bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir internet sitesi ve isteyen herkes üye olup fotograf koyabilir ve başkalarının fotgraflarını yorumlayabilir ve fotografçılık ile ilgili forum ve diger bilmek istediklerini buradan ögrenebilir.
    http://www.fotokritik.com
    5 ... pink floyd
  2. 2.
    Yaklaşık 3 ay önce üye olduğum ve üye olduğumdan bu yana beni monitörün önüne yapıştıran fotoğraf ve fotoğrafçılık sitesi.Özellikle amatör fotoğrafçıların fotoğraflarını yükleyerek,yorumları okuyarak,forumlara katılarak ve fotoeğitim linkini tıklayarak kendilerini fazlaca geliştirebilecekleri Türkiye'nin en iyi fotoğrafçılık sitesi.
    1 ... mr.jimmi
  3. 3.
    deviantart'ın daha duzeyli, kurallara baglı, fotograf sanatına yogunlasmıs, turkce versiyonu.
    -1 ... ne diyosun anlamadım
  4. 4.
    (bkz: gezilesi internet siteleri)
    ... exonotzor
  5. 5.
    üyesi olduğum fotoğrafçılık sitesi, bana göre türkiye nin en iyi prof. fotoğrafçılık sitesi

http://www.fotokritik.com/prometheuss
    2 ... in flames
  6. 6.
    uyelik asamasındaki kurallarıyla belli bir duzeyin ustunde yer alabildiğini dusundugum guzide site.
    yoksa her gelen uye olsa, fotograf koysa, vesikalıgını koysa, onune gelen "oov cool" dese, ohoooo...

ayrıca (bkz: deviantart)
    ... ne diyosun anlamadım
  7. 7.
    1 senedir uyesi oldugum fakat benim gibi gariban fotografcıları barındırmayan yukledigim tek resmi de silen egosunu tatmin edememiş site. *
    3 -4 ... melankolik
  8. 8.
    fotoğraflarınızı yayımlayabildiğiniz, fotoğrafınız hakkında eleştiriler ve yorumları aldığınız, eğer yüksek puan aldıysanız fotoğrafınızın ana sayfada günün fotoğrafları kategorisinde yayımlandığı site. Aynı şekilde siz de diğer fotoğraflara yorumlar yazıp, oylayabilirsiniz. seyri keyfli bir çok fotoğrafı ve kaliteli fotoğrafçıları barındırdığını düşündüğüm site. fk * üyelerinin hassas olduğu bir nokta var ki o da fotoğrafa resim denilmesi. eğer bir fotoğrafı eleştirirken resim dediyseniz vay halinize.

(bkz: resim çizilir fotoğraf çekilir)
    1 ... atipik
  9. 9.
    3 haftadır fotoğraf yüklediğim güzel site yalnız yorumlar son derece klişe ve anlamsız cevap bile vermiyorum çoğu zaman ilk 3 yorumu yapana fazladan puan veriliyor bu puanlarda fazladan fotoğraf yüklemeye yarıyor nedense ?! genelde ilk 3 yorumdan sonra yorumlar duruyor ama yine de çok iyi fotoğrafçılar olduğu bir gerçek...
    1 ... letranger
  10. 10.
    04.08'den beri de fotoğraflarımı yayınladığım fotoğraf sitesidir.aynı zamanda çok sağlam php sistem oturtmuş web sayfasıdır kendileri. V3 ile kodlamada aşamalar kaydetmiş, öh be birader kim yazıyor bu kodları dedirtmiştir.
    ... okuzcuk