bugün

görmemişlerin cirit attığı mekan. o kadar itici oluyorlar ki bazen kelimeler yetmez anlatmaya. ezikliğin bir yansıması herhalde bu durum. sosyologların ve psikologların yorumu vardır herhalde sürekli kendini gösterip, öven fotoğraflara. üzülerek söylüyorum ki kızlarda daha fazla bu gösteriş merakı.
Kopyala yapıştır fikirler deryası.
Kişinin facebook hesabındaki bilgileri (dini inanç-isim soy isim-fotoğraf ) Amerikan istikbaharat Arşivlerinde depolandığını düşündüğüm son zamanlarda kesinleştirdiğim bir (sözde) sosyal ağ platformu
Efendim şöyle ki Bu facebook denilen illete sahte isim soy isimle hesap açtığınız an hesabınız tek bir şikayette gümlüyor.Sizde kimlik istiyorlar bildiğiniz kimlik.Yani sizin siz olduğunuza inanmak istiyorlar.Öyle sahte kimlikle falan olacak iş değil yemiyorlar.(Gerçi ben yedirdim güç bela)

Bir bakıyorsunuz sizden sıçtığınız şeyin bilgisine kadar istiyorlar
-Dini inancınız
-isminiz soy isminiz
-Sevdiğiniz yemekler,Beğendiğiniz aktörler sanatcılar.
-Dinlediğiniz müzikler,Akrabalarınız,Siyasi görüşünüz.
-Fotoğraflarınız mahreminiz.

Yani burda her bok var.Bu bilgiler çok faydalı bilgiler.Tam istikbaharatlık bilgiler.Üstelik instagram-Whatsapp Gibi şeylerle birleşince hayatınızın Her şeyini biliyorlar.Zaten Başındaki Komprodor ajandan belli neyin ne olduğu.

Özet:CIA Gibi kurumlara hizmet eden bir kuruluş.
Eksikliğini hissetmediğim asosyal medyalardan biri.
vahh vahh vahh yazık. içler acısı bir durum
ilk çıktığı zamanlar üniversite öğrencisiyiz. akıllı telefon da yok gibi bir şey o zamanlar, laptopları yeni almışız, internete turkcellconnect kartla giriyoruz falan. bir facebook furyası başladı amk, zannedersin üye olmayanı sikiyorlar o derece sanki.

profili oluşturduk resim mesim attık, başladık eski arkadaşları aramaya. ortaokuldan liseden kızları buluyorum, hepsi taş gibi olmuş, hem de marmara tıp odtü inşaat falan okuyorlar amk. alayını ekliyorum mesaj atıyorum tabii. öyle engel mengel de yok her şey serbest.

3-4 sene bayağı bi ekmeğini yedim zuckerberg sağolsun. güzel geri dönüşler oluyordu. sonra o kadar boku çıktı ki klişe ama amele kaynadı ve tadı kalmadı. üniden iki kişiyi ekleyip mesaj atınca 1 hafta sonra 1 ay engel atmaya falan başladı facebook. sonra da kapattık zaten. uzun süredir kapalı hesabım ve o eski günleri özlüyorum.
Emeklilerin okey attığı platform paylaştığı resmi de beğenmezsen gönül koyanlar var.
Oh be sonunda kapattın mı . Yıllardır bu günü bekliyorduk .
görsel
Facebook’ta bir gün
http://www.haberturk.com/...534455-facebookta-bir-gun
Boku çıkan tarihi geçen ve sıkıcı olan sikimtrik site.
Facebook son zamanlarda aşırı derecede kalabalıklaştı. Birçok kullanıcı Facebook'un yavaşlamasından şikayetçi. Kayıtların gösterdiğine göre bunun sebebi çok fazla aktif olmayan kullanıcı olması. Öte yandan çok fazla yeni Facebook kullanıcısı var. Biz bu mesajı, kullanıcıların aktif olup olmadığını bulmak için çevrenize gönderiyoruz. Eğer aktif kullanıcı iseniz lütfen 15 kişiye bu mesajı kopyala+yapıştır yapın (yani gönderin diyor).

