bugün

Ünlü olma sebebini vallahi anlamadığım kişi. insanlığını bilmem ama ünlü olabilmek adına benim gözümde hiç bir vasfı yok arkadaş.
Beğendiğim tam bir boğa burcu kadınıdır, fiziğinde bu burcun özelliklerini görmek mümkündür.
bazı misafirler geliyor bunlar rol mu yapıyor diye düşünüyorum. hele ki programdaki osuruk olayından sonra. sonra dönüp türk aile yapısına bakıyorum bu düşüncelerim kayboluyor. görmediğimiz neler neler var.
bugün Esra Erol'dayı izledim. gencecik bir çocuğu annesi. terk etmiş. delikanlı sokakta yatıyormuş. Delikanlıyı evlat edinmek isteyen izleyiciler telefona bağlandı. Esra hanım büyük sevap kazandı. kendisini tebrik ederim.
ekrana çok yakışıyor. her bir programına farklı kıyafetler giyiyor. defileye çıkar gibi televizyona çıkıyor.

sinirli konukları profesyonel bir şekilde idare ediyor. gerektiğinde susturuyor. yaptığı iş çok zor bir iş.

deprem felaketinden sonra deprem bölgesine birçok tır dolusu yardım eşyası yolladı.

40 yaşındayım. esra hanım 40 yaşına gelene kadar gördüğüm en karizmatik kadın. benimle evlenecek olsa bir kolumu vermeye razı olurum. uzun yıllar daha program yapsın, biz de onu keyifle izleyelim.

ben ❤️ esra erol
Turkiye'deki en guzel kadin. Net.
10 yıl öncesine göre normal olarak biraz çökmüş olsa da hala güzeldir.
ah nerde o eski evlendirme programları...
Türkiye'mizin basina gelen en iyi şey. Her programinda sorunu olan kisilerin sorunlarini cozuyor. Iyi ki varsiniz Esra hanim.
iyi birisine benziyor.
evlilik programlarıyla tanınan kadın sunucudur. şuanda boşanma programları yapmaktadır.
geberince sevinilecekler listesi - tr - ilk 10.
babası komiser kocası mafya. baba nasıl bir evlat yetiştirmişse doğru koca olarak kızının getirdiğine onay vermiş. şimdilerin ahlak bekçileri olmuşlar ailece. türk insanı da şak şaklayarak ömür tüketiyor.

yine malı onlar götürüyor.
Sikişi niye bu kadar çok seviyoruz la biz diye sorduran programın sunucusu. işimiz gücümüz sikiş sokuş aq.
programına kim çıkarsa çıksın her zaman erkekleri suçluyor kadın engelli kocasını 5 çocuğunu bırakıp kaçmış esra erol adama neden bu kadını kandırdın diyor ulan kadının hiç bi aklı fikri düşüncesi iradesi yok ?
Silik falan olmayan, diksiyonu çok düzgün. Ses tonu gayet iyi olan şey...
Ney onu bilmiyorum. Sunucu herhalde.
ne kadar silik hicbir ozelligi olmayan siradan bir kadin.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
https://www.atv.com.tr/es...yorum-sule/ozelvideo/izle
Artık böyle insanları seçerek aldıklarını düşünüyorum. Çok komik cidden.
kızın biri katılmıştı bir ara. kız gebeydi. 5 tane baba adayı vardı. inanabiliyor musunuz, 5 tane. kızın doğal seleksiyona o kadar inanmış ki. açık büfe sperm seçmiş. iyi olan kazansın diye.
Programında canlı yayında kadın dövdüler o bunu yapan adamı oturtup programa devam etti. Pes!
Günlerce ağlayan Adil saldırdı nurgüle ben bise anlamadım bunlardan.
Az önce programının canlı yayınında bugün boşanan bir koca eşine saldırdı baya baya.
Al buyur şu ortadaki eli ayağı tutan sağ sağlam ama mal herif dileniyormuş! Şuna para vermeyin bursa kent meydanındakiler!

görsel
Her akşam kesintisiz izlerim. hatta reklamda bile kanal değiştirmem ki ülkemin gerizekalılık düzeyini algılamada kesinti yaşamayayım.