1. 1.
  tofaş otomobil fabrikası tarafından 2007 de üretimine başlanacak olan grande puntonun sedan versiyonu olacak olan binek aracı.arac uretimi planlama hedeflerine göre ilk etapta 60 bin adet olarak uretilecek , fiatın c sınıfına sahip otomobilleri kategorisinde değerlendirilecek olan arac türü.görünüm olarak ford focus ile volkswagen passat tarzı bir kasa modeline sahiptir. *
  ... gwaihiri
 2. 2.
  sadece bursa da üretilecektir.
  1 ... insan
 3. 3.
  * bursa'da üretilip avrupaya ihracedilen fiat'ın yeni model otomobili.
  1 ... t square
 4. 4.
  d200 kodlu otomobil...
  ... beyazyelkenli
 5. 5.
  bizi nasıl anlıyor işte onu anlamadığım otomobildir.

  + seviyorum lan o kızı linea, hastayım ulaaaaaaaannnn
  - anlıyorum abi
  + neyi anlıyorsun lan
  - eee... yani konsept olarak...
  + s.ktir lan.. satacam seni de..
  - bunu da anladım..
  2 -1 ... kuzgun
 6. 6.
  sesli sms okuyabilme özelliği yurdum insanlarımızın kullandığı sms türkçesi sebebi ile ülkemiz de pek işe yaramayan otomobil markası.
  ... selam genc
 7. 7.
  tasarımı türkler tarafından yapılmış olmasına ramen fiat'ın bize italyan stili diye çakmaya çalıştığı güzel otomobil. fiyatı 27000 ile 37000 ytl arasında değişiyor.
  ... eurasia
 8. 8.
  Sıfır kilometre araba almak isteyen kullanıcılar için gayet uygun fiyatlara sahip araba. Arabanızı belli fiyata tutturup takas yaptırmak isterseniz burada firmanın bir oyunu ile karşılaşıyorsunuz. Yaklaşık olarak 2.000 ytl takas payı koyuyorlar. Bu şu demek: 8000 ytl değerindeki aracınıza 8000 ytl veriyorlar fakat gerçekte onlara 6000 ytl ye gelmiş oluyor. 2000 ytl lik fark orijinal fiyatın üzerine eklenerek size yutturuluyor. Yani 29.000 ytl değerindeki linea'nın 31.000 ytl fiyat etiketi oluyor. Bazı ciddi satış temsilcileri bu farkı hediye jant,park sensörü vererek kapatmaya çalışıyor. Şunu da söylemeden geçmeyelim bu sadece fiat'a ait bir uygulama değil. yaklaşık olarak sekiz firma gezdim hepsi aynı bok.
  2 ... rweasley
 9. 9.
  standart modelinde:
  elektrikli ayna - yok
  yüksekliği ayarlanabilir koltuklar - yok
  direksiyon kumandası - yok
  yol tutuşu - yok

  peki kaç para bu? 30.000 ytl civarı satılıyor. bi siktirin gidin ya.
  8 -1 ... deatly
 10. 10.
  okudugum bölüm itibariyle piyasaya çıkmadan şöför mahalline türkiyedeki bi çok kişiden önce oturabildiğim ve akabinde çok fena hayran kaldığım araçtır. sürmek kısmet olmadı ama o da olacaktır sabırla bekliyorum. güzel bir araba helal olsun fiat'a. *
  ... ilqim