bugün

suriyenin first lady sidir.
suriye basbakanin esi cok sik ve guzel bir bayan.
suriye - turkiye iliskilerinin gelismesinde esi kadar caba gosteren first lady.

ayni zamanda modernite kavraminin, turkiye'de "kozmetik batililasma(1)" olarak algilandiginin disa vurumunda kullanilan kadindir. zira degisik yorumlar getirilen modernite kavraminin, bati degerlerinin benimsenmesi olarak algilandigi perspektifte bile sinifta kalan bir yonetici esidir. batili degerlerin temelini bireysellesme ve demokrasi olusturmaktadir(2), ki suriye bu degerleri sindirememistir.

kaynakca:

1) Kadioglu, A. The paradox of Turkish Nationalism and the Construction of Official Identity, Middle Eastern Studies, (32:2 April 1996), p.181

2) van Ham, P., Europe's Postmodern Identity: a Critical Appraisal, International politics (38:229-252, June 2001)
hanim hanimligi, sempatisi ve güzelligiyle büyüleyen suriye nin first lady si. kendi cumhurbaskanimizin esini görünce adeta utandim, acaba arap ülkesi bizmiyiz yoksa onlarmi karistirdim bir an icin.
bir first lady nasıl olunur, türkiyemize göstermiş bir insandır. *
bir başkan eşinin sadece tek başına koskoca bi ülkenin imajını ne kadar etkileyebileceğini gösteren bir kanıttır.. çoğu insanın bu kadının şıklığını,zerafetini ve kültürünü gördükten sonra suriye hakkındaki düşüncesi büyük bir ölçüde değişmiştir..emine erdoğanın tayyip erdoğanla beraber yaptığı yurtdışı gezilerinde zaten dünyanın gözünde yeteri kadar geri kalmış tanınan türkiye hakkında bıraktığı imajı artık siz düşünün
türkiye gezisi sırasında kendisine emine erdoğan eşlik etmiştir. emine erdoğan'ı tanımayanlar eminim ki emine'yi bu güzel first lady'nin yanında gördükleri zaman hizmetçisi, yardımcısı falan sanmışlardır. * modern ve güzel bir bayandır gerçekten.
ne güzel de hamur aciyormusun sen öyle,

demek istedigim kişidir.
türk genclerinin beyninin kurma saat gibi calistigini anlamamiza yardimci olmus insan. kendisi bir diktatör esidir. kocasi bir diktatördür. altini ciziyorum: diktatör. üstünü ciziyorum: diktatör. fosforlu kalemle yaziyorum: diktatör.

öbür taraftan bazilarini batililara mahcup eden, hastalikli ve kompleksli ücüncü dünya ülkesi insani olduklarini ortaya koymalarina neden olanlar ise, yani hayrunisa gül ve emine erdogan, iyi kötü islemeye calisan demokratik cumhuriyetin, kendi halkinin demokratik yollardan sectigi liderlerinin eslerdir. altini ciziyorum: demokratik yollardan secilmis liderler. üstünü ciziyoum: demokratik yollardan secilmis liderler. fosforlu kalemle yaziyorum: demokratik yollarla secilmis liderler.

sirf basi acik diye daha medeni daha modern ve daha gelismis oldugunu düsündügünüz ülke suriye. basi kapali bir ese sahip olan bir lider tarafindan yönetilen ülke ise türkiye. sizce basinin acik olmasi o diktatöryel rejimi tercih edilir kiliyorsa, buyrun suriye'ye sürün esseklerinizi. o zaman utanmaktan kurtulursunuz asagilik kompleksinizden dolayi iyice asagilastiginiz bati karsisinda. diktatör liderinizin esinin basi aciktir cünkü.
başörtüsüne saldırayım da nasıl olursa olsun pisliği kafalarını kaplamışların yeni gözdesi. oysa bunlar sırf müslümanlar diye arapların da düşmanıdırlar.
sen aramızdaki beyinsizler yüzünden bizi helâk etme allah'ım!
başlığı altında sözlükteki komedilerden birine daha şahit olduğumuz suriye başbakanının saygıdeğer eşidir.
hakkında suriye devlet başkanı olan kocası beşar esad'ın 3 katı yorum yapıldığını görünce apololitik mankafa gençlik furyasının son hızla devam ettiğini farketmemi sağlayan bağyan. yani beşar'ın türkiye ile ilişkilerinden, ülke yönetiminden, başarılarından-başarısızlıklarından çok bu hanfendinin giyim tarzı dikkatini çekmiş genç cemil ipekçi'lerin.
kaçmaya kalkmış:
http://galeri.uludagsozluk.com/r/esma-esad-220409/
bir aracı vasıtasıyla gönderdiği elektronik postada "devlet başkanı bir grup suriyeli'nin değil, suriye'nin devlet başkanı'dır" diyerek kocasına desteğini belirtmiştir.
muhaliflerle görüşüyormuş:
http://galeri.uludagsozluk.com/r/esma-esad-223948/
görsel
birbirinden güzel fotoğrafları için tıklayınız:
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
güzelliğini görünce tipsiz beşarda ne bulmuş çok merak ettiğim kadındır.

beşar devlet başkanı olsa da çekilmez valla.
güzelliği ile sır perdesine saldırı yemiş cidden güzel first lady.

http://www.rtvmedya.net/c...-%C3%A7iplak-poz-mu-verdi
görsel
çok şık ve güzel bir bayan, kocası olacak öküze hiç yakışmıyor.
gidecek yer arayan suriye devlet başkanı nın eşi. tanıyan bilen varsa söylesin bizim ev boş. ben götürürüm. fesatlanmayın hemen, insanlık...
afrikada da bir devrim olmuştu.devrim sonucu devlet liderinin karısı muhalifler tarafından tacize uğramıştı.aynı şeyler bu first lady mizin başına da gelebilir.aman dikkat.
yine bir ayı tarafından yenilen iyi armut vakası.
(bkz: armudun iyisini ayılar yer)
bir içim sudur.