bugün

fenerbahçe türkiye'nin en büyük takımıdır.5'te 5 yapan takımın nasıl türkiye'nin 2.si olduğunu anlamak akıl ve mantıkla izah edilemez.eğer sadece alınan uefa kupasına göre büyüklük belirleniyorsa gülmemek elde değil.daha stadını doldurmaktan aciz,devletin yaptığı stad sayesinde kendine gelen, başbakan'ın galatasaray'ın 5 kuruşu yoktu diyerek iğnelediği kulüptür galatasaray.tek başarısı 2000'li yıllara sıkışmıtır. son 5 senede fenerbahçe ile yaptığı 102 maçın 82 tanesini kaybetmiş olan kulüp türkiye'nin olsa olsa 3.büyüğü olur.uefa kupasını alıp sürekli gerilemek büyüklükse tamam galatasaray büyük ve böyle düşünmeye devam edin.çünkü siz böyle düşündükçe biz daha çok büyürüz.
son 10 yılda mehmet ali aydınlar'ın voleybol şubesine yaptığı destekler,

ülker'in bay-bayan basketbol takımına yaptığı destekler ki o desteklerden önce öyle bir şubenin varlığından haberdar olmamalar,

özellikle özgener zamanında alınan "usulüne uygun" tesis paraları,

hem saraçoğlu'ndaki hem de ülker arena'daki peşkeşler,

bizim başkanda para çok, taşaklı yapar eder hallederciler,

futbolu futboldan çıkartıp mafyavari tavırlarla adam kaçırmalar,

tüm tarihi boyunca aldığı en büyük zafer galatasaray'a karşı olup o'nunla övünmeler,

galatasaray'ın a.sami yen arazini verip devlete deli gibi para kazandırmasına bok atmalar,

galatasaray'ın uluslararası başarılarını hiçe saymalar,

adama sormazlarmı efendi neye göre kime göre diye... bu ülkenin en büyük kulübü galatasaray'dır. 600 yıllık tarihiyle, uluslararası camidaki saygınlığı, yazılı ve yazısız kurallarıyla bu gerçek gün gibi açıktır.

edit : hadi 600 olmasın da 531 olsun eheh
hakında son on yılını baz alanların kendi son on yıllarına bakmadıklarını gösteren takım. adama sormazlarmı lan mal. sen ne yaptın son on yılda. bu takım son on yıla damgassını vuran tek takım. son on yılda hep final oynayan sadece rakipleri degişen takım. senin kendi kulubunun en başında ki ğinsan bile bunu kabul etmiş. sen kimsin. bi su topunda lideriz ondada fenerbahçe yok diyen senin takımının başkanı degilmi. ama dur! adnan polat kötüydü demi. onun sözleri sizi baglamıyordu. bide şu varki en çok buna gülüyorum. biz çok temiziz jwdlşkarhf. temizlikten en son bahsedecek takım taraftarları tarafınca eleştirilen büyük kulub. sizingibilerin hadi degil bu takımı eleştirmek. bu takımı düşürmek için içerdeki ajanlarınızla neler yaptıgınız ortada. tabi böyle bir şey ortaya çıkınca o adamlarıda satarsınızya siz. neyse.kısacası ölümüne fenerbahçe.
bu haftadan sonra galatasaray macina kadar her macini rahat kazanacak takim malum sivasspor kendi pilot klupleri eskisehirspor desen gecen sene olanlar ortada genclerbirligi desen cavcavin ciftligi cavcavda fenerin askeri ankaragucu zor durumda onlarin elinde olan bir sey yok sonra galatasaray maci 4 mac ust uste kazanma moraliyle gelecek fenere karsi her rakibinden tekmeler yiyerek, mucadele ederek gelmis galatasaray deplasmanda oynayacak. sonunda iyiler mutlaka kazanir galatasaray zor da olsa kazanip playofflar oncesi bu sikeli senenin sonrasi lig temizlenmeden onceki son donemlerde sampiyon olacak.

ozet: 4 hafta mac kazaninca gaza gelmeyin satilmamis takimlar da mevcut.

(alıntı)
ne? görüşme yok muydu? aaa ciddi misin? yalancının?

özellikle "bu çerçevede ortaya atılan tüm diyaloglar hayal mahsulüdür" cümlesine çok takıldım çoooook...

--spoiler--
sportif direktörümüz ve teknik sorumlumuz sayın aykut kocaman ve türkiye futbol federasyonu başkanı sayın mehmet ali aydınlar arasında, dün bazı televizyon programlarında ve bugün de bazı gazetelerde iddia edildiği gibi, herhangi bir puan pazarlığı ya da bu anlama gelebilecek bir görüşme yapılmamıştır. bu çerçevede ortaya atılan tüm diyaloglar hayal mahsulüdür.

spor kamuoyunun ardı arkası kesilmeyen, hukuki sürece en ufak bir saygı göstermeyen bu tarz dedikodu merkezli ve kötü niyetli haberlere itibar etmemesini bir kez daha önemle rica ederiz.

fenerbahçe spor kulübü
--spoiler--

http://www.fenerbahce.org...detay.asp?contentid=27504
zambiya'nın bile kupa aldığı bir dünyada 30 yıldır hala türkiye kupası alamayan takım.

zorunlu ve peşin not: fenerliyim ama doğruya doğru.
liverpool'un yıllardır şampiyon olamadığı,ispanya'nın uzun yıllar sonra kupa gördüğü,sevilla'nın yarım asırdır şampiyon olamadığı,chelsea'nin 55 yıl sonra lig şampiyonu olduğu,manchester city'nin yaklaşık 30 yıl süren kupa hasretinin geçen yıl son bulduğu futbol dünyasında alamadığı türkiye kupasının çok önemli olduğunu düşünmemekteyim.
görsel
74-75 sezonunda ankaragücü'ne teşvik parası yollamış kulüp.
edit: yollamamış mı? hidayet akbulut yani yüksek divan kurulu üyeniz söylüyor. iyi hoş bunu yahudi iş adamları yaptı diyor ama yersen.
BUGÜN SEVGiLiLER GÜNÜ

BUGÜN BiZiM GÜNÜMÜZ

KARŞıLıKSıZ SEVDiM SENi,

KARŞıLıKSıZ AşıK OLDUM RENGiNE !!

iŞTE BU YÜZDEN FENERBAHÇE'M

DAHA BÜYÜK SEVDA YOK YERYÜZÜNDE....

EN KÖTÜ GÜN BUGÜNSE;

BUGÜN MAHKEMEDE,

YARıN DARAĞACıNDA OLSAK BiLE;

SON SÖZÜMÜZ FENERBAHÇE.
http://www.dailymotion.co...erbahce-ya-ben_shortfilms
sevda. ilk aşk.
tarihindeki lekeler ayan beyan ortaya dökülen kulüp:

http://haber.gazetevatan....-ben-verdim/430740/5/spor
eninde sonunda haklılığı ortaya çıkacak olan büyük kulüp.
Bana hiçbir zararı dokunmadığı halde sırf galatasaraylı'yım diye sevmediğim futbol takımı.

Hayır cidden bilmiyorum neden sevmediğimi. Böyle bir kural var sanki: GS ve FB birbirini sevemez. iyi hoş, onlar sevmezse sevmesin de bize ne oluyor yani?!
zamanında rakiplerine nasıl koymuşsa bir türlü susmadı adamlar.sen her branşta fenerbahçe'ye yenil sonra gel biz en büyüğüz de.siktir git lan güldürme beni.
bazı insanların bok atıp bir nevi beyin masturbasyonu yaptığı türkiye'nin en büyük kulübüdür. sanıyorum bu komik zırvalarla sevgimizden vazgeçeceğimizi sanıyorlar.
aşıklarına tek sözüm şudur: allah bir yastıkta kocatsın. ama dikkat edin acılı olabilir.
#fenerbahcelisoruyor

http://vimeo.com/36684898

ilk defa bu sezon, 2011 - 2012 senesinin orijinal, lisanslı formasını aldığım ve taraftarı olduğum takımım.
Senden başka bir sevdada gülmedi ki bu yüzümüz. Kutlu olsun Kanaryam, bugün sevgililer günümüz!
cemaat karşısındaki duruşuyla tüm takım taraftarlarının da desteğini gören takım.
gerekirse benzin döküp yakacağımız ama asla kendi ellerimizle yılanlara, çıyanlara teslim etmeyeceğimiz ve benim de taraftarı olduğum büyük klübtür.
3 temmuzdan bu yana kendisini yok etmeye çalışanlara inat dimdik ayakta duran ve asla yılmayan türkiye'nin en büyük kulübü.
(bkz: delil yok)

iddianamedeki onlarca operasyondan sadece bir tanesi.

(bkz: bu da mı gol değil)

edit : bayram değil seyran değil, sivas kalecisi korcan'ın böyle bir maç öncesi bu adamlarla ne işi var lan? hayır yani bu 5 yaşındaki bebelerin kurabileceği basit mantığı illa birinin size açıklaması mı lazım?
fox tv'nin ilgili haberine göre korcan çelikay isimli kaleciye 400.000 dolar vermiş kulüp.
-yayında poşetten başka bir şey gördün mü mayk?
+hayır moruk tahminlerim çok kuvvetli!
-hmmm, tamam şimdi bsg!