1. 1.
  atatürk'ün hayatındaki önemli tarihlere kafayı takmış, abuk sabuk söylemleriyle kendisinden nefret ettirmiş bir kimsedir. vakit gazetesi yazarı demek yeterince açıklayıcıdır. mustafa kemal için bazı söyledikleri; yok 1881 de doğmamışta, yok 19 mayıs'ta samsuna çıkmamışta.. valla sen hayatımızdan çık be apo..
  38 -22 ... shalamar
 2. 2.
  Turgut Özakman'ın Şu Çılgın Türklerin son sayfasında atıf yaptığı "Vahidettin, Mustafa Kemal ve Milli Mücadele" adlı ödül almış kitabında her fırsatta desteksiz atmasyonları yüzünden okkalı ve mütemadiyen giydirdiği yazar...
  10 -6 ... kılcal dumur
 3. 3.
  Kıravata allerjisi olan islamcı yazar...
  6 -4 ... kılcal dumur
 4. 4.
  (bkz: anti toktamış ateş)
  4 -1 ... sex pistols
 5. 5.
  eleştirirken seviyesini belli eden kişilerce muhatap kabul edilen lakin o bu tarz kişilere bile kendi üslubundan taviz vermeden, onların seviyesine inmeden bilakis onlara kendi seviyesinden * cevap verecek kalitede bir yazardır kendisi. kendisine ne tarz eleştiri gelirse gelsin, önce yaradandan ötürü sevdiği kişileri boklamadan, allah rızası için sevdiği kişilere hakaretamiz bir üslup benimsemeden cevap verecektir. türkiyenin önüne ışık tutan aydın kişilerden bir tanesidir abdurrahman dilipak. aydın diye geçinen sönük fenerelerden değildir.

  peşin edit : kimseyi eksi oylamadım, oylamanın lüzumsuz olduğuna inanıyorum. cesaretsiz yaftası yemek nasipmiş, aynı minvalde olduğum için de şerefsizliği bir iltifat olarak kabul etmekteyimdir. kendisine ve bulunduğu şeraite şerefsiz diyenler utansın.
  6 -24 ... brhmbl
 6. 6.
  15 şubat 97 le figaro a.d.la yapılan röp.sf:30-31:
  kemalizm bizi köklerimizden dinimizden tarihimizden ayırdı, m.kemal otoriter bir askerdir avrupayı maymun gibi taklit etmeye türkiyeyi itti.
  dini bütün her müslümanın şeriatın uygulanması için savaşması gerekir.
  askerler dahil hiçbir şey bunun önünü kesemez..
  3 -3 ... sıpa
 7. 7.
  şenay yurdatapan gibi ateist bir insanla arkadaşlık yaparak ve savundukları ortak alanlarda beraber karar alma tepki gösterme gibi birçok alanda ortaklaşa çalışma kararı alarak bir kez daha takdirimi kazanmış sadece islamcı değil insancı yazar kişisi..
  2 -11 ... eşşağan ala gazuğu
 8. 8.
  (bkz: aykırılar)
  ... eşşağan ala gazuğu
 9. 9.
  (#790585)
  2 -1 ... nuh tufan
 10. 10.
  olacak o kadar programında toktamış ateş'le birlikte macarena dansı yapan kişi. istanbul üniversitesi önünde *halay çekmişliği de vardır.
  2 ... phial