bugün

cherry ve şukalatalı ve bi tane daha çeşidinin oldugunu bildigim amerikan sigarası.
çikolatalı olanı türk kahvesi ile daha bi farklıdır. denemeyenler için mutlaka deneyin derim.
kacakları mevcuttur piyasada cheery bulunmaz. ankara antalya ve istanbulda bi tek yerde bulabilirsiniz. içtikce etrafa hos koku yayan sigaradır. sarap gibidir. kaliteli elemanlar içer. ha unutmadan sigara demeyin ona gücenir. *
kendine little cigar der ve ne sigara gibi sıradan ne de puro gibi kendini beğenmiş olmaz. izmariti tatlı olduğundan söndürmeden önce yalanasıdır. ilk içenin başını döndürür. içimi kolay gibi olsa da içe çekilerek içilirse bir paket camel etkisi yapar ki sıradan sigara gibi içilemez, buna izin vermez. kendine has kokusuyla nerde olsa fark edilir, içen kişiyi de arada karizmasından faydalandırır. farklıdır, hoştur, güzeldir herkeze tavsiye edilir. sigaraya başlama sebebi olamaz çünkü captain black içen sigarayı duman çıkardan, eğlencelik nikotin kaynağı olarak görür. olsa olsa pipoya başlama sebebi olabilir, zaten captain black pipo tütünleri de mevcuttur.
arada bir yakmak üzere keyif için alınan, ağza alındığında kakao tadı veren ancak bu tadla uyuşturduğu içicinin ciğerlerini 3.dakikada inleten afilli sigara.
çikolata kokusu ile bünyeyi mest eden pipo tütünüdür. evde içildiğinde oda parfümü yerine geçen tütün markasıdır.
kesinlikle harika bir nick'dir ve tebrik edilesidir..
ne yazık ki nargile kadar keyif vermez, veremez. *
tek basına icildiginde sigara icme keyfini ızdıraba donusturen*, fakat yanında kakao turevli bir icecek oldugunda*** enfes bir hal alan, piyasada daha cok cikolatalısının oldugu unlu sigara markası
yeterince ilgi göstermezseniz, küsen, sönen, sigara güzelligi.
bir sözlük yazarı

(bkz: copy paste) kaynak; (bkz: hektor)
kokusu bütün heryeri kaplar ve birçok parfümden iyidir.
altıparmakta bulunan cafe studıo da kahvenin yanında verilen sigara.
kütahya'da ogrencilik yıllarımda bufelerde ve bakkallarda hatta hiçbir yerlerde satılmayan , arkadasların krize girmeleri sonucunda istanbul'dan getirtmek zorunda kaldıgım sigara.
nescafe ile içiniz.
ben gibi sigara içmeyen hatta nefret eden bir bünyenin bile zaman zaman içtiği çuklatalısının kokusu ve yalanası tadından dolayı favorim olan vişnelisi pek tat vermeyen purosu ise ayda yılda bi içilesi olan * * sevimli kahvemsi şeker... sigaraya baslama sebebi olamaz zaten içine çekip içen 10 dk sonra ölür * (bkz: ben sigara degil captain black içerim diyenler).
içtikten sonra gırtlağa yumruk yemiş hissi uyandıran, tütünü sık sarılmış hayvani sigara..
sigaraya yeni başlayanların soğuma sebebi, ki çoğunluğu ismi heryerde duyulduğu için içmeye kalkıp 3.nefeste ciğerlerini teslim eder.
+ abi muratta captain black var.
- hadi lan vişnelimi ?
+ yok abi kakaolu
- olsun daha iyi koş koş

şeklinde diyaloglara neden olabilen, içtikten sora dudakta enfes bir tat bırakan içecek.
naneli sakız veya benzeri bişi çiğnedikten, yedikten sonra içildiği taktirde orgazma ulaştıran sigara
taksime giden yeni yetmelerin (#958841) her fırsatta içmeyi bir b.k sandıkları, özellikle kapalı mekanda arka arkaya içildiğinde tiksindiren sigara.
her nefeste bir, çikolota tadından dolayı dudağınızı yalamanıza sebep olan içecek.
(bkz: hastasıyız)
çikolatalı çeşidi insanı mesteden süper sigaradır.
insanın, yarısını bitirdiğinde boğazının yandığını hissettiği çikolata aromalı sigara. karizma yapmak isteyenlerin elinden, zorlayarak içmelerine rağmen düşmez.
sözlükten yitip gitmiş yazar.