bugün

fotokritik

"götümü çeksem daha sanatsal durur" dediğim fotoğrafları eleştirdiğim için abazan tayfa tarafından götü kaldırılmış ergen fotoğrafçı kızlarımız* tarafından düzenli olarak saldırılara uğradığım, instagramdan daha seviyesiz, facebook albümlerinden bile hallice olamayan, artık fotoğrafçılıkla alakası kalmamış site. üye olmayın, oldurmayın. fotoğraf sanatıyla ilgileniyorsanız kafayı yersiniz burada. az önce hesabımı kapatmışımdır asfalt fotoğrafı çekip günün fotoğrafçısı olan ve birbirini destekleyip bana saldıran bir salak sürüsüyle kavga ettiğim için.

fotoğraf makinasını bulan geliyor efendim durduramıyoruz.

deepnot: çıkarken de yönetime attığım yazı aynen şöyledir;
"eleştiri kaldıramayan aşşağılık ergen sürüsünün basmış olduğu bu sitede fotoğraflarımın altında polemik çıkmasından bıktım. adama yaptığım eleştiri benim fotoğrafımın altına küfür olarak geri dönüyor. ilk kurulduğu zamanla alakası kalmamış buranın. facebook fotoğraf albümleri bile daha seviyeli sizden. daha da buraya profesyonel hiç kimsenin gireceğini sanmıyorum. batmış resmen bu site. size geçmiş olsun. siteyi de kapatın cs serveri yapın daha isabetli olur kanımca."
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar