bugün

yürüyünce de reddediliyorsun. Ben bir kere yürümüştüm. Babası zengindi aynı lisedeydik. Sonra reddedildik malumun ilamı. Biraz babam varlıklı olsaydı belki aramızda bir şeyler olabilirdi. Kader işte.
Ben görmezden geliyorum güzel kadınları. Yoklarmış gibi davranıyorum, göz teması kurmuyorum, diyalog kurmadan saygılı ama soğuk davranıyorum. Kısacası bana yaptıklarının aynısını yapıyorum. Neticede her şey karşılıklıdır.
Çeşitli sebepleri olan durum.
Birilerini üstün sanmakla alakalı durum. Bazı insanları kendinizden üstün mü sanıyorsunuz lan, ezikler?
Reddi yiyip egosunun zedelenmesini önlemek için alınan önlem şüphesiz..
Akıllara Attila ilhan'ın '' Karımla entelektüel olmadığı için evlendim. Entelektüel kadınlarla konuşunca onları camdan atasınız gelir. '' söylemini getiren başlıklardan biri.

Tabi, büyük şairin bu fikrine katılmasam da bu başlıktaki konuyla ilgili bu. Kendinden birkaç lig yukarıda bir kadına yürümek matematik bilmemektir zaten. Nasrettin hoca değiliz ve ya tutarsa diyerek göle yoğurt çalmıyoruz.

Önce bir nabız ölçülür. Dönüt olumluysa adım adım yürümeye gider iş. Fazla çekici kadınların mesaj kutuları ve etrafı 12321 çeşit erkekle dolu olduğu için, dikkatlerini çekmek adına 40 çeşit maymunluk yapmak gerekiyor.

Gerek var mı? Yok. Omurgasız, yağ gibi bir herif olmaya gerek yok.
Reddedilmek anksiyetesi yapar bunu.
Manchester city deplasmanına galibiyet için değil temkinli çıkmak gibidir. En azından fark yediğinde üzülmezsin.
Yo ben her kadına yürürüm. Makamı,parası hiç önemli değil. Neticede üstede çıksa ona girecek.
Bu zamana kadar kendimden üstün kadın görmedim.

Hadi eyvallah.
Yok öyle bisey. kendi yetersizliginizi veya kaba olacak ama ezikliginizi, tüm erkeklere genellemeyin.
Bulsak ta yürüsek...
herkes yerini bilir hesabı. kim kime layıksa o şekilde döner bu gibi durumlar ve vardır elbette böyle bir şey. onun için çok sorgulamamak gerekir, yani basit bir şey bu.
Üstün kadın mı? * geç bu işleri.
Biraz özgüven ister ama bilemiyorum artık, bazı yerlerde kendimizi frenlemek gerekiyor bence. (bkz: )haddini bilmek.
Kızlar salak olmayın, uçan kuşu sikmeye çalışan bi cins size yürümüyorsa, sizi beğenmiyordur. Ötesi berisi yok bunun.
E sen de üstünsen sorun olmayacaktır.
Evet yürümüyor, cahil cesareti;

Koşuyor!

Evet
aslında yanlış yapıyoruz. tipim fena değil karizmatiğim bugüne kadar çok çok güzel kızlar bana yürüdü bu bana bakmaz dediğim ama ben terkettim orası ayrı benim kafasızlığım.

ha bu koşa koşa beni kabul eder dediğim ortalama kızlar reddedip göt etti. hatta arkadaşların dalga konusu olmuşluğum var.
aslında yanlış yapıyoruz. tipim fena değil karizmatiğim bugüne kadar çok çok güzel kızlar bana yürüdü bu bana bakmaz dediğim ama ben terkettim orası ayrı benim kafasızlığım.

ha bu koşa koşa beni kabul eder dediğim ortalama kızlar reddedip göt etti. hatta arkadaşların dalga konusu olmuşluğum var.
Biz erkekler basit canlılarız. 2.bir planımız olmaz hiç bir zaman. Reddedilme durumunda be yapacağımızı bilemediğimizden de bizden üstün olan kızlardan uzak durmaya çalışırız.

He kimisinde deli özgüveni var. Ne tipine bakar, ne karakterine, ne bilgisine. Dümdüz yürür gider. Kadın da (bu tamamen tahmin) herkesin ondan uzak durduğunu düşünüp bu tipe ok der. Sonra cesaret edemeyenler de "ulan kadına bak, yanındakine bak" diye söylenir durur.
Kimse kimseden üstün değildir.
tamamen erkeğin özgüvensizliğinden kaynaklıdır.
çalışma-iş hayatınızda biraz absürt durumlara neden olacağından çekinilecek/yapılmaması gereken bir şey ama iş hayatı dışında veya aynı yerde çalışmıyorsanız yürümek (en azından yürüdük) gayet normal.
erkekler kendinden üstün kadınlara yürümez algısı nasıl hasıl oldu bilinmez ama herhalde erkeğin kendisini ne olarak gördüğüyle alakalı durum.
Hanimiş..?
yalandır valla öyle bir yürüyorlar inanamazsınız. kuzenimin kızı hacettepe tıp mezunu, aynı zamanda voleybol hakemi, mankenler yanında halt etmiş, güzellik desen o biçim. bir ara uzmanlığını almadan önce askeriyede çalıştı. onca subay, albay vs. dururken astsubayla evlendi. üstelik kel, ahahah, yürürler efenim yürürler yeter ki yol olsun, olmasa bile oldurur bazı erkekler...
güncel Önemli Başlıklar