bugün

Seksi olabiliyorlar.
renkli olmayan ve yakışan bir dövme ise gayet şukela olur.
bir tek zombi çocuk ta süper havalı durduğunu düşündüğüm erkektir.

görsel
benimdir... kollar dövme dolu valla... dindar kızlar yüzümü beğenip ilgi duyuyor sonra dövmelerimi görünce abdestsiz seni diye uzaklaşıyor ilginçtir... müslüman değilim ama dövmenin abdestle bir ilgisi yok iç deriye yapılıyor dövme...
Adonislerinde ve sırtında varsa hoş duruyor. Tablo gibi. Tabi kaslı ve sıkı bir vücut için.
Midemi bulandıran iğrenç yaratıklardır.. vücudunu boya tahtası zanneden zavallının tekidir..
Bir de dövme yaptırınca kendini çok yakışıklı oldum sanan beyinsizler var aman aman evlerden ırak.. yakışıklı olmuyorsunuz sizi zavallılar aksine mide bulandırıyorsunuz.. iğrençsiniz böğğ.
Kezbanların ve kekoların midesini bulandıran erkeklermiş.

Tabii kendileri gibi genetikleriyle oynanmış, Orta Doğu çöplüğünde kanına Arap-Fars-Ermeni-Rum kanı bulaşmış erkeklerde beş para etmez görüntü kirliliği tattoo'ları görünce böyle oluyorlar.

Halbuki o küçük dünyalarından çıkabilseler, o algılarının tam zıttı, sürekli ödleriyle uğraştığı için Orta Doğu maymunları, deliği kocaman olmuş ödleriyle düşünmemeyi öğrenseler böyle cümleler kurmazlar.

Ama diyorum ya, kendi çevresindeki kezban ve kekolardaki görüntü kirliliği tattoo'ları görerek direkt iğrenç olduğunu iddia ediyorlar tatoo'lu erkeklerin.

Şimdi burada uzun uzun yazarım da cidden değmez.

Herkes gibi sıradan insandır, bir insanın vücudunun dövme kaplı olması onu iğrenç ya da mide bulandırıcı yapmaz.

Aksine sizler, kendini bu hayatta ilgi çekici bir yanı bulunmadığı için adi tattoo'lar yaptıran ouroboros çocuklarının olduğu çevrelerde çok takılıyorsunuz diye böyle ithamlarda bulunarak kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Başka hiçbir şey değil.

edibüdü;

Oğlum, "şişman kız" diye bir başlıkta biri gelip "iğrençler midemi bulandırıyorlar" yazsa adamın yiyeceği linç olayını düşünemiyorum bile.

insanların piercing-tattoo yaptırmış olması da karakterinin bir yansıması.

Tabii ki bunu ilgi çekmek için yapan beş para etmez varoş ara mahalle oksijen hırsızlarından değilse.

Şimdi biri gelip böyle bir şey yazınca nasıl bir cevap verseydim?

Bu başlıkta bana iğrenç ve mide bulandırıcı olduğum söyleniyor resmen lan.
gaydir kısacası.
görsel
boynunda falan varsa gayet çekici bulduğum erkek tipidir.
dövme lümpen proleteryanın tescil belgesider demişti bir hocam bir gün.
Bu gidişle çatallarına bile yaptıracaklar.
en son olarak dibini dövdürür. evet..
Dövdürüyordur.
Ekserisi düşük iqludur zaten zeki bir insan dövme yaptırmaz.
kabul edin yada etmeyin dovmenin marjinal kabul edildigi zamanlar geride kaldi arkadaslar. gunumuzde kekoluk gostergesidir. yarin ne olacagi belli olmaz tabi.
insan derisi zamanla yaslanirken dövme yaptirmak bana göre her daim enayiliktir. 70 yasinda g.tunun ustunde kelebekle gezmek muhakkak komik ve acinasi olacaktir.
Noluyor abi kola kuru kafa yapınca falan.

Fazladan 5 kız mı düşüyor yılda?

Boş iş yapan/yapmış adamdır.
kendini, kendin için ifade etmek istiyorsun.
görsel
Erkekte maganda işi, kadnda kibar küçük olursa naif durur.
Çok amele işi oldu. Hiç havalı değil.
kendisi sussa da dövmeleri konuşan normal biridir. avrupa ve abd' de tartışılması komik karşılanır ama bizde tartışılıyor, tuhaf tuhaf bakılıyor işte. bu ülke zaten bozuk olan moralimi daha da bozuyor. bir gün gitmek gerekiyor galiba.
Dövdürüyordur.
Yakışana çok yakışan erkektir.

(bkz: Dwayne johnson)

Evet.
görsel