bugün

çomar yuvası.
Yha feys falan banaaalll amele kaynıyaaaa.
Samimiyetsiz Mesajıysa bu yazdığın ;
Acilen bırak bu işleri biz Türk milletiyiz birbirimizi biliriz.
Facebook a gelince seni anan benim için doğurdu şarkısının cuk oturduğu başka bir icad /buluş /teknoloji olamaz bizim türk milleti için..
bizim zamanimizda efsane olan uygulama.
hatta 0.facebook vardı beleş girerdik.
şimdi instagram vardı bunun pabucu dama atıldı.
Yaklasik 3-4 senedir kapalı olan hesabımı açmak istedim fakat şifremi unuttum. Şimdi hesabımı bloke etmişler güvenli kaldığından dolayı. Pasaportu veya kimliğimi istiyor sanki kredi cekecegim. Mala baglamisti ondan bitakmistim. Simdi daha cok hak verdim kendime kapatmakla dogru bir is yaptığıma.
Avrupada popüleritesi epey düştü, hani azımsanmayacak kadar, sıra tr de tabii tüketim toplumuna dişli gibi oturmak.
Takip ettiğim bir sayfanın adminleri birbiriyle karakolluk olacak derecede kavga etmişler. Benim anlamadığım bu işlerden insanların ne gibi çıkarı olduğu. .
bu sitede dolaşırken bunları tanıyor olabilirlisinize denk geldim. buraya kadar normal. herkesde çıkıyor. genelde arkadaşlarınızın arkadaşları çıkar. ama burada yazıştığım biri çıktı. dumur oldum. yani demek istediğim şu; bunları tanıyor olabilirlisinizde sizi aratıp sayfanıza gelen kişilerde görülebiliyor.
hesabımı kapattım efenim. kafam rahat.
günden güne samimiyetsizleşen platform. o kadar sığ ve boş geliyor ki bana artık, ben niye burada paylaşım yapıyormuşum ki diye, dedirtip duruyor. sözlüğe jest yapmış olmak için değil, gerçekten burası daha iyi. her ne kadar çok cinsel açlık, sapkın başlıklar açılsa da. zaten bu gibi şeyler az veya çok, çoğu şeye sıçradı. malesef.
önemli bir buluş. Dedikodunun kralı burda.
popülaritesini yavaş yavaş kaybetmeye başlayan site. son zamanlarda tıkandılar ve kendilerini daha fazla yenileyemiyorlar.
ya arkadaş ne kadar sap varsa beni ekliyor. her defasında bir heyecan bu kez benden hoşlanan bir kız eklemiş olabilir diye açıyorum ama yok amk hep hüsran. yine de umut iyi bir şeydir lan. o iki saniyelik heyecan bile yetiyor insana. *
Büyük harfle yazan emekliler bile kullanmıyor artık.

Modası geçti.
Yıllardır görüşmeyen, birbirlerinden habersiz insanların birbirini bulmasını sağladı. Buraya kadar her şey güzeldi. Ta ki bağımlılık yapana kadar.
Yaşlı instagrami.
şikayet hattı tam bir sikikler topluluğu.

istanbulun oruspusu gelmiş '' asgari ücret ile çalışıyorsan köyüne siktir'' diyor Şikayet ediyoruz

Sonuç Tabi ki ''topluluk standartlarını ihlal etmiyor'' diyerek geçiştiriliyor.

Aynı oruspuya '' Babanın yeri mi?'' dediğimiz için 7 günlük Ceza yedik.

Buradan Alayınızın A.M.K.
Yaşlı instagrami.
azalarak bitmiştir.
Ömür çalan. Son zamanlarda büyüklerimiz arasındaki yüz yüze muhabbeti oldukça azaltan uygulamadır. Her yaşta telefon bağımlılığa neden olmakta üzücü.
2004den bu yana inanılmaz evrim geçiren, dünya nın en popüler sosyal medya platformu.
artık iyice anasına sövdüren hede.
görsel
Yaşlı instagrami.
Dünyanın en büyük ve sistematik bloatware'ü.
4 Şubat 2004 te Sosyal paylaşım sitesi Facebook bugün kuruludu.
Türkiye'de genç kuşağın gündeminden düşmeye başlamasına rağmen dünyada altın devrini yaşıyor.

En değerli markalar sıralamasında 2017'de ilk defa ilk ona girdi.