1. 1.
  suriyenin first lady sidir.
  2 ... isildur
 2. 2.
  suriye basbakanin esi cok sik ve guzel bir bayan.
  3 ... scurtel
 3. 3.
  suriye - turkiye iliskilerinin gelismesinde esi kadar caba gosteren first lady.

  ayni zamanda modernite kavraminin, turkiye'de "kozmetik batililasma(1)" olarak algilandiginin disa vurumunda kullanilan kadindir. zira degisik yorumlar getirilen modernite kavraminin, bati degerlerinin benimsenmesi olarak algilandigi perspektifte bile sinifta kalan bir yonetici esidir. batili degerlerin temelini bireysellesme ve demokrasi olusturmaktadir(2), ki suriye bu degerleri sindirememistir.

  kaynakca:

  1) Kadioglu, A. The paradox of Turkish Nationalism and the Construction of Official Identity, Middle Eastern Studies, (32:2 April 1996), p.181

  2) van Ham, P., Europe's Postmodern Identity: a Critical Appraisal, International politics (38:229-252, June 2001)
  1 -1 ... curufinwe
 4. 4.
  hanim hanimligi, sempatisi ve güzelligiyle büyüleyen suriye nin first lady si. kendi cumhurbaskanimizin esini görünce adeta utandim, acaba arap ülkesi bizmiyiz yoksa onlarmi karistirdim bir an icin.
  7 -3 ... antepli
 5. 5.
  mükemmel asil gözüken suriye nin first lady si. çok güzeldir. ayrıca bizim first lady ile yan yana gelince, bizimki yanında harikulade kalır(!).
  1 -1 ... unique270
 6. 6.
  (bkz: Asma Akhras Al-Assad)

  http://en.wikipedia.org/wiki/Asma_al-Assad

  http://www.syrianembassy.us/thefirstlady.jpg
  -1 ... unique270
 7. 7.
  bir first lady nasıl olunur, türkiyemize göstermiş bir insandır. *
  2 -1 ... maximus
 8. 8.
  bir başkan eşinin sadece tek başına koskoca bi ülkenin imajını ne kadar etkileyebileceğini gösteren bir kanıttır.. çoğu insanın bu kadının şıklığını,zerafetini ve kültürünü gördükten sonra suriye hakkındaki düşüncesi büyük bir ölçüde değişmiştir..emine erdoğanın tayyip erdoğanla beraber yaptığı yurtdışı gezilerinde zaten dünyanın gözünde yeteri kadar geri kalmış tanınan türkiye hakkında bıraktığı imajı artık siz düşünün
  8 -1 ... scurtel
 9. 9.
  türkiye gezisi sırasında kendisine emine erdoğan eşlik etmiştir. emine erdoğan'ı tanımayanlar eminim ki emine'yi bu güzel first lady'nin yanında gördükleri zaman hizmetçisi, yardımcısı falan sanmışlardır. * modern ve güzel bir bayandır gerçekten.
  7 -3 ... che guevara
 10. 10.
  ne güzel de hamur aciyormusun sen öyle,

  demek istedigim kişidir.
  ... jeam