bugün

Bir zamanlar kiro gibi sözler paylaştığım sanal ortamdi.
tavla plus oynayıp sevimli kedi videoları izlemek dışında pek kullanmadığım uygulama.
f harfinin başında eşarpmı var ?
ilerleyen aylarda instagramdaki gibi "hikayeler" kısmı eklenecekmiş bir sen eksiktin, yapmazsan eksik kalırdın aynen devam.
Kullananları kro olmasa çok kullanışlı ve güzel site. Yabancılar çok güzel tadını çıkarıyorlar sitenin.

Şimdi de paylaşımınıza bir yorum geldiğinizde bulunduğunuz sayfadan ayrılmanıza gerek kalmadan ayrı bir pencerede önünüze açılıyor. Hem ne halt işliyorsanız devam edebiliyorsunuz hem de paylaşımınızda car car kavga edebiliyorsunuz.
boku çıkmış sosyal medya zımbırtısı.
hiç kimsenin kullanmadığı, ama herkesin kullandığı sosyal medya platformu.
Gelen bildirimi görüp tıkladıktan sonra açılması 26 saniye süren uygulama.
Bilgisayarda gelen mesaja tıklıyorum onunda açılması 15-20 saniye kadar sürüyor bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum.
bazı malların siyasi bilgisi facebooktan ibaret ya buna sinir oluyorum. anca mahlukların yazdıklarıyla siyaset yapıyorlar.
3-4 sene oldu kapatalı. olm kafam bi rahat bi rahat sorma kim ne yapmış, nereye gitmiş vs. vs. saçma salak işlerle uğraşmamak kadar güzel bi özgürlük, kafa dinginliği var mı ya.
Yeni cagin sanayi devrimini tetikleyen sitelerden sadece birisi.
Hesap kapatmanın nasıl yapıldığı merak edilen site. Bilen varsa çok makbule geçecektir.
Bir takım ibne pkklı ların insanları kendi ülkesinde alenen tehdit edebilecek cesaret göstermesine çanak tutan oluşum. Her kim varsa burda pkklı açık açık söylüyorum öyle ordan burdan tehditle olmaz isteyene istediği yerde randevu veririm koçum biz sizin gibi amerikanın yahudinin taşşakları altına saklanıp kimseyi anonim fake hesapla tehditler etmeyiz varsa şekliniz reelde bekleriz.
Artık bitmiştir.
Eskisi kadar popüler olmayan sosyal ağ uygulaması. Genelde facebook, akrabaların ve yakın arkadaşların bulunduğu bir ortamdır. Bu yüzden insanların orda yazdıkları şeylerde samimi beyanlarda bulunduğunu düşünmüyorum.
hayatımda gördüğüm en boktan video oynatıcıya sahip site, hiçbir video doğru düzgün açılmıyor.
amk sitesinde o bunu beğenmiş şu şunu bilmem ne yapmış gönderilerinden tanımadığım insanların aptal aptal suratları hayvan gibi selfielerle haber kaynağında çıkıyor.

bi de çirkinler amk madem çirkinsin profilin niye herkese açık niye herkese rahatsızlık veriyorsun. bak bize kapalı amk.

şu amk ayarı değişmezse gerçekten kullanılacak gibi değil. zaten niye açık tutuyorum onu da bilmiyorum ama.
2017'nin ilk çeyreğinde kar oranını yüzde dört artıran firma.
Muhafazakar insanım ben. Yoo yo sizin anladığınız anlamda değil. Gerçi her insan biraz muhafazakardır ama neyse... konu bu değil.

Son bi beş yıldır direniyorum face kullanmaya. Oldukça da aktiftim. Yalnız dayanamayıp kapayacam ben de sanırım artık. Öyle bir hal aldı ki; bildiğin huzur evi. En son biri kefenlenmiş annesini paylaştı. Bana müsade artık. Elveda face.
Güneş resmi paylaşıp "selamun aleykum , Allahın selami kaç kişiye ulaştı beģen" paylaşımlarının olduğu islam dinine yönelik bir sayfadır.
kaç gündür bir gariplik var bu sosyal ağda.
arada bir 8-9 sene önceki lise dönemimizdeki arkadaşlarla yaptığımız konuşmaları okuyup gülmek için giriyorum sadece azalarak bitti.
Mavili mavili mor çiçek. Evet. iki yüz megabaytlık güncellemeyle geldiğimiz durum Budur. Enteresan.
Aşağılık kompleksli insanların aslında kendilerinin ne kadar mükemmel olduğunu gösterdikleri yer.
ilk hesabımı ben de 2009 da açmıştım ve hesap değerliydi. Karı kız için tüm sosyal hesaplarımla beraber facebookumu da silmiştim onunla beraber. Dondurmadım komple silmiştim. Yeni hesabımı açalı 1-2 yıl anca olmuştur. Yeni hesabımı açtığımda farkettim ki sülalede teyze, hala, dayı, anne amcası vs herkesin face açtığını gördüm. Okul için grup var bilgisayar programcılığı üzerine. Sırf onun hatrına duruyor facem. En yakın zamanda silicem daha da açmıycam.
güncel Önemli Başlıklar