bugün

''evleneceğim adam beş parasız olsun seviym yeterrrr'' lafı üzerine beyaz dan feci şekilde ayar yiyen kişilik. e birinin haddini bildirmesi gerekiyordu ona, beyaz da bunu yaptı. ağzına sağlık...
çocukluk arkadaşım. *
evleniyormuş, hayırlı olsundur.. kendi demedi, mynet'ten okudum.

http://haber.mynet.com/de...3700&date=04Eylul2008
ilk zamanlar "heeea bir bu eksikti, bu programları iyice seviyesizleştirdiler" dediğim, ama zaman geçtikçe, "ulan çevremdeki kızlardan hayır yok, bari bu programa katılayım da belki bir şansım olur" diye düşünmeye başladığım izdivaç programının sunucusu.

o programa katılırsam esra hanıma talip olurum, sahi ya bu hatun evli mi, nişanlı mı, çıktığı var mı veya taptığı var mı? yoksa ben talibim de

edit: şaka lan şaka, aman ha ciddi zannetmeyin...
3 saniye önce "hepinize aynı anda vermek istiyorum" diyen sunucu. bi garip oluyorum sözlük..
herkesin geleceğin sunucusu ilan ettiği, sözlükte methiyeler düzülen bu kadında o kadar uğraşsamda bir türlü çekici birşey bulamadığım ,mahalle karısı görünümünde,özelliksiz ve geleceğin spikeriyse; son 50 yılın abudik gubidik programlarının sunucusu belli oldu diyebileceğimiz özelliksiz ama şanslı olan gadın.
kürt idris lakaplı mafya babası idris özbirin oğlu olan ali özbir le evlenecek olan sunucudur.Bu haberi duyduktan sonra dünya ahiret bacım olarak gördüğüm de sunucudur.
Laaan o kadar kişiyi evlendirdi, kendisi acaba bu kadar güzelliğe(!) şahit olupta evlenirmi diye düşündüğüm dişi kişilik.
Efendim esra erol büyük bir misyonerdir.Ulvi amaçları ve geniş bir vizyonu vardır. Öyle tahmin ediyorum insanlarla hayvanları evlendirebilecek bir kapasiteye dayanacak dağarcığı o denli gelişecektir ; programdan programlara koştukça. Ama bir gün kolunu kaldırdığında büyük bir "ter çemberi" görürsek o vakit senden soğuruz esra erol.
bu ülke bu kadar sululuğu haketmiyor yargısına ulaşmamı sağlayan hatundur.
sempatik programcı .
4 yıl evvel ehliyet dahi almaya para bulamayan şimdilerde hangi arabayı alsam diye düşünen sunucudur.
baştan aşağı yapmacık ama güzel ve zeki kadın. nasıl reyting yapacağını çok iyi bilen türden bir zekası var, tribünlere de çok iyi oynuyor.
güzide memleketimizin yetiştirdiği en zeki insanlardan biri. Ya da şartlar ve tesadüfler ona bu statüyü kazandırmış olmalı, bilemiyorum.

Efenim, yaptığı programın zeka düzeyi düşüklere hitap ettiğinden şikayetçi olan sevgili arkadaşlarımının bir de programın izlenme kapasitesine bir göz atıp asıl gerizekalının kim olduğunu dikkatle incelemeleri gerekir.

Bir iktisat kuralı vardır ki, talep varsa arz da mutlaka olacaktır.

Bu hanım kızımız kimseyi silah zoruyla evlendirmemektedir.

Demek ki toplumumuz böyle gerizekalı bir programı seyretmeye ve bu program vasıtasıyla dünyaevine girmeye son derece meyilliydi ki, kızcağız bu potansiyelin farkına vardı ve bunu nakde çevirmekte gecikmedi.

Bu Bir girişimcilik örneğidir. Bu ticari zekadır.

Hanım kızımızın en büyük özelliği hedef kitlesi ile nasıl iletişim kuracağını bilmesidir.

Kullandığı dil ve üslup halk arasında geçerliliği olan dil ve üsluptur. Biliyorsunuz iletişim çok önemli.

Ben inanıyorum ki türkiye'nin yarısı bu programı izliyor. Bu kadına gerizekalı diyenler türkiye'nin yarısını da gerizekalı olarak tanımladıklarını bilmelidirler. Bu da yüzde elli eder. Aziz Nesin hedefini tutturabilmek için kalan yüzde onluk dilimin de bez bebek, selena falan izlediğini kabul edersek, her birimiz birer aziz nesin olmaktayız.

Türkiye'de zengin olmanın yolu halkın dilinden anlamaktan geçmektedir.

