bugün

entry'ler (455)

antoine griezmann

cok seksi olan futbolcu. sneijderin zayif ve uzun hali denebilir.
arada instagramdan cevap da veriyor, yerim.

wesley sneijder

umarim bir gun bunun semptakiliginde bir manitam olur.
griezmann gibi de olabilir ama wesley ilk goz agrim.

prozac

pozitif etkilerini gordugum guzel ssri.
buradan okuyup ilaca baslamaya karar vereceklere, saglik sektorunde olan biri olarak, bir seyler soylemek istiyorum;
oncelikle bu ilac sizi butun dertlerinizden arindirmayacak, sorunlarinizin vucudunuzda biraktigi etkileri azaltabilir veya azaltmayabilir.
ilaclar kisilerde farkli etkiler gosterir, eger yarar goremiyorsaniz baska ilaca gecersiniz.
zor donemlerden gectigim donemde, derslerde kesinlikle baska seyler dusunuyordum, daliyordum, asiri mutsuzdum, uyku problemim cok ciddilesmeye baslamisti vs. prozac kullanmaya karar verdim.
her gun kahvaltiyla beraber kullandim, ilk zamanlar biraz mide bulantisi yapti 1 ay icinde gecti.
antideprasanlarin etkisi 1 ay sonra ortaya cikiyor bu arada, polikliniklere 2 hafta kullandim biraktim diye gelen cok hasta var.

su an uyku problemim yok gibi, kesinlikle odaklanabiliyorum artik, kendine guvenim cok artti diyebilirim zaten anksiyolitik etkisi de var. herhangi bir yan etkisi yok diyebilirim. bu tarz ilaclari kullanirken alkol fazla almamaya dikkat etmeniz gerekiyor bunu herkes biliyor gibi. ayrica 6 ay kullanmaniz gerekiyor en az.

bana gore, sorunlarinizla mucadele ederken kullanabileceginiz guzel bir ilac.

no time for caution

soyle epik bir versiona sahip hans zimmer eseri.
https://www.youtube.com/watch?v=zg5QMysuSYg

the martian

eksisozlukte okudugu mantik hatalariyla kendi bilgisizligini harmanlayan yazarlarin elestirilerine maruz kalan film.
utanmadan bir de orta okul fizik bilgisiyle, gemi neden cok onceden donmedi abi yeaeaea gibi beyin hucrelerimi yakan bir yorum okudum. sik gibi sozluge sik gibi yorum.

uludağ sözlük

14-17 yas gruplarinin buyuk cogunlugu olusturdugu, sik gibi sozluk.

the martian

yarrak gibi uyarlanmis igrenc bir film.
kitabi okuyanlar asla gidip izlemesin, paraniz cebinizde kalir.
bu kadar guzel senaryoyunun agzina sican ridley scott' i da tebrik etmek gerekir.
kliselerle dolu, uzay manzarali komedi filmi yapmis adam.

ashes to ashes

gunlerdir loopta olan david bowie sarkisi. ilginc de bir klibi var.
http://www.youtube.com/watch?v=CMThz7eQ6K0

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

bir iki tane guzel yuzlu sozluk yazarina denk geldigim fotolardir.

sözlük yazarlarının itirafları

dun aksam straight bir erkekle sevistim. aslinda hep mukemmel olacagini dusunurdum ama adamin sonrasinda yasadigi kafa karisikligi nedeniyle suclu hissettim, o da olay esnasinda bir istiyor bir istemiyor gibi davraniyordu cok ilgincti.

roger federer

raket degisimi sonrasi, bazi basarilar yakalasa da o guzelim forehandi ve backhandi yok etti.
artik forehand vururken daha spinli vuruslar yapiyor keza backhandde de, o eski flat, oldurucu, cizgiyle dans eden forehandleri yani federeri federer yapan seyi artik goremeyecegimiz icin uzgunum.
galiba artik kabullenmek gerekiyor federer'i bir winner olarak gormemeyi...

13 eylül 2015 novak djokovic roger federer maçı

olmadi olmuyor olmayacak.
yani, eski federeri izleyebilmis olanlar su son finallerini izleyip kahroluyorlardir eminim.
o kadar pasif oynuyor ki kritik puanlari kafayi yiyecegim artik, agresif olmaya calisinca da basit hata geliyor.
gercekten cok uzgunum yeni nesil boyle kotu oynayan bir federer'i izledigi icin.

kortta ruzgar yoktur umarim ki var gibi duruyor.
roca'nin temiz vurusunu engeller ruzgar.

baslamasina 15 dakika kalan mac.
hadi yavrum rogercim.

ilk seti kazanmanin cok onemli oldugu mac, federer varini yogunu ortaya koyacak ilk set icin.
allahim artik zamani geldi 18.kupa bu gece goge yukselmeli pls.

antoine griezmann

yeni farkina vardigim yakisikli futbolcu.
farkli bir karizmasi var tam cozemedim ama findik gotlulerden, hosuma gitti.

osman pamukoğlu

iyi komutan, kotu siyasetci.
unutulanlar disinda yeni bir sey yok adli kitabini okumustum. bazi bolumleri gercekten duygusaldi,
catisma bolumleri daha guzel anlatilsaymis cok daha iyi olabilirmis, tam olarak kafamda canlandiramamistim cevreyi.
onun disinda iyi bir asker oldugu bilinen bir sey zaten.
son olarak bence siyasetten uzak durmasi gereken sahis, katildigi birkac programi izlemistim.
dusunculeri fazla milliyetci gelmisti o yuzden benden oy alamaz.

5 eylül 2015 azarenka kerber maci

2000'lerin ortasindaki federer nadal maclarini hatirlatan us open 3.tur maci.
kerber gercekten nadal gibi oynuyor, karsi tarafi surekli ekstra vuruslara zorlayip ilginc winnerlar aliyor.
izlemek isteyenler eurosport'u acabilir.

rafael nadal

tarihin en iyi toprak oyuncusu.
az once youtube'da onerilerde wimbledon'15 dustin brown'la yaptiklari macin ozeti geldi.
uzun zamandir boyle bir mac gormemistim wimbledon'da.
izlemek isteyenler icin
https://www.youtube.com/watch?v=wUITcNnKnt0

kei nishikori

cilic'in gecen sene federer'i korttan silmesinden sonra maci bu kadar domine eden adam gormemistim.
gercekten sacma bir sekilde iyi oynuyor.