bugün

Birkaç adamın birbirlerini poh pohladıkları fotoğraf web sitesidir.
Mehmet Turgut'ta o siteden çıkmıştır ne yazıkki.
Hiçbir samimiyet yoktur.
beni fotoğraftan soğutmuş sitedir. her türlü kombinasyonu barındıran fotoğraf çeşitlerine bakmaktan, dışarı çıkınca "amann böyle milyon tane fotoğraf var... bunu çekeceğime kopyalarım bir yerden bee... püff!" deyip, fotoğraf çekmeye değer hiçbir şey bulamamaya neden olur. fotoğraf çekmeye yeni yeni merak salanların kesinlikle uzak durması gereken sitedir işte bu yüzden. işe yarayabilmesi için bir sergi kıvamında değil; çekilen fotoğrafların detaylı teknik bilgisinin fotoğrafı çekenler tarafından verilmesi daha bir işe yarayabilir, fotoğraf altlarına şiir yazmaktansa...
ara yüzünü değiştirere 500px.com a benzemiş olan site.
ne yazık ki kalitesi ortalama bir fotoğraf sitesinin 10da1i bile etmez.
yeni başlayanlara çok güzel gelebilir ancak biraz ilerledikten sonra,
500px.com, 1x.com v.b. sitelerden haberdar olduklarında, "ohaa buraya nasıl bakmışım" diyeceklerdir gayette normal.
fotoğraf ekleyen bayansa deli gibi yorumlar puanlar alıyor. kimse fotoğrafın içeriğine bile bakmıyor.
erkek eklerse nedense çok az yorum ve puan alıyor. fotoğrafın iyi olması veya olmaması söz konusu bile değil.
yeni arayüzü tek kelime ile berbat olan site.
(bkz: ışık güzel netlik güzel)
site içerisindeki haksızlıkları gösteren forum bölümünü kaldırmış olan fotoğraf sitesi.
günün fotoğrafçısının *kızismi*97 olduğunu görmemle fikirlerimin değiştiği site. an itibariyle tespit ettiğim her ergen fotoğrafını itin götüne sokacağım site aynı zamanda.
"götümü çeksem daha sanatsal durur" dediğim fotoğrafları eleştirdiğim için abazan tayfa tarafından götü kaldırılmış ergen fotoğrafçı kızlarımız* tarafından düzenli olarak saldırılara uğradığım, instagramdan daha seviyesiz, facebook albümlerinden bile hallice olamayan, artık fotoğrafçılıkla alakası kalmamış site. üye olmayın, oldurmayın. fotoğraf sanatıyla ilgileniyorsanız kafayı yersiniz burada. az önce hesabımı kapatmışımdır asfalt fotoğrafı çekip günün fotoğrafçısı olan ve birbirini destekleyip bana saldıran bir salak sürüsüyle kavga ettiğim için.

fotoğraf makinasını bulan geliyor efendim durduramıyoruz.

deepnot: çıkarken de yönetime attığım yazı aynen şöyledir;
"eleştiri kaldıramayan aşşağılık ergen sürüsünün basmış olduğu bu sitede fotoğraflarımın altında polemik çıkmasından bıktım. adama yaptığım eleştiri benim fotoğrafımın altına küfür olarak geri dönüyor. ilk kurulduğu zamanla alakası kalmamış buranın. facebook fotoğraf albümleri bile daha seviyeli sizden. daha da buraya profesyonel hiç kimsenin gireceğini sanmıyorum. batmış resmen bu site. size geçmiş olsun. siteyi de kapatın cs serveri yapın daha isabetli olur kanımca."
http://www.500px.com un yanına bile yaklaşamayacak sitedir. eski hali çok daha iyiydi.
para kaygısını ön plana çıkartmış olan internet sitesidir. efendim bu siteye yaklaşık beş yıldır üyeyim. uzun bir süredir siteye giriş yapmıyordum. az evvel forumlarında neler dönüyor diye bir girip göz atayım dedim. demez olaydım! gördüm ki artık konuları, başlıkları okumak bile ücretli hale gelmiş. konuyla ilgili girilen bir-iki mesajın ardından pro üye olun gibi bir uyarı göze çarpıyor. sanki annie leibovitz, sergey ivanov kaynıyor içerisi de.. te allam ya.
büyük boy fotoğraflarını indirmek için izin vermeyen ama bug'ın bulduğum site. isteyene söylerim panpa.
500px, 1x gibi siteler varken bulaşılmaması gereken platform.
bıktım tatilci nermin teyzeyle emekli orhan amcanın domates, marul fotoğraflarından amk.
ışık yetersiz, kadraj kırpılmış... yetersiz tabi amk, o ışıkta sebze yetişmez, ağaçlarıda arada budamak lazım. yeter beee...
fotoğraf çekilir, resim çizilir mottosunu sürekli dile getiren popüler fotoğrafçılık sitesi.
trollük yapması pek bi hoş site. özellikle tırt fotolara " aa süper foto gerçekten" yazmak falan eğlenceli baya.