Sorarım size, hadi bu kadın gerizekalı, evlenmek maksadıyla oraya çıkan kelli felli amcalar, mütevazi ev hanımları, genç kızlar ve erkekler de mi gerizekalı?

O zaman şunu söylemek yanlış olmaz
(bkz: hepimiz gerizekalıyız)
hanım kızımız nıtelendırmesını dılınden dusurmeyen sozcuk kendını nereye savurmaktadır anlamıs degılım.
esra erol denen hatun flash tv de yaptıgı ılk programlarında sutyen rengıyle benı buyuşlemıs ve ekran basına dıkmeyı basarmıstı.hanım hanımcık nıtelemesıne katılmıyorum kıme gore neye gore hanım hanımcık. hatun taş. daha ne olsun. programının ıcerıgıne gelınce 45 yaş ustu karısınden bıkan tıplerın ızledıgı gayet basıt bır program.
45 yas ustu insanlar diyorlarki biz bu saatten sonra bulursak ancak buralardan buluruz. yoksa kimseyi bulamayız. katılsam mı acaba ? dıye soruları ve cevapları kendileri vermeye başlarlar.
birde belli bir yaşa gelmiş daha cıtır bir hatun bulamamış erkek modeli vardırki o dahada acı.
katılan kadın populasyonunun cok evlılık yaptıgı bır ıstatıksel derecedır. soyle kı en az 2 evlılık yapanların sayısı tek evlılık yapan veya hıc evlenmemıslerın sayısından fazladır. erkeklerde oyle.
(bkz: ailecek izliyoruz)*
bu gece saba tümer'in programına katılmış sunucudur. kendisinin 27 yaşında olması şaşırtıcıdır.
yakında nişanlanıcağını bildiğim hemde yazlığımızın bulunduğu sitedeki bir villanın mafya sahibinin oğluyla olduğunu duyduğum şeker mi şeker hatun kişisi.
kişilik analizleri konusundaki insanüstü başarısı, insanın her örneğine karşı tevazu gösterişi, saygı ve güven veren duruşuyla ekranlarda uzun yıllar olacağını düşündüğüm hatun kişisidir. okan bayülgen'in didik didik dirdikleyebileceği bir formatta yer almasına rağmen, zekası ve anlamlı çabasıyla onun bile hayranlığını kazanmıştır.
aylık 120 milyar kazandığını öğrendiğim hatun.
Çöpçatanlık yapmanın, müfettişlik gibi bir mesleğin (bkz: ben) maddi olarak kazandırdıklarından daha fazla fayda sağladığına ispattır.Binlerce hesapla uğraş, risk denen kavramı canlı olarak hisset, kıdem denen seviye belirleme sınavını en kallavisinden yaşa, üst yönetime önün ilikli hesap ver ama bak neredeyse hiç harcamazsan 10 senede kazanabileceğin bir paranın çöpçatanlıkla da kazanılabilindiğini hazmede hazmede yaşıyorum.
yaptığı ucuz lumpenlere hitap eden programla son kuruşuna kadar bunu hakeden kezbanımsı.
(bkz: türkiye nin böyle insanlara ihtiyacı var)
(bkz: allah başımızdan eksik etmesin)
en başından beri, yani insanların "ay ne tatlı ya bayılıyorum bu kıza" demeye başladıklarından beri hiç sevemediğim insan. sevimli görünmek uğruna dans etti, güldü ve ağzını açtı.
keşke açmasaydı.
her dört cümlesinden biri saçmalık, antipatik.

artık şımarık konuşmalara da başladı. sonradan görme olmak budur galiba.

ayrıca onu ne kadar çirkin bulduğumu eklemeyeyim. çünkü kime göre neye göre kategorisine giriyor bu.
tv'de bir çok ünlü isim, telaffuz edilen rakamlardan kat kat fazla kazanmasına rağmen, niye kendisinin aldığı maaş hakkında bu kadar abartılı eleştiriler yapıldığını anlamadığım kişi. herkes ürettiği değer oranında kazanıyor, esra erol da star tv'ye iyi para kazandırıyor olmalı ki kanal yöneticileri ona bu maaşı uygun görmüşler...
izdivaç programı yapan, yaparken de yaşlı bir dededen tacizi yiyen garip ablamız.
evlilik programı yapmışsın ama kendin evlenememişsin diyebiliriz bu ablaya. malmısın kızım.
aldığı 120 bin tl aylığın 1 kuruşunu bile haketmeyen televizyon şeysi.
not: muamelesini bilmiyorum
kürt ahmet in gelini olacaktır.