1. 1.
  simsiyah görnümüyle karanfil aromasıyla gönüllerde taht kuran artık her yerde rahatça bulunabilen hafif bir sigara.
  9 -3 ... emon
 2. 2.
  dijarium firmasının siyah renkli karanfilli sigarası. içine çektikçe çıtırdayan, zaman zaman kıvılcımların elinize burnunuza geldiği ama içimi keyifli sigara.
  6 ... aflterxosruanrgise
 3. 3.
  siyah olmasından dolayı, farklı bi karizmaya sahip hoş kokulu sigara.*
  7 ... doom caller
 4. 4.
  Siyah kutusu, siyah sigarası, karanfil aromalı guzel tadı, içerken çıkardığı stresi alıp götüren çıtırdama sesiyle fark yaratan normal sigaranın pis kokusunu ve goruntusunu bastıran içilesi sigara.. Filtresinde şekerli karanfil vardır, yalanırsa güzel tat bırakır, tablacılardan* ve bazı tekellerden temin edilebilir.. *
  5 ... eric cantona
 5. 5.
  kış aylarında insanı ayar eden sigara. bol oksijenli soğuk kış gecelerinde üşümeden uyuma sebebi. stres tedavisi, yalnızlığa çare.

  (bkz: daha neler)
  (bkz: deneyen bilir)
  7 ... longinus
 6. 6.
  normal sigaralardan daha hoş fakat çok içtikçe ve taşıdıkça çantanıza, montunuza, her yerinize kokusu sinen bu yüzden boğulmaya neden olan tütün mamulu.
  6 ... whatawickedgametoplay
 7. 7.
  herbiyeri karanfil kokutan , sigaraya pek de benzemeyen amma velakin çok güzel koktuğundan genel olarak hemcinslerimin pek bir sevdiği sigara.
  5 ... freedean
 8. 8.
  (bkz: djarumania)
  1 ... danaid
 9. 9.
  çok fazla (2yıl boyunca günde en az 5-6 tane içitim) içildiğinde artık karanfil tadı alınamamaya başlayan, insanın dilini yakmaya başlayan, boğazın acımasına neden olan, normal sigaraya oranla ciğerlerin daha fazla azına sıçan aromalı sigaradır. (içmemin tek sebebi sigara gibi kötü koku yapmamasıydı. tek iyi yanı da bu zaten.)
  4 ... r duh
 10. 10.
  içtiğim zamanlarda kafa yapan nefes daraltan kokusu bile bir yerden sonra rahatsız etmeye başlayan sigara.
  4 -1 ... st27