bugün

Bir kaç dolarım var, şimdi olmayanlar düşünsün.
güne yine yüksek düşüşle başlayan para birimi. üzdü yine
5.55 seviyelerini görmesini beklediğim alım firsati verecek para birimidir.
Yine yükselmez umarım.
bir para birimi.

geçen sene 4 tl iken aliexpresten bir kaç ürünü yer imlerine eklemiştim. dolar düşünce alacaktım güya.
7 tl nin üzerini gördü, hala da 5.85 dolaylarında.

az önce yer imlerini gördüm sinirim bozuldu aliminiyum.
sürprizlere gebedir.
6 liranın altı alım fırsatı gibiydi sanki. Son gelişmelerden sonra 7'yi görebilir.
7 lirayi gordugu an villa alacagim para birimi.
yükselmesi ulkemdeki uşakları rahatsiz ediyor. bu durum çok saçma. bizim para birimimiz dolar mi aq. sikke kullanmiyormuyuz biz.
dolmaya başladı. daha saat 08:09 %2.18 artışla 5.75 seviyesinde işlem görüyor. gün sonuna 5.80 le kapatır gibi geliyor.
bugün ne yapacağını kestirmek oldukça zor ama yükseleceği kesin, çünkü faizlerin düşürüleceği beklentisi var.
Damat berat ve ekibinin tasviyesine başlanması sonucunda yükseliş gostermektedir.
evet 6.23 ten dünyanın parasını alan saf yazar benim.
5.73 tl dir.
FED bankasının karşılığında bir emtia olmadan bastığı, belirli bir devlete ait olmayan para birimi.
yerini yakında (bkz: libra) alır.
seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım euro. sjs.
6,24 ten 1100 dolan aldım umudumu kaybetmiyor hala bekliyorum. o dolar 7 ye vuracak kaçarı yok. s400 ler gelseydi bir.
iyi ki cuma gününden elimdeki tüm parayla dolar almışım. hayatımda ilk defa kazanacağım sanırım.
tarımsal ilaçtan tut sanayi makinelerine kadar ithal etmek için kullandığımız para birimi.
Devlet bahceli Gibi 6.95 iken bozdurmadigim aldikca da batiran amerikanin para Birimi. Ama ulkeme yariyor diye inaniyorum diye vatan sagolsun.
Allahın belası para birimi.

AMD yeni işlemci çıkarmış 499 dolar güzelmiş alayım diyorsun sonra bir bakıyorsun 1 liralık şeye 6 lira vereceksin vergiside cartı curtu derken 7 belki 8 katı fazla vereceksin. Milletin ağız kokusunu çekerek o kadar çalışıyorsun. çalıştıgın para ile biraz zevkime bişeyler alayım keyif yapayım oyun oynarım felan diyorsun ama hükümet sana onu da çok görüyor. ALLAH BELANIZI VERSiN. kul hakkı yiyen yarrağımı yesin.
Siyasal islamcıların Allah'ı. We trust in God!
yerinde sayan para birimi.
saplandı gidiyor aynı değere. ekonomist yazarlar bu konuda ne diyor. dolar ne zaman yükselir?
JPMorgan: Dolarda uzun yıllar sürecek düşüş bizi bekliyor
--spoiler--
ABD'li dev bankacılık kuruluşlarından JPMorgan Chase, ABD dolarının dünya rezerv para birimi statüsünü yakın gelecekte yitireceğini öngördü. Uzmanlar, önümüzdeki yıllarda küresel ekonominin ABD’nin ve doların hakimiyetinden çıkarak, Asya’nın hüküm sürdüğü bir sisteme geçiş yapacağı görüşünde.
https://tr.sputniknews.co...ecek-dusus-bizi-bekliyor/
--spoiler--