bugün

entry'ler (548)

şebnem ferah

soy ismi çok güzel olan sanatçı. Bu nasıl soy isim ya, insanın içini rahatlatıyor. Sen çok yaşa şebnem hanım.

namaz

dinin direğidir. Kılmaya başladım. Her gün namaz kılmak zor olsa da boynumuzun borcu. Ahirette inşallah karşılığını alırım.

ben oruç tutamıyom

Bende tutamıyorum. Tutmak isterdim ama olmuyor, acıkıyorum. Dayanamıyorum. sigarayı bırakamıyorum. oruç tutanlara saygı duyuyorum ama.

herkese artı bize niye eksi

net ikiyüzlülüktür. bu kadarına da pes! kız değiliz diye bir tane artı almıyoruz. Ayrımcılık yapıyorlar! Erkeklerin hiç mi değeri yok? sanayi de çalışan biz, ev geçindiren biz! konu mutluluk olunca unutulan yine biz!

uzun saçlı kadın

itici kadındır. O kadar uzatmanın anlamı yok kızlar. Rapunzel gibi geziyorsunuz! Kısa saçlı kızları çok beğeniyorum. Çok kısa değil ama. Çok kısa olursa bu sefer bir iticilik geliyor. Yahu kızın ense traşı var, şimdi ben nasıl yarim diyeyim bu kıza?

sevgili tarzında evli olmak

Türkiye'de imkansızdır. Avrupa'da olsak ne güzel olurdu. Burada mantık, aşırı sahiplenme üzerinedir. Ya benimsin ya kara toprağın diyorlar.

Diyorlar ki neden evlenmiyorsun? Evlenince doblosu olan enişte moduna girmeye zorlanıyoruz. çöküyoruz! Ulan osmanlı böyle çökmemişti bee!

En iyisi bekarlık. Evde de pet bardak, tabak kullanıyorum. 6ayda bir kıllarımı süpürüyorum. Rahatım. Sıkıntı yok. Sadece düzenli seks hayatımız yok. Onu da zaten kim kaybetmiş biz bulalım.

suriye iç savaşı

artık bitme vakti gelmiştir. sıradaki hedef neresi diye düşünüyorum. Türkiye'nin hedef olması da ihtimal olabilir. emperyalizm gücü yettiğine saldırır. Suriye'de Rusya gücü vardı. umarım ülkemiz zor dönemlerden geçmez.

türkiye den suriye ye dev gıda yardımı

bu ülkeye artık anlam veremiyorum.

4 kardeşin sır intiharı

garip bir olaydır.

yazarların film önerileri

1900 efsanesi.

italyan yapımı bir filmdir.

karın ağrısı

uyutmaz. geçse de uyusam..

sözlüğe veda etmek

burada artık yazılmaz.

ben hayatımda bu kadar zamanını boşa harcayan insan görmedim. tamam yeri gelir eğlence olur ama bu kadar da boşvermişlik olmaz.

burası gerçekten insanı artık köreltiyor. burada takıldıktan sonra sosyal hayatta çok zayıf kalıyorsunuz.

tahminime göre burayı 15-16 yaşlarında Ne olduğu belirsiz ergenler istila etmiş. fakat benim tanıdığım eski yazarlar da var onların da yaşı epey fazla ama onlar da 15 16 yaşındaki ergenler gibi davranıyorlar.

genel olarak böyle bir durum aslında ülke insanlarının tamamına yakınında var. Almanya, Fransa, ingiltere gibi ülkeler bilimsel çalışmalarla her geçen gün daha da büyük hedefler peşinde ilerlerken bizimkiler kavanozun içindeki sinek gibi kendi kendileriyle oynuyorlar.

sözlük ortamında kesinlikle felsefe yok. duygusal bir paylaşım yok. bilim içerikli araştırmaları yazmak yok. buradaki ezik insanlar sosyal çevrelerinde sessiz birer ezik oldukları için kendilerini nick altında gizleyerek tatmin olmaya çalışıyorlar.

benim, bu ezik insanların yazılarını midem daha fazla kaldırmıyor. size kolay gelsin.

kız arkadaşına güvenen saf erkek

seviyorsa güvenmesi normaldir.

fethiye deki spor salonu cinayeti

bu insanlara ne oluyor böyle dedirttir.

ulan 3 günlük dünya zaten neyi paylaşamıyorsunuz?

cumhuriyetin en kötü yönetim biçimi olduğu gerçeği

ne olursa olsun insanın olduğu bir yerde sadece kaos vardır.

bu devirde hala şiir yazan tipler olması

şiir yazmayan, zavallı, acınacak halde olan çomarları rahatsız edeceği çok açıktır. şiir yazmayan, okumayan bir insan çomarın önde gidenidir.

evinde çiçek yetiştiren erkekler

maço erkekler değillerdir. çıt kırıldım erkekleridir bunlar.

şiir yazabilen alfa erkek

Kızıma

Dünyada aşk denilen varlık da yalan,
inanma, aldanma, kapılma kızım,
Hıçkırır ağlarlar, inanma yalan,
Erkekler yılandır, sokarlar kızım.

'Ölürüm ben seni unutmam' derler,
Sen ona aldanma kapılma kızım.
Gelirler önünde secde ederler,
Arkandan lanetler ederler kızım.

Şimdi bir çiçeksin göğse takılır,
Solunca kaldırır atarlar kızım.
Aşktan sonra hayalin yıkılır
Baharda saçların ağarır kızım.

neden iyi erkeklerle sevişemiyoruz

iyi erkekler erdem peşinde olur, s.k peşinde olmaz.

ayak fetişizmi

bu duruma ilgi duyacak kadar aşağılık insanlardan allah bizi korusun.