bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gizemli bir o kadar esrarengiz yazar.

koştursun , coştursun ama formatı bellemesin efendim.

hoşgelmiş.
    6 -1 ... lavabotuar
  2. 2.
    yazar y'e ihtiyaç duyacak yazar. -.-
    3 ... merhaba beni tanidin mi
  3. 3.
    olmamış.

11. nesilin şakirti de hiç çekilmiyor.
    6 -4 ... true
  4. 4.
    bu kim yahu?
    9 -3 ... yazar x
  5. 5.
    anasini tanimadigini soyleyen yazar.
    2 -5 ... thenameless
  6. 6.
    Verecek cevabi olmadigi zaman susabilmenin bir erdem oldugunu, "cevap verecek kadar degerli vaktim yok" ayaklariyla kivirmanin hicbir ise yaramayacagini belirten yazar. Ayrica yazarlarin cevaplarini nickaltina degil mesajla gondermesi gerektigini dusunen yazar. Ayrica taciturnn a madem vaktin yok gereksiz yere nefesini tüketip boş şeylerle nickaltimi doldurma çağrısı yapan yazar. Nickaltı bu şekilde dolmasındansa boş kalsın daha iyi.

edit: madem silecektin niye yazıyorsun?
    7 ... yazar x
  7. 7.
    Laf atabilirsin taciturnn merak etme.
    Tek yapabildiğin de bu anlaşılan. Zira yazarlık namına pek bir şeyin yok. Bir anektodu bile bu kadar büyüttüysen ne diyem sana? Bana ettiğin hakaretlerini yazmamı istemişsin. Daltarrak övgü mü şimdi? Polemiğe girmeyecekmiş. Sen polemiğe girme zaten millet üstüne basıp kayıyor.

başkalarının daltarrak diyerek nitelendirdiği sonrasındaysa bunu kabullenmek istemediği yazar.
    8 ... yazar x
  8. 8.
    Taciturnn'a ağlayan bir yazarmış öğrenmiş olduk. Belirtilecek fikrinin olduğunu duymak güzel şey tabii...
    Bana melis ağlama demiş ben hala ağlıyormuşum. Oğlum senin gibi acınacak durumdaki birine ağlamayalım da ne yapalım? Bilgi
    içerikli entrylerin ve terbiyeli nazik üslubunda sana başarılar.
    Edit: kıyma bana lütfen acımana çok ihtiyacım var.

nedense bazılarının bulaşmaktan bıkmadığı yazar.
    6 ... yazar x
  9. 9.
    Mantıklı ve güzel entryleri var, keyifle okudum.
    8 -3 ... oldu o zaman biz kalkalim
  10. 10.
    mantıksız ve güzel olmayan entry'leri var, keyifle okunan bir yazar değil. ayrıca müslüman karşıtı argümanlara cevabı: "ateist bıdı bıdı bıdı..."
    3 -4 ... taciturnn