bugün

katılmak için sabırsızlandığım zirvedir.
yönetici olarak ilk sırada olduğum zirve.
hoş güzel olucak sanırım talep iyi olursa.
GG - sida.
turnuva için takım arkadaşı arayan oyuncular bana mesaj atabilir.
juve ile katılacağım zirve.

(bkz: amuğa goruh bülent başgan)
laktikasit ile takım arkadaşlığı görüşmelerimi borsaya bildirdiğim zirvedir. pavlovun köpeği ile karşılaşacağımız maçlar zevkli olacaktır.
piyonla evlenen vezir
pavlovun kopegi

yenilmez takım ilk yenilgisini beklemektedir.
icabında katılmak gereken zirvedir. duruma göre biz de katılıp top koştururuz.
takım arkadaşı aranıyor*
adıyla gönlümü kazanmış turnuva. adımı yazdırıp, yazdırmama konusunda henüz kararsızım.
bunu gören zürriyetsiz diyor ki; benim de bir takım arkadaşım olsa, ben de haxball oynasam biz neden takım kuramıyoruz.
takım arkadaşı bulursam katılacağım zirvedir.
takım arkadaşı arayanlara yardımcı olabiliceğim zirvedir.
takım arkadaşı arayanlara ilaç gibi gelecek bi insanım efendim.gerçi 2 aydır oynamıyorum da maksat katılım olsun.
kaçırdığım zirve oldu sanırım.
takım arkadaşı arıyorum. gerektiğinde geride duracak, gerektiğinde ileri çıkacak, sevecen, fiziği düzgü dur lan yanlış oldu. *
takım arkadaşı arayanlar clermont ile irtibata geçebilir. an itibariyle o da takım arkadaşı arıyor.
ayrıca maçlar için oda kuracak, neti sağlam olan bir yardımcıya daha ihtiyacımız var.
yırtıcı forvet (!) ve çanakkale geçilmez (!) defans olarak katılabileceğim zirvedir. *
çöldeki kutupayıları

clermont
bilinen biri.
yetişememenin burukluğunu yaşıyorum.
acayip güldüğüm organizasyondur,

gülme sebebim nasıl oluyorda bu kadar adam bir takım kalana kadar bir iki dakika da organize oluyorda son bir takım için darbe yapacak duruma geliyor anlamış değilim...
haxball.gr nin takım isimleri için getirdiği 10 karakterlik bir sınır var. takımlar isimlerini 10 karaktere düşürdüğü anda zirve, kura çekilmiş olarak listelenecektir. çıkan maçlara göre yarından itibaren maçlar başlıyacaktır. seri ilerlerse bir gece de bile bitirebiliriz.
an itibariyle turnuva şeması ve kuraları tamammlanmış zirve.
http://www.haxball.gr/cup/view/3956
yarın akşam katılmak istediğim organizasyon olacaktır. ne yapıyım yani öyle bir geçer zaman ki gibi bayık bir diziyi mi izleyeyim?
yırtmaçsporla eşleşmişiz başarılar dileriz rakibe.

respect.