entry'ler (80)

oscar

burada pek ses seda yok ama 2024 oscar ödülleri sahiplerini bulmuştur.

merak edenler için kazananlar: https://kayiprihtim.com/h...ri-kazananlari-aciklandi/

lg g3

benim de özellikle son iki aydır hem çıkmadan önce paylaşılan ön inceleme ve haberleriyle hem de çıktıktan sonra sunulan kullanıcı incelemeleriyle yakından takip ettiğim telefondu. birkaç gün öncesine kadar \\\"kesin alacağım\\\" kafasındaydım. lakin teknoseyir\\\'in incelemesini izledikten sonra, -onlara olan güvenin de etkisiyle- soğudum gerçekten. evet tasarımsal ve işlevsel olarak harika, evet ekran şahane, evet aklımdaki görüntü... ama maalesef gerçekler bunlarla sınırlı değil.

açıkçası alacağım ilk akıllı telefon olacağı için adam gibi bir şey istiyorum. fakat aşırı ısınması, 4k video çekimini de geçtim, oyunlarda ve uygulamalarda ısınması, ekran parlaklığını belli oranda sen istemesen de bataryanın çabuk bitmemesi için düşürmesi vs gibi birçok sorun var ortada. ah o ekran quad değil de normal 1080 olacaktı da o zaman görecektik.

neyse, şu aşamada sony xperia z2'yi takip ediyorum. aranızdan farklı öneri sunacak arkadaşlara da hayır demem tabi...

banu güven

bazılarının düşündüğünün aksine, iç güzelliğinin yüzüne yansıdığı insan. kendi gibi olan insan. insan gibi insan, tatlı olan ama tatlılığı güzelliliğiyle sınırlı kalan insan.

ve gazeteci.

imc tv

banu güven'in de geçiş yaptığı kanal olmuştur. merakla ve heyecanla bekliyoruz.

mirai nikki

"ey ulu sözlük, cidden haberiniz yok mudur bu manga ya da anime serisinden?!" serzenişinde bulunmak istediğim içinde gasai yuno gibi bir yandere bulunan seridir. hoş, asıl kahraman yukiteru'yu tenha ve çıkmaz bir sokakta kıstırıp eşşek sudan gelene kadar dövüp benzetmek isteyebilirsiniz, orası ayrı.

nuray mert

şu anda imc tv'de başkanlık sistemiyle ilgili konuşan güzel insan.

nihat özdemir

bu adam cidden fenerbahçe başkan vekili mi yoksa kanal d haber bir adet şaka mı yapıyor? yıl olmuş 2012, mahalle karıları bile böyle konuşmuyor artık yahu. hadi çekemezsin filan ama bir insan karaktersiz olduğunu bu kadar mı belli eder? sanırım fenerbahçenin "baş"ına gelen en kötü şey olsa gerek.

bir de çok iyi konuşuyor diye sahip çıkanlar var, gülüyorum.

star tv nin yeni logosu

valla isterlerse üçte birini kaplatsınlar, daha da ayrıntı katarak böyle iyice farklı bir imaja bürünmeye çalışsınlar, hiç önemli değil. tek istediğim pazar gecesi sinemasında ve behzat ç. gibi dizilerde logoyu reklamlardaki şekline, yani saydam hale getirsinler. madem logoyu yurt dışına yaptırtıyorlar, bari yurt dışındaki kanallardan örnek alsınlar. seyir zevkimizin içine etmesinler.

ey yetkili, eğer beni duyuyorsan üç vakte kadar bu dediğim gerçekleştir. biz de "tadından yenmiyor azizim," diye haykıralım!

can dündar

ntv'yi artık neden izlemememiz gerektiğini bir kez daha gözler önüne sermiş gazetecidir.

ulan bu adamlar öğlen bültenlerinde çıkardığın kimsenin tanımadığı kişiler mi? senin ekran yüzlerin, kanalının izlenme nedenleri. şimdi bir de tven midir ne melettir bir kanal açılıyor. olan üç-beş program da oraya kaydırılacak. o imajı falan kalmadı artık, bundan sonra ne yaparsa boş.

indirilen dosyayı yanlışlıkla silmek

çok kötü ve berbat bir duygudur. hele dosya boyutları gb'lara valan durumdaysa daha da beter bir durumdur. bir daha bir dosya silecekken iki kez düşünmenize yol açar. yine de o sinir geçmez.

hatip dicle ye karşı akp chp ve mhp ittifakı

radikal'ın haberidir. ne kadar doğru bilemem ama dün daha kimse "ne oluyoruz?" demeden mazbatasını koşa koşa almaya giden akp milletvekilinden sonra doğru olduğunu düşündüğümdür.

http://www.radikal.com.tr...06.2011&CategoryID=78

ahmet türk

kan lafını ağızlarına pelesenk etmiş kendini bilmezlerin, uğraşmadan, araştırmadan bok atma yoluna giriştikleri milletvekilidir. onun cesaretinin ve demokrasi anlayışının kırta birine sahip olsaydınız bu ülkede ne kürt sorunu kalırdı ne terör.

madem ucunda ölüm var neden bu anlamsız yaratılış

bazen, bazı zamanlarda, için cız etsede, kabullenemesende, buradan daha iyi bir yere gittiğini hissedersin... din ayrımı gözetmeksizin, inançlara aldırmaksızın şu andan daha güzel bir yerde olduğunu hayal edersin. işte o zaman buruk ve içini acıtan bir gülümseme gelir simana. gözlerinden yaşlar süzülür. dünyada yalnız olduğunu anlarsın.

bir gün sen de onların yanına gideceksindir. bir gün...

ezel

38. bölüm fragmanını izledim de, şu anda nevrim döndü. hatta durun, dönmeye devam ediyor. bir şey diyemiyorum o yüzden!

ezel

dırın dı tın tın

dıııın dın tın tının, tının, tın tınınının tının tının...

o müzik çalınca zaten ister istemez plan yapmaya başlıyo insan, "la amuna goycammm" diye düşünerekten...

sözlükteki ateistlerin çok olması

ateist değil de artiz çok desek daha doğru olur.

kavak yelleri

yellene yellene bitiremediler bu diziyi, hayret.

ezel

hoca o ne biçim bölümdü öyle?! resmen hepimizi dumur etti. kaba tabirle sikertip attı. duygu, heyecan, gerilim.. ne ararsan var. gelde bir sonraki bölümü bekleye dur...

fringe

3. sezonu ciddi anlamda merak ve hayranlık uyandırıcı cinsten beklenmektedir. lost bittiğine göre oradaki izleyicinin büyük bir kısmı buraya kayacaktır.

en azından daha da adam gibi bir senaryo izleyecekler ve ciddi anlamda dizi nasıl yapılırmış göreceklerdir.

beyaz show

şu programa katılan ve her tarafta defalarca sadece bir bug yakaladığını ve hacker olmadığını belirten ama ne hikmetse herkes tarafından artık ilah olarak görülen çocuğun tavırlarıda neydi öyle?

ulan insan bir programa çıkıyorsun. hiç mi çalışılmaz yahu, iki üç cümle ezberleseydin bari. hayır heyecandandır falan diyeceksiniz de bayağı bildik bildik konuşuyordu işine gelince. işte bizdeki hacker ancak bu kadar oluyor.