bugün

Bu yazar var ya bu yazar.. insanın hasıdır. Yardım severdir.. candır, can.. tüm isteklerinin kabul olması dileklerimle.. sağlıklı mutlu huzurlu bir yeni yıl ve gelecekte güzel bir ömür dilerim..
Sağ olsun.
Gösteriş için kitap okuyan bir yazar. Kitap okumak herkesten gizli, kapalı kapılar ardında yapılması gereken gizli bir ibadet olmalı.

Senin fischer'in sana benim freud'um bana!
Kazangap ile kankitoloşko la kim bilir hangi tarikat oynatıyor bu piyonu.
(img:#1801904)
çok kişinin iyi bildiği gibi, reelde tanıdığım tek sözlük insanıdır.

dindar olduğunu zaten herkes bilir. doğup büyüdüğüm çevreden aldıklarım dışında din hakkında pek bilgim yoktur. dolayısıyla bu konuları konuşmaktan çoğunlukla kaçınırım. o sebepten dini meseleler hakkında pek konuşmuşluğumuz yoktur. bu açıdan yobazlığını da görmedim. hatta burada yazdıklarından gözlemlediğim kadarıyla dini görüşleri pek çok radikalin onaylamayacağı tarzdadır. kartoncu ile olan didişmesini bilmem, aralarındaki meseleyi bilmem. buna karışmaya da niyetim yok. yobazlık meselesini tartışıyorum. iran'da da bir islam vardır yemen'de de arabistan'da da arnavutlukta da. islami dilden konuşan herkesi anında yobaz diye damgalamayın. hristiyanlıkta da bir yığın sekt vardır. orada da radikaller var. ama toptancı bir şekilde tüm batıyı yobazlıkla itham etmezsiniz. burayı da etmeyin. oryantalist olur. ırkçılığın bir şekli olur. nefret söylemine falan girer. sonra başınız belaya girmesin.
(bkz: yazar x)
zamanında şunu yazmış atatürk düşmanı.
cimerin kendisine dokunmayacağından emin bir yandaş. gelmiş bana ahkam kesiyor.
bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. hala şunların atatürk'e hakaret etmediğine inananlar var.
görsel

edit: buna ironi diyenler ve on milyonlarca atatürkçü'ye pedofil deme alçaklığını normal karşılayanlar sıkıyorsa aynı ironiyi akp için de yapsın. sıkmadı değil mi. o zaman keseceksin demagojiyi.
kırk yıllık kankanın tanımam etmem diye savunmaya koşması da çok ironik olmuş. en iyisi daha fazla ironi yapmayın.
birazcık satranç oynamayı bildiğini tahmin ettiğim yazar.
Bu arada entrysinde bir anormallik yok, biraz edebiyat bilgisiniz varsa ve bunu birazda mantıkla desteklerseniz ironi yaptığını anlarsınız.

Çok sevdiğimden yada tanıdığımdan değil sezarın hakkı sezara verilmeli ondan yazıyorum.

( silin entrylerinizi, aferim. eğitimde sınır yok )
(#43456031)
Arkadaşlar sıkıntıya gerek yok, cimer cart curt öten yobaz bugün
(bkz: strawberry blonde un yüksek lisans bitirme tezi) başlığında yazdıklarıma çok içerlemiş olacak ki kendini komik duruma düşürüyor. Bak strawberry bağnazı, ben orada açık açık, üstüne basa basa, süzme salakların bile anlayabileceği şekilde
"sonuçta karşı kesime çamur atmak bedava değil mi? Ne demek istediğimi biraz sağduyulu olanlar anlar zaten"

Dedim değil mi? Hiç tanımadığım yazarlar bile gelip orada kinaye olduğunu anlamış, seni insan yerine koyarak da açıklama yapmış.
Napalım senin gibi ağzımızı mı bozalım illa? Bir de kalkmış nasıl bir kuyruk acın varsa 4 senelik ekran görüntüsünü galerinde tutmuşsun. Kendini rezil ettiğine değdi mi bari?

Edit: kimse kimseye bir şey demiyor hala anlayamamış meseleyi bu.
Kabul et işte haksız çıkmamak için milleti kankam ilan etmene gerek yok. samimi olmadığın biri seni burada savunmadı diye mi bu fokurdanman?
Kimyager. Çin e gitti geldi. Ve corona patladı.

Parçaları birleştirin.
Ne zaman meth yapıyoruz kanka.
Bak şimdi bu nick altındaki entrylerimi silip seni depresyona sokacağım.

Hanı ağlıyordun ya niye nick altımdaki entryrinizi siliyorsunuz diye * az daha ağla bro afgsdh
Ya şimdi geçmişi karıştırıp niye duygulandırıyorsun beni? Hem ben geçmişimi kağıt gibi buruşturup çöpe attım. Çöpü de ya kediler ya köp... hehe neyse tamam çok üzülmem gerekiyordu doğru.
bleach devam edecek diyolla. aldatıcı bir piyondur sakın yemeyin *
Şimdi necip fazildan ( ki kendisi baya hizliymis zamanında ) kedili köpekli alıntılar yapacaksak ben de " kemik de atmadık ama niye nick altımda bittiniz" vs demeliyim.ama diyemem. Çünkü ben beyefendiyim :D
olm sen entry silip beni üzmekle meşgul değil miydin? Niye yenilerini yazıyorsun? Yav tamam necip fazıl alıntısı yaptın mahvoldum ben kemik falan. Benim için fazla beyefendisin, az ötede yapar mısın efendiliğini?

Not: tşk.
Tamam len ağlama. Dayanamam gidiyorum.
Kızdırmayın adamı.
fırsat buldukça hırslı hırslı laf sokup sonra da özelden gel öpüşüp barışalım falan yazıyor. garip bir yazar diyeceğim de amk yerinde kim normal ki.
bugün öpesim yok takao-kun bekleyeceksin. kırıldıysan affet, demicem çünkü bana ne evet.
Başlık başlı başına ayıp ama ben kazangap emmiye takıldım.

Çok öpüşeyin korona var.
Hayır kasparov'un fili o.
Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur diye mi piyon oldun dedim.

"Biz kimsenin piyonu değiliz" dedi.
Aramızda hala beni freud takipçisi sanan köftehorlar var. Baylar, freud psikolojide milattır. Jung ise milattan sonra 2020'dir. Unutmayın.
Listeleri alt üst eder hacı cavcav.
https://youtu.be/3eV7ATOBq14