamları yabancı damat izleme sebebidir. her zaman sevilecek, hiçbir zaman unutulmayacaktır..

  bir de aynı rollerde olmasa da oyunculuğunu gerçekten herkes görebilse keşke..
  8 ... lyla
 4. 4.
  muhteşem bir oyuncu.
  7 ... dahii
 5. 5.
  en son ülker içim yoğurt reklamında da şahane bir performans sergileyen, deli dolu rollerde bir numara dedirten oyuncu.
  (bkz: zaaarif bir şekilde sağıyoz türküler söyleyerek tabii)
  6 ... frejya1st
 6. 6.
  bilkent sahne bişesi bölümünü bitirmiş, yeteneğini değişik bir alanda yakalamış çok başarılı ve tatlı bir sanatçı...
  3 ... aburcubur
 7. 7.
  yeni nesil ayşen gruda.

  yabancı damat'taki rolü ile gönüllerde taht kurmuştur.
  1 ... insatiable love
 8. 8.
  demet akbağ'dan sonra komedinin en çok yakıştığı bayan. bugün makineyi kırıp geçirmiştir helal olsundur tebrik edilesidir.
  4 ... aktif matkap
 9. 9.
  seneler önce baba evi 'ndeki performansıyla gerçek bir tiyatrocu olduğunu hissettirmiş,babam ve oğlum da,yabancı damat ta ve daha pek çok yerde görmekten mutluluk duyduğumuz sanatçı.
  4 ... queen
 10. 10.
  kesinlikle çok gırgır bir hanımdır.ileride daha başarılı işlerde olacagından eminim. daha ön plana çıkması gerekmektedir.
  4 ... silte