bugün

perran kutman'ın gençliğindeki tadını yakalıyorum bu kadında. ilerleyen zamanlarda dramatik gücünü de gösterebilecektir şüphesiz. (bkz: babam ve oğlum)
Türkiye'nin en iyi kadın oyuncularından biri..Gülebildiğim tek bayan..Şu sıralar Yabancı Damat da oynamakta..Ayrıca Engin Günaydın'ın Binnur Kaya'yı Avrupa Yakası na getirmek istemiştir..Ama oynamakta olduğu dizinin yapımcısı izin vermemiştir..Ama bu müthiş iki insanı http://www.engingunaydin.com da izleme fırsatı bulacağız..
oyunculuğun oynamamakla olabileceğini kanıtlamış kişilerden biri.. evet, gerçek bir oyuncu rolünü oynamaz, yaşar.. izleyene de "aa aynı bizim komşunun oğlu/kızı!" gibilerinden tepkiler verdirir. aynı şeyleri söyleyebiliyorum kendisine işte.. o kadar tatlı ve sempatik ki aynı zamanda, böyle bir ablam felan olaydı diye diye sayıklatır beni gece gündüz.. cuma akşamları yabancı damat izleme sebebidir. her zaman sevilecek, hiçbir zaman unutulmayacaktır..

bir de aynı rollerde olmasa da oyunculuğunu gerçekten herkes görebilse keşke..
muhteşem bir oyuncu.
en son ülker içim yoğurt reklamında da şahane bir performans sergileyen, deli dolu rollerde bir numara dedirten oyuncu.
(bkz: zaaarif bir şekilde sağıyoz türküler söyleyerek tabii)
bilkent sahne bişesi bölümünü bitirmiş, yeteneğini değişik bir alanda yakalamış çok başarılı ve tatlı bir sanatçı...
yeni nesil ayşen gruda.

yabancı damat'taki rolü ile gönüllerde taht kurmuştur.
demet akbağ'dan sonra komedinin en çok yakıştığı bayan. bugün makineyi kırıp geçirmiştir helal olsundur tebrik edilesidir.
seneler önce baba evi 'ndeki performansıyla gerçek bir tiyatrocu olduğunu hissettirmiş,babam ve oğlum da,yabancı damat ta ve daha pek çok yerde görmekten mutluluk duyduğumuz sanatçı.
kesinlikle çok gırgır bir hanımdır.ileride daha başarılı işlerde olacagından eminim. daha ön plana çıkması gerekmektedir.
demet akbag anne, binnur kaya ise evden çıkmak üzere olan kız çocugudur.

anne: geç kalma
kız: tamam anne hemen çıkıyorum *
muhteşem tiyatrocu. kendisi, üç kuruşluk dizilerde değil, tiyatrolarda oynamaya layıktır ama;

(bkz: paranın gözü kör olsun)
yıllar önce hülya avşarın programına temizlikçi kadın olarak aralara skeç tadında konuk olmaktaydı sonralarda dış kapının mandallarıadlı bkm yapımı * dizideki performansıyla koparmış aşmış kişi. severek izliyoruz
çok komik bir kadın olduğunu bildiğim, makinada izledikten sonra deli olduğunu öğrendiğim, sempatik, deli ve mükemmel oyuncu.
iyi oyuncu, güzel insan. televizyondan hissedilebilecek kadar samimi. güleryüzlü, alçakgönüllü. az konuşuyor bir de. aklı başında.

ama fazla sanki; bozarlar- değiştirirler- böyle yaşatmazlar diye korkuyor insan bu orman kanunlarıyla pek mutlu dönen dünyada. üzülürüm diye, övgü cümlelerinden ısrarla kaçınan halimle yarım saat cebelleşerek yazdığım bu satırlardan pişman olurum diye korktum bir de tuhaf bir sahiplenme duygusuyla. sakın ha, sakın!
1972 Ankara doğumludur. 1995 te Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.
bu kadar beğendiğim bir oyuncu olmasına rağmen bir şey yazmamış olmama şaşırdığım insan. yemek yemesi, gülmesi, konuşması, bakması her bişeyi ayrı komik olan müthiş oyuncu. ama kendisinde de türkan şoray hastalığı olduğunu düşünüyorum zira eline metin versen bülbül gibi şakıyacak fakat kendisi konuştuğu için zorlanıyormuş gibi bir hali var.
avrupa yakasına dahil olduğunu öğrenmem bile gülümsememe neden olmuş, engin günaydın'la muhteşem ikili oluşturacaklarına inandığım sanatçı kişi.
babam ve oğlum filminde telsiz konuşmaları güldürürken düşündürmeye fırsat bırakmayacak derecede komik olan insan. gariban rollerinin kraliçe aktrisi. gündelikçi kadın rolünde diziye katılırsa şaşırmam, apışmam.
avrupa yakası'nda makbule'nin tahtını sarsacak gibi duran oyuncu.
bunu da duyduktan sonra, gülse birsel'in diziye tamamen delileri ya da deli rolü yapacak oyuncular aldığı anlaşılmaktadır.
harika bir oyuncu.avrupa yakasına daha da baglanmanın baska bir nedeni olacak yeni sezonda.
oynadığı her role kendisinden birşey katan sempatik oyuncu...
insanlığı ve duruşu da oyunculuğu kadar muhteşem olan insan, umarım daha çok görürürz kendisini.
babam ve oğlum'da millet salya sümük ağlarken benim gayet komik anlar yaşamamı sağlamış hatun.