bugün

entry'ler (5148)

bakire değilim diyen sevgiliyi affetmek

bir izmir klasiğidir.

eşitiz deyip kendinden üstün koca arayan kadın

kadınların ne denli iffetsiz, ne denli şarlatan, ne denli çifte standatlı olduğunun en temel göstergelerinden biridir.

sözde bunlar kadın erkek hepimiz eşitiz der ama iş uygulamaya geldi mi mutlaka ama mutlaka kendi sosyoekonomik durumlarından bir kaç kasamak yukarda koca adayı ararlar. diğerlerini ise bir kalemde çizip atarlar.

hani nerde eşitlik? lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz ama bir müdürenin bir çalışanıyla, bir patroniçenin yanında çalıştırdığı garsonla evlilik düşündüğü nerde görülmüş? evlenmek için koca bakmaya köye giden, kerhaneden erkek çıkarıp kocalığa kabul eden kadın var mı dünyada?

hadi bunu geçtim, en azından haddinizi bilin. işte siz busunuz. en asil duyguların insanı olan erkeğin tırnağı bile olamazsınız.

bir daha dünyaya gelse yine kız olmak isteyen kız

kız kafası işte. ben asla kız olmak istemem. ne ağda yapabilirim, ne de her ay kanamaya gelirim. ayrıca seksten zevk almadıktan sonra yaşamanın ne anlamı var ki?

kız olacağıma şey olurum, şey. yine erkek olurum. fazla mal göz mü çıkarır

bir daha dünyaya gelinse izmirli olmak istemek

ah keşkedir. bitiyorum bunların dünya sikime minare götüme rahatlıklarına.

gece yatmazlar, sabah kalkmazlar. eminim şu an bile tavernalarda tabak kırıp, dansözlerle karşılıklı zeybek oynuyorlardır.

savaş çıkmış, ülke batmış, kriz gelmiş, ne gam? zaten kriz mriz de uğramaz oralara. onların şirince si bile var. güya maya takvimine göre kıyamet vursaydı bir tek şirince kurtulacaktı. ulan bütün izmir şirince be. hatta izmirliler de şirine.

seks yapalım deyince ayy o da neymiş diyen kız

hadi gel seks yapalım deyince ayy o da neymiş, ben bilmem ki öyle şeyler diyen kızdır. kesin izmirli değildir. çünkü izmirli olsa kitabını yazmış olurdu.

şimdi sana nasıl tarif etsem bilmem ki? bak şimdi. bu parmak, bu da delik. sonra da uçak geliyor, geliyor..

bir kızın yakasından içeri kurbağa atmak

şakasına yapılan komiklikli bir eylem. solucan olur, kurbağa olur, börtü böcek olur. gömleğinden içeri atıp, sonra da karşısına geçip kızın hoplamalarını, zıplamalarını seyredeceksin.

doların 3 tl olması

bütün ulusalcılar bir olup dolar almaya koşsa da yine de zor.

bakire olmayan kızların birer enkaz olduğu gerçeği

bunlar hem fiziksel hem de ruhsal açıdan enkazdır. kendileri yetmezmiş gibi sizi de hayattan soyutabilirler. aman diyim.

bikini giyip yaşam tarzıma müdahale var demek

ak parti iktidara geleli tam 11 yıl olmuş ve bu hanım kızlarımız her sene tam 2-3 ay bikini giydikleri halde bu iktidar despot, yaşam tarzımıza müdahale ediyor diye feryadı figan etmektir.

hani nerde müdahale? müdahale olsaydı sen o bikiniyi zor giyerdin. halen bikini giyebildiğine şükredeceğin yerde yalan, iftira atıyorsun. ayıptır, günahtır.

atatürk yaşasa rakı 1 tl olurdu

ulu önder gazi mustafa kemal atatürk yaşasa rakı 1 tl, dolar da 25 kuruş olurdu.

yeter ki atamızı izin versin, atamızın izniyle her şey mümkün. küçük 1 tl, büyük rakı ise 2 tl. ne güzel değil mi? duyunca bile insanın ağzı sunalıyor.

