1. 1.
  kardeşi olan frank de boer ile birlikte hollanda milli takımı'nın efsane olmuş oyuncularından biri.
  ... salca
 2. 2.
  afc ajax, fc barcelona ve glasgow rangers takımlarında istikrarlı şekilde forma giyen ve yanlış hatırlamıyorsam uçaktan korkan dutch amc/fc dir. kardeşi kadar büyük bir futbolcu olamamışsa da onun kadar sıçıp sıvamadan bırakmayı bilmiştir.
  3 ... disco inferno
 3. 3.
  En çok glasgow rangers formasına yakışmaktadır zannımca.
  ... liverpoolmlt
 4. 4.
  frank de boer kadar olmasa da , o da bir hollanda efsanesidir.En çok glasgow rangers formasına yakışmaktadır zannımca.
  ... liverpoolmlt
 5. 5.
  frank de boer'un kendisi gibi futbolcu olan ikizi. kardeşiyle 1993-98 yılları arasında ajax'ta, 98-2000 yılları arasında barcelona'da, 2004 yılında rangers'ta, 2004-05 yılları arasında al-rayyan'da ve 2005-06 yılları arasında al-shamal takımlarında birlikte oynamıştır.
  ... delgado
 6. 6.
  (Asıl adı:Ronaldus de Boer) (d. 15 Mayıs 1970 Hoorn, Hollanda) Hollanda'nın yetiştirdiği önemli futbolculardandır. 67 kez Hollanda Millî Futbol Takımı formasını giyip 13 gol atma başarısını göstermiştir. Frank de Boer'in ikiz kardeşidir.

  1989 tarihinde AFC Ajax takımında futbola başlamıştır. Burdan 1991 yılında FC Twente takımına transfer olmuştur. Fakat burada iki sezon oynamış ve Ajax'a 1993 senesinde geri dönmüştür. 1999 yılına kadar Ajax'ta oynamış ve büyük Avrupa klüplerinin transfer listesine girmiştir ve FC Barcelona'ya transfer olmuştur. Burada kariyerinin zirvesini yaşamıştır ama yalnızca iki sezon oynayıp iskoçya'nın en ünlü kulüplerinden Glasgow Rangers FC takımına gitmiştir. Futbol hayatının son yıllarında Katar Ligi takımlarında forma giymiştir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Ronald_de_Boer
  ... hasmet ibriktaroglu