bugün

entry'ler (241)

hz muhammed in sahip çıktığı kadınlar

(bkz: tck 216)

telemundo

(bkz: el mudo)
(bkz: chacaron macaron)

kuruçeşme arena ajdar konseri

Bir gün bu konserin olmasını iple çekiyorum.

rafet el roman ın vazektomi olması

Kendini sakatlamış resmen. Ne gerek vardı?

aöf öğrencisi olup vergisiz telefon almak

Olması gereken kampanyadır.

istegelsin

Migros sanal market'in mallıklarından bunalıp buraya kaçtık. inşallah sorun yaşamayız.

migros sanal market

yenibosna starcity'deki 5m migros, online stok takibi yapamamakta ve olmayan malı satmaktadır. müşteri hizmetlerini arayınca da hebele hübele. tavsiye etmiyorum kullanmayın başınız ağrır. her alışverişten sonra sizi telefonla aramaktan bıktım, ben sizi telefonla arayacaksam o eksik bu eksik diye, online alışverişin ne anlamı kaldı, gider kendim de alırım.

ilk adımı erkek atmalı

"ilk adımı erkek atmalı
reddedilip göt üstü oturmalı"
adım atmayın.

ilk buluşma anıları

Benim bir tane olmuştu Ankara'da yaşarken. Pembepanjur sitesinden bulmuştum. Kendini memur olarak tanıttı, profil resmi vs. de yoktu. Risk alarak kendisiyle buluşmak istedim. Kabul etti. KızılayAVM'nin önünde buluştuk. Buluşmaz olaydım bi çirkin bi çirkin, hadi yürü git seni beğenmedim de diyemedim, el mahkum yemek ısmarladım aspava'da . Nerede çalışıyorsun dedim, bana kantinde çalıştığını ve etlik'te oturduğunu söyledi. Pek konuşkan biri de değildi, onu görünce zaten bende de konuşacak mecal kalmamıştı. Telefonumu istemedi o istemeyince ben de istemedim. Sonra oradan çıktık benim koluma girdi ve beni parfümcüye götürdü, o zamanın parasıyla 40 liralık bi parfüm aldı, bunu ödememem gerekirdi ödemiş bulundum. Haftaya sinema yapalım vs dedi. Bakarız dedim. Sonra ben Sıhhiye'deki otel odama geçtim, o da arabayla evine gitmiştir.

Haftaya sinema yapsaydık muhtemelen bana çanta aldırırdı. Direkt engelledim kendisini. Yani buna para harcamam kesinlikle. Ulan senle evleneceğime ömür boyu 31 çekerim, senin ben tipini sikiyim, aklıma geldikçe kaderime üzülüyorum. ilk ve tek buluşmam bu maalesef. Amk karısı.

Hareketleri ofsayt olmasa belki bir şeyler olabilirdi ama maalesef hareketleri de ofsayt olduğu için bir daha buluşmadım. Hem çirkin olacan, hem para yemeci olacan, siktir git.

Siz siz olun, resmini görmediğiniz insanla buluşmaya gitmeyin.

Eski işyerimde psikolojisi bozuk, kaşar bir kadın vardı 40 yaş üstü, o bile bundan güzeldi yemin ediyorum. Amk çirkini sen kim koca bulmak kim ulan.

serdar ortaç vs tarkan

Ben serdar'ı tutuyorum artık. Bir kere muhalif değil. Öbürü olmayacak hayaller peşinde koşuyor , muhalifliğini belli etti.

bakırköy

Gene bozulmaya başlamış, saat 15:00 gibi bir saatte dilenciler cirit atıyordu. Bakırköy Emniyeti'nin bir temizlik yapma zamanı gelmiş buraya.

migros badem

Migros'un magnumun bademli dondurmasına rakip olarak çıkardığı dondurmadır. 15 tl' den satılmaktadır. Tavsiye ederim.

entrylerin popüler olmaması

(bkz: 5 aydır lapa pilav yiyoruz ağzımızı açmıyoruz)

cem garipoğlu ve tolga garipoğlu

Akraba olup olmadıkları merak edilen iki ünlü kişi.

cem uzana hapis şoku vs cem garipoğlu

ikisi de zırt pırt gündemi meşgul etmektedirler.

taksi görünce durdurmak için taksi diye bağırmak

çare
(bkz: martı tag)
sarı taksi için
(bkz: indrive)

lgbt leri pazarlayan çete

Ben böyle bir çete olduğunu düşünüyorum. Hatta bi ara basına da yansımıştı. Gönüllü pazarlanmak isteyen lgbt'liler için aracılık yani pezoluk yapıyorlar. istanbul emniyetinin bu çeteyle mücadele etmesi gerekir. Lgbt ile mücadele, buradan başlamalıdır. Daha sonra Taksim'de, Osmanbey'de, Harbiye'de Kurtuluş'ta çarka çıkıp koli kesen travestiler tek tek yakalanıp memleketlerine postalamaları gerekir veya başka bir yaptırım uygulanmalı. Hükümet hesapta lgbt karşıtı, somut bir icraat maalesef yok.

seks işçileri sendikası

Kılıçdaroğlu cb seçiminde yanında 5 tane muhafazakar parti lideri olmasaydı, bi çılgınlıkla bunun da vaadini verebilirdi bence. Sonra oyları %0,000000.... olurdu *

konseri olsada gitsek denilen sanatçılar

(bkz: ajdar)
iki elim kanda olsa giderim. iyi güler ve makara yaparım.

sevdiğin kıza açılsaydın şimdi neredeydin

karşı taraftan eni konu bir sinyal almadıkça açılmak tam anlamıyla enayilik. Ben de çoğu zaman yapıyorum bu enayiliği.