1. 1.
  Çok kötüdür. Bazen bir şeye dokunamazsınız o kadar terler. Bu bir nevi hastalık gibidir. Tedavisi de koltuk altından ameliyattır.
  5 ... hendrix
 2. 2.
  lokal (yani özellikle bir uzvda terleme) olduğunda daha çok sempatik aktiviteyle ilişkilidir.bu konuda çeşitli losyonlar,elektrolitli sıvılara eller batırılarak seanslı tedaviler uygulanıyor..son günlerde ise cerrahi olarak tedavisi gündemdedir..ama yan etkiler acısından deneyimli dr lar tercih edilmelidir..çok kötü bir durumdur..bazı insanların sosyal yaşantısını ileri derecede etkileyebilir.
  3 ... miracle
 3. 3.
  genellikle doğuştan şanssız olan insanlarda görülen durumdur. erkeklerde oldu mu hiç çekilmez. el sıkışmasının zaruri, engellenemez olduğu durumlarda karşılarında bıraktıkları ilk intiba berbattır.

  allah kimseciklere vermesin.
  amin.

  (görülen lüzum üzerine: yok arkadaşım ben bu durumu yaşamıyorum)
  5 -2 ... bl
 4. 4.
  yurtdışında kullanılan bir ameliyat yöntemini türkiye'de ilk deneyen kişi olan özel ahu hetman hastanesi op. doktorlarından ünsal aybek tarafından %99 tedavi edilen rahatsızlık.
  1 ... kutupsal form
 5. 5.
  çek çek sonra elim terliyo de ayıp ayıp. şaka bir yana eğer hastalık ise gerçekten son derece kötü bir hastalık gibi görünmektedir. insanı huzursuz eder bi kere.
  2 -2 ... isildur
 6. 6.
  eli sürekli terleyen kişi eğer sevgilinizse eğer daha tatlı olan şey. sanki suç işlemişcesine "aşkm ellerim yine terledi kusura bakma" der. *
  2 -1 ... iyipekimadem
 7. 7.
  terleyen elin tutulma isteğini nedense daha da artıran durumdur. o sıcacık elleri avuçlarında hissetmek, o nemi paylaşmak..
  3 -2 ... aura
 8. 8.
  tanım: El'in terlemesi. Sevgili kimmiş? Benim sevgilim olmadı. Ama gitarsın "sap" ını tutarken ben de o hisleri paylaşıyorum, pis pis terliyor o eller, sonra bir de tellerde pis organik atıklar oluşıuyor ki sormayın ne lanet bir şey.
  1 ... baybars
 9. 9.
  eğer durum psikolojikse çözülmesi çok daha zor durumdur. akla gelindiği an kupkuru eller nemlenmeye başlar.
  1 ... peder
 10. 10.
  bünyenin soğutma sorununun olması. klavyenin halini düşünsenize.
  ... novakatinamite