bugün

entry'ler (39)

thodex

senciyiz thodex. komisyona dağlar kadar para ödememizin bir anlamı yok çünkü.

hizmetçiler dizisi

olum dizide bi sürü güzel kadın var. geçen tekrarına denk geldim.baya iyiler.
konular biraz karmış gibi ama aslında değil herkes yiğit'e aşık.

malazgirt zaferi

filmi çekildi. hatta 13 mart 2020 tarihinde sinemalarda. ilk gün izlemek için salonda yerimi alacağım.

fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=O684TxHCorQ

malazgirt 1071 bizans ın kıyameti

turgut alpıma bak sennnn film çok iyi olmuşşşş. içim kabardı ya resmen 13 martta izlemeye gideriz sabırsızlıkla beklliyorum.

burberry deki müthiş indirim

teşekkür ederim nasıl gözümden kaçmış dedirten indirimdir. aptal olmayın bu fırsat kaçmaz

polen

çiçeklerin üreme hücreleridir. arılar tarafından çiçeklerden alınarak kovanın birincil besin kaynağı haline getirilir ve kullanılır. sonrasında sofralarımıza gelir ve sağlıklı bir takviye olarak görevini görmüş olur

ad astra

brad reis 55ine geldi hala yakışıyor adama oynadığı her rol. üstelik şimdi astronot olmuş iki gözümün çiçeği. cuma vizyona giriyor, cuma akşamı işten sonra offline'ım yani. odağım tamamen şu filme verdim konu kapanmıştır

marvel vs capcom infinite

Marvel ve Capcom karakterlerinin yer aldığı ve ikili vs ler atabileceğiniz serinin en son ve en iyi oyunu. Thor, Ultron, Dr Strange, Ryu, Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Hulk, Ken, Stryder, Captain Commando, Captain Marvel, Megaman, Chun Li, Iron Man, Dante, Kış Askeri........ Ve daha birçok karakteri kapıştırabiliyorsunuz.

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Nab yada ban gibi bisiler buldum ben ama! A yi goremedimm sadece N ve B yi gorebilme şansım oldu yanyanaydilar ve cooookkkkk tatlilarrrrrr

ekrem imamoğlu

ekrem imamoğlu işin gücün orda burda konuşup şunu yaptık bunu yaptım demekten ibaret konuştuğun kadar hareket etsen şuan ülke ileri giderdi ama sen sadece yapmadığın projelerden bahsediyorsun yazık.

istanbul

Canım şehrimizi için Binali Yıldırım istanbul demek Türkiye'nin lokomotifi demek, Türkiye'nin kalbi demek, Türkiye'nin özeti demek dedi. Gerçekten de öyle ve inanıyoruz ki buraları daha da değerli hale getireceksin 31 Mart'tan sonra.

ekrem imamoğlu

ekrem imamoğlu namı diğer beton ekrem in ta kendisi veya müteahhit de diyebiliriz kendisine.beylikdüzünü aldıgı an yaptığı tek şey babasına imar izni vermek oldu aslen trabzonlu oldugundan dolayı aile işi bina dikmek.beylikdüzündeki bütün ihalelleri çevresi aldı büyük ihtimalle istanbuldada böyle olucak.

sıfır bir

bu ikili efsane.

görsel

binali yıldırım

Az laf çok iş politikasını uygulayan geçtiğimiz dönemlerde bakalık önümüzdeki dönemde ise inşallah istanbul büyükşehir belediyesinin belediye başkanı olucak kişi diyebiliriz kendisine.Türkiye siyasi politikasını iyi bilen güçlü bir isim.

ekrem imamoğlu

geçen seçimde beylikdüzünü kazanmış önümüzdeki seçimde ise istanbula aday olmuş isim.açıkcası biraz geçmişine baktığımız zaman ekrem imamoğlunun çok zayıf bir aday olduğu ortada ayriyetten ilk defa rastladım bu olaya beylikdüzü halkının ekremin arkasından halay çekmesi ve gidişini kutlaması beylikdüzüne yaşattıklarının kanıtı niteliğinde...

istanbul

istanbul için vefadan bahsediyor Ekrem imamoğlu. Vefalı bir başkan olacakmışmış. Beton'un ne zamandan beri duyguları var bea. Elinden gelse beylikdüzü halkını betona gömecektin, herkes birer taştan heykel olacaktı. Zaten burda yaşayan milletin beynine oksijen gitmiyor sayende, ağaç bırakmadın ağaç. Senin ve vefa kelimeleri yan yana gelmiyor be Ekrem.

kafalar karışık

bir çok komik sahne vardı. usta oyuncular da oyunculuklarını çok başarılı bir şekilde yapmışlar. kafalar da arada hiç sırıtmamış. bunu başarmak zor başaranları alkışlamak lazım.

kafalar karışık

konusu gayet eğlenceli. yer yer güldürüp yer yer hüzünlendirebiliyor. bunu yapmak kolay değil.

2 lirayı 5 kuruş bozdurup poker çipi yapmak

ya uğraşmayın o kadar. biz en başta uğraştık baktık olmuyor geçiyoruz koltuklarımıza wsop'tan oynuyoruz.

ali kılıç

babasının vefatıyla üzüldüğümüz başkan. mekanı cennet olsun.