ah be atam, gel de gör halimizi. akp iktidarı geldi geleli ağzımızın tadı, tuzu kalmadı. 40 yıllık rakımızı haram ilan ettiler. yok gece alma, yok gündüz içme. hadi ona da uydun, rakıma kimse karışamaz dedin ve almaya kalktın 70 lik rakı 70 lira olmuş, 35 lik 35 lira. ufak alsan kime de yetecek? tek başına da içilmez ki bu meret, muhabbet de ister. daha bunun haydarisi var, peyniri var, kavunu var, var oğlu var.

adam gibi doya doya rakı içmeye hasret gideceğiz, öteki tarafa. velhasıl atam, şikayetimiz sana değil. ama atam keşke zamanında ucuza rakı içme hakkımızı da anayasaya iliştireydin, olmayay dı halimiz böyle.

laik bayanların aşırı kıllı olması

bir, iki karşı örnek üzerinden çürütülemeyecek total gerçek.

ya bu bayanlar saç kesinlikle bir tahrik aracı olamaz, olmamalı, dolayısıyla da başörtüsü gereksizdir görüşünü o kadar ileriye taşıdılar ki bakın işte, tüyse tüy. kılsa kıl. gördüğünüz gibi erkekleri tahrik etmediği gibi yaşama küstürüyor düsturunu kanıtlamaya çalışıyorlar;

ya da bunların aşırı hormon sorunları var ki bir türlü kadınlığı kabullenemiyorlar. kadın gibi düşünemiyorlar. yani aslında hepsi tedaviye muhtaç.

dövme yaptıran kızların genelde bakire olmaması

hemen herkesin itiraz ettiği genelleme. ama say, kaç tane dövmeli bakire tanıyorsun desem bir tane sayamazlar.

bikini giyen bir kadına anne demek

en güzeli edepli, hatta mümkünse siyah mayo giyen kadına anne demektir.

bikini giyen bir kadına anne demek

bir de bunun bikinili fotosunu face sine koyan modelleri var. töbe bismillah. başımıza taş yağdıracaksınız kız zilliler.

facebook un tam bir katil ahlaksız yuvası olması

gazetelerin 3. sayfalarını dolduran birbirinden vahşi cinayetlerin ve en ahlaksız ilişkilerin keşisme noktaları incelendiğinde ortaya çıkan gerçek.

hepsinin ortak noktası nerdeyse tıpatıp aynı. evli erkekle, evli kadın bir internet sitesinde tanıştı ve yasak aşk yaşamaya başladılar. kuşkulanmaya başlayan koca da cinayeti işledikten sonra yine internet sitesinden mevlanadan alıntı yaptığı özlü sözler eşliğinde tüm arkadaşlarına duyurdu.

evet burdaki adı verilmeyen internet sitesi kesinlikle facebook. ne yani uludağ sözlük ya da twitter olacak değil ya? twitter i bilmem de uludağ sözlük e kurban olmuşsunuz siz. en azından katil değil, serseri değil.

neyine güvenip de teklif edebilen tipsiz erkek

arabasına..

yoksa o da mı yok? siee.

uludağ sözlük yazarlarının anadilleri

uludağ sözlük yazarlarının hayata başlarken ilk iletişime geçtikleri varlık olan anneleriyle iletişimde kullandıkları lisandır.

anne türkçe, baba türkçe.

anane zazaca. babane kırmançi.

ben apaçi.

yılmaz özdil in ergenekon dan ceza almaması

yargıya güveni zedeleyen enteresan bir durumlardan biridir.

sen hükümet hakkında o kadar at, tut. en ufacık bir ceza dahi alma. ya da arkası o kadar sağlam ki bu işten bile paçayı yırttı.

tayyip erdoğan ı sevmeyen kişinin kıldığı namaz

hele bir de utanmadan küfür ediyorsa namazı da oruçu da nafiledir.

son model bmw yle gezen öğretmen

büyük bir olasılıkla ingilizce öğretmenidir.