Bu mesajı 2 hafta içinde göndermeyenler, yeterli boş alan açılabilmesi için tereddütsüz silinecektir.
Eğer Facebook hâlâ çok kalabalık olursa kibarca bir parça bağış isteyeceğiz (ödemeli yapacaklar). Fakat bu mesajı tüm arkadaşlarınıza gönderdiğinizde bize kimlerin aktif kullanıcı olduğunu gösterecek ve üyeliğiniz silinmeyecektir.

Facebook kurucusu
Mark Zuckerberg
Konuşma Sonu

Herkese yanıt yaz...

Şu sıralar bu revaçta. Zükerbergden Hemi de. Herkeşe yazın yoğusa faceden silincen.
2 milyar kullanıcıya ulaşmıştır. dünyamızın nüfusu 7 milyar olduğu düşünüldüğünde çok büyük başarı olduğu söylenebilir.

http://www.milliyet.com.t...a&utm_content=2475364
2 milyar kullaniciya ulastigini bildirmistir. Dunyanin 3te 1i lan...
yöneticileri tam sorumsuz gevşek insanlardır.
şöyle ki efenim : açtığım her hesap 2 dakika geçmeden kapanıyor.ulan açayım profil resmi koyayım diyorum. yok durmuyor kapanıyor.kimlik at diyor.atıyorum kimliği kabul ediyor.aradan 1 hafta geçiyor daha sonra yine kapanıyor.
şimdi yine aynısı oldu attım kimliği 1 gündür bekliyorum cevap yok.ne kadar salak saçma bir algoritması var bu facebookun anlamadım.

birisi sahte hesap olarak şikayet ediyor. o yüzden kapanıyor kesin.
Yasima uygun +35 kari kiz duser belki diye ilk kez o tur gruplara girdim.

Yeminle zaman akisi mı zulüm mu belli degil.egitimsizlik, barzoluk, kiroluk ozellikle kadinlarin pacalarindan akiyor. Size de iyi aksamlar aburagoduklarim.bi am duscek diye girdigimiz kiliklara bak lan ben 3 üniversite bitirdim, hay senin hayat universitene sokim..
Yalvarırım biri şu siteye format atsın da bütün hesaplar silinsin, yaş sınırı en az 18 en fazla 35 olsun ve eski gurup tatları tekrar alalım.
2009 da dahil olduğum oluşum. Ergenlik zamanlarımda primciydim. Arkadaş listemi fullemiştim ayrıca 17 bin abone kasmıştım.

Birisiyle anlaşıp tüm hesaplarımızı silmistik. Sonra döneklik yaptı falan. Neyse...

işte yeniden facebook açmıştım. Geldiğimde sülalede facebook'u olmayanın olmadığını gördüm. Dayımdan tut halama kadar herkesin var.

"çok.gzl.cikmissin.heytbeee kimin.yegni.babanlara selamlar.yegnim ;))" tarzı yorumlar yazmayı öğrenmiş 55+ amcalar, teyzeler.

Tüm sosyal medya gibi bunun da boku çıkmıştır. Pasif olarak duruyor yeni hesabım. Sizlere de tavsiyem kullanmamanız.
şuan pişti ve okey oynama platformumdur.
sürekli bir samimiyetsizlik akan platform. gerçi zaten öyleydi de. ne bileyim, sosyal medyayı insan rahat hissetmek için kullanır. ama geriyor artık bu facebook resmen. sevmiyorum.
Zırt pırt yeni bir arkadaş öneriniz var iletisi gönderen dandik uygulama.. milletin resmini, bilgilerini, hesabını durduk yere gönderiyor.. zorla tanımadığım kişileri ekletecek bana, iyice mala bağladı bu da..
bunun ilk moda olduğu zamanlar ben daha çocuktum ve çok ulaşılmaz, büyüklerin platformu gibi bir şey geliyordu bana. üye olunca artık facebook'u olan biri olarak mutlu olmuştum ve gururlanmıştım. 3-4 yıldır ise hiçbir şey ifade etmiyor. bakmıyorum bile onlarca bildirim var. eski arkadaşlarını bulmak için bir araçtan ibaret.
instagram popülerleştiğinden beri bitik hale gelmiş bir platform.
on yılı aşkın süredir kullandığım hesabımı an itibariyle kapattığım oluşum.

zaten uzun zamandır bakmıyordum. uyguluması da telefon hafızasında hayvani bir yer kapladığı için ultra gereksiz bir hal aldı.

facebook bitmiş!
6999. Entry.