1. 1.
  * *
  1972 California doğumlu,babası da eski amerikan güreşçisi Rocky Johnson olan pankreas dövüşçüsü ve the scorpion king , the mummy returns filmlerinden hatırlayacağımız aktör irisi.Kendisi Cartoon Network kanalında yayınlanan fuliş kazanova Johnny Bravo 'nun sinema versiyonunda yer alacaktır.
  ... portnoi
 2. 2.
  lakabı the rock olan köşebent kafa. get smart filmi ile en son kamera karşısında idi.
  ... topuksuz
 3. 3.
  amerikan futbolcusu iken kanada ligi'nden genç yaşında atıldıktan sonra babasının eski bir güreşçi olmasının da etkisiyle amerikan güreşine merak salmış, bu branşta hızla yükselmiş ve çeşitli şampiyonluklar kazanmıştır. babası eski kıtalararası şampiyonudur. onun lakabını almış* ve sürdürmüştür. istikrarı ve disiplini ona hollywood kapısını açmış ve bir çok filmde oynamış köşeyi dönmüştür. the scorpion king şöhreti yakaladığı film olarak bilinir.

  kendi adına kurduğu bir de yardım vakfı var çocuklar için. çok da güzel işler yapmakta sporun yaygınlaşmasını sağlamak adına.
  2 -1 ... air20
 4. 4.
  güreşçiliğin yanı sıra yetenekli ve başarılı bir olan biridir. hem sporcudur hem aktör.
  1 ... thebalkanboy
 5. 5.
  The Game Plan * 'daki performansıyla beni büyülemiş bir aktör, eski amerikan güreşcisi.
  1 -1 ... godlikee
 6. 6.
  namı değer the rock. 1-2 ay önce tekrar wwe'ye dönüp hala faal olarak güreşmekte imiş.

  anal seks
  4 -1 ... legendkiller
 7. 7.
  mumya geri dönüyor filminde akrep kral ı oynamıştır.daha sonra aynı yönetmen tarafında ayrı bir filmide yapılmıştır.http://www.onlinefilmci.c...-filmini-izle-turkce.html
  ... robertico
 8. 8.
  akrep kral rolü çok yakışmıştır bu adama. o rolle ünlenmiştir hatta. aşırı kaslı bü vucuda sahiptir kendisi. the rock lakaplıdır. tam bi aksiyon filmi oyuncusudur.
  2 ... yetkili birine benzeyen adam
 9. 9.
  kendini bi bok zanneden fucking asshole
  2 -4 ... unuvar1903
 10. 10.
  adamın dibi olan insan. o bakışlar nedir öyle aga...
  1 ... aeneskral