bugün

göztepe'yi tanıması gereken yazardır.
(bkz: göztepe affetmez)
why mr anderson why diye sormak istediğim yazardır.

(bkz: sözlük yazarlarının sevmediği yazarlar/#8393954)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
an itibariyle o ukte senin bu ukte benim dolduran yazar. kolay gelsin.
(bkz: #8758071)
kendisine hoşbulduk demek istediğim yazar.
sağda solda başlık açıp insanlarla dalga geçen, hele ki bu insan bir din adamı ve bir çok kişinin çok saygı duyduğu fethullah gülen hakkında fetoş diye bahsederek konuşan ve başlık açan, sonra saygı hakkında nutuk atabilecek bir karakter(!)e sahip bir yazar.
canımın içi yazar.
son zamanlarda sözlüğün bilindik simalarındandır... başarılarının devamını dileriz efendim, kolay gelsin, kendisine selam ederim...
cevab veremedi'nin esprisini bilmeyen batı yalakası yazar.
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazım değil mi? keşke cevab veremedi başlığına girip bi baksaydın neymiş diye.
orjinal fikirlere sahip olacağına inandığım yazar. geleceği parlak nesildaş.
(#9046677) bu tipleri en son ilkokulda görmüştüm, 25 yaşımda yine nasip oldu. dur rahatlatayım seni atatürk ölmedi kalbimizde yaşıyor.
kendisi kemalisttir. taktir ederim.
kendi istediği görüşte referanduma oy vermeyecek olan sanatçıları dahi yobazlıkla suçlayabilecek kadar postal sevdalısıdır. (bkz: #9323405)

sanmaktadır ki "tüm sanatçılar chp nin tapulu malıdır , aksi halde görüş bildirince 'yobaz' diye damgalanır" kendisine masallar diyarında başarılar dilerim.

cumhuriyet i sindirememektedir. soda içmesi önerilir...
(bkz: apaçi)
(bkz: troll)
artık bal'da okuduğunu sanıyorum.
(bkz: en zayif halka/#10035493)

her boku rte'ye bağlayanlardan.

rte daha belediye başkanıyken biz demokrattık.
ikiz kardeşlerin birbirine benzemesi başlığı gibi zekice başlıklar açıp, sonra da kaçabilme yeteneğine sahip yaş aralığı hakkında bilgi edinmemizi sağlayan canlı.
(bkz: izmir insanındaki islam ve islamcı düşmanlığı/#10753505)

afrikalı adama arap diyerek cehaletini haykırıyor adeta... yazık.
sözlük hakkındaki malumatı 0 olan bir arkadaş heralde.

adam bit kadar girdiği entrynin neden coşmadığını soruyor.
komedi yeminle komedi. işte diyorum bu gibiler sözlüğün içine eden tayfa diye ama dinletemiyorum ki birader.

koçum daha çok yolun var.
az biraz daha yaz, daha uzun yazmaya çalış sonra bu sözlüğün ergen tayfası o yazını okursa * bir de beğenmeleri lazım çokça..
daha var senin o işe..
(#8437848) başlatmış olduğum nick altı sosyal sorumluluk projesi kapsamında uğradığım yedinci 61 üstü yazar. takipteyim.
haxball da takım arkadaşımdır. gol yemeden çok galibiyet almışlığımız olan yazardır. *
haxball sever yazar. an itibariyle haxball'da kapıştığımız sıkı rakip. şikayetçi yazar.*sabırlı yazar.iyidir hoştur.
haxball oyunculuğunu sekmeleri kapayalım haxball zirvesinde göstereceğini düşündüğüm yazar.
ayrıca zirveyi tek başına yüklenmiş az buçuk desteğimle yardımcı olmaya çalıştığım yazar kişisi.
kuşadasında görmeyi isterdim kendisini. * *
kemalistlerin vazgeçilmez kalemi. yılmaz özdil tadında şeyler yazıyor. entrylerini okudukça hayata geldiğime lanet okuyorum. ehehe