1. 1.
    abberline'ın yeni nicki. abberline is back'i değiştirmiş. muhahaha. elmander ve kewell mı kaldı panpa, falcao vs marcao yap zuhahaha.

edit: ayrıca her yeni nickinde bir görsel. sıradaki;

elmander vs kewell
    11 -7 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 2.
    Hırsın temsili olan iki futbolcunun karşılaştırması. Yukarıdaki donuz listemde olan şike soruşturması geçirmiş ne saçmalıyor bilmiyorum ama ben iyi bir Galatasaraylı, şuursuz Fenerbahçe ve Beşiktaş fanatiği düşmanıyım.
    Adam gibi fenerliyi sever, troll fenerliyi sevmem.
    Aranızdan bir yazar...
    6 -6 ... elmander vs kewell
  3. 3.
    elmander vs kewell
    8 -4 ... aslolan fenerbahce dir
  4. 4.
    Fenerliler beni sevmez. Çünkü onların işine gelmeyenleri çatır çatır yazıyorum. Yazmaya da devam edeceğim. Ayrıca hiçbir şey beni galatasaray’ dan soğutamaz. Hem 5-6 yiyorsak real’ den, psg’ den yiyoruz. Sigma’ dan, dinamo kiev’ den değil...
    Şike soruşturması geçirmişlerin okumaması tavsiye edilen yazar. Yoksa sinirden çatlarlar.
    3 -3 ... elmander vs kewell
  5. 5.
    Şaka mısın olm sen.
    Beni donuza eklediğini mesajla bildirmiş bana.
    Ağlayacaksan oynamayalim koçum.
    Fanatik bir yazar.

Psg koydu mu? Koydu.
    Tabi ki şaka yapicaz taşak geçicez. Napalım ölelim mi aq?
    11 -4 ... turkmen begi
  6. 6.
    Şuursuz bir Fenerbahçe/ Beşiktaş fanatiği galatasaray’ a saldırdıkça onun karşısında duracak olan benim. Aynı jessica jönse’ un kendisine tuzak kuranlara verdiği yanıtta olduğu gibi: ben ve arkadaşlarım sizin karşınızdayız. Artık kimse bizi üzemeyecek.
    Bir yazar. Saldırı olmadıkça saldırmaz.
    2 -2 ... elmander vs kewell
  7. 7.
    utancından nick değişmiş adam. yazık ya. allah kimseyi bu zavallının haline düşürmesin.
    8 -1 ... be happy yine yine yeniden
  8. 8.
    abberline bu. trollerin kokusunu 5 km öteden alabilirim ben.
    8 -1 ... modern zaman filozofu
  9. 9.
    (bkz: abberline)
    5 ... zenn lavian
  10. 10.
    Ahahahahha. Ulan abberline tam bir ergenmişsin.
    5 -1 ... otisabim