bugün

1932 ingiltere doğumlu, menekşe rengi gözlere sahip, meşhur hollywood yıldızıdır. şu sıralar 9. kez dünya evine gireceğine dair haberleri duyunca insanın "aman canım kadıncağız da koca mu gördü sanki" diyesi gelen şahıs.
esmer marilyn monroe'dır. kleopatra filmi tavsiye edilir. menekşe gözleriyle ünlüdür.
iki kere evlendiği richard burton'ın son yolculuğuna uğurlandığı gün "ölürsem beni onun yanına gömün" demiştir kendileri.
michael jackson ın ölüm haberine daha fazla dayanamayarak hastaneye kaldırılmış kadim dosttur.

http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2009/07/15
üstad michael jackson'ın şu dünyada çok sevipte sahip olamadağı kadındır. michael jackson tarafından kendisine yazılmış liberian girl adlı çok güzel bir eser vardır.
görsel
görsel
pek güzelce bir kadın.
şu aralar konjestif kalp yetmezliğinden hastanede yatıyordur.
menekşe gözlü kadın olarak bilinir.
an itibariyle hayatını kaybetmiş olan güzel insan.
an itibariyle ölmüştür.
maalesef kural icabı menekşe gözlerine toprak dolacak yıldız. huzur içinde yat kleopatra.
sadece amerikan sinemasının değil dünya sinemasının da en yükseğe çıkan yıldızı . ellili ve altmışlı yılların fenomeni idi.huzur içinde uyusun.
Michael jackson'a kavuşmuştur.
çocukluğumun siyah beyaz filmlerinden anımsadığım kadın sinema oyuncusu.
(bkz: ölümlü dünya)
menekşe gözlü efsanevi güzellikteki aktristti.
vakti geldiğinde, menekşe gözler da kararır.
allah rahmet eylesin. gençliğimizde az filmini izlemedik.
(bkz: ruhu şadolsun)
(bkz: elizabeth taylor ün ölümü)
kendisi bugün tedavi gördüğü hastanede vefat etmiş
Allahtan rahmet, kederli yakınlarına sabır diliyorum.
hollywood starı da olsa gittimi gidiyor giden
(bkz: her canlı ölümü tadacaktır)
menekşe gözlü olarak bilinirdi. Hayatını kaybetmiştir. Michael jackson'ın ona olan aşkı herkes tarafından bilinirdi.
bütün inci aleminin başı sağolsundur.
devlerin aşkı (Giant) Elizabeth Taylor, Rock Hudson ve James Dean gibi üç büyük oyuncuyu bir
araya getiren film. (1956) şöhreti bu fimle olmuştu. çok güzel bir kadındı.
nur içinde yatsın kadını. vasiyeti 9 kocanın ortasına gömülmekmiş.
(bkz: mekanı cennet olsun)
Efsanelerden birisiydi isik icinde olsun diyorum.
an itibariyle vefat ettiğini öğrendim ve yıkıldım. halbuki kleopatra karakteriyle ne de çok sevmiştim kendisini.
(bkz: rahat uyu kleopatra)