bugün

stüdyoda olan gençler neydi öyle onlar genç miydi sahiden? mevlit dinler gibi rock konseri dinlediler pardon dinlediler dedim mal mal baktılar öyle akıl yedirten performanslara.
dün gece efsaneydi. tam bir efsane. torrent linki bulunup bilgisayarda saklanmalı, gelecek nesillere izletilmeli.
eddie van halen'in ismini birebir yazıldığı gibi okuyan editöre sahip olduğunu gördüğümüz program. sesli güldüm lan.
güzel hatta çok güzel programdı lakin model olmadı sırıttı çocuklar ne bileyim ben bir kurban efendime söyleyeyim kramp kara kedi gibi bir grup çağırsaydınızda o çocukcağızlar da öyle orada sırıtmasaydı.
program için söylenecek tek şey müthiş olması. lakin oradaki mal seyirci için gece boyunca küfür etmekten programın keyfini yeterince çıkaramadığımı düşünüyorum. ama bir gerçek var ki hepsi çok şanslı mallardı tüm o üstatları canlı dinleme şansına sahip oldukları için.
bitti bitiyor programıdır. o nasıl bir özgüven arkadaşım? tv8 ne la?
sanırım van'dan canlı yayın yapıyolar.
ben kahvemi yudumluyorum diyor.
allahtan o kupa cam değil.
ne içiyorsun bilmiyorum ama.
halil sezai ne içiyorsa bünyesine gelmiyor.
onu takip et bari.
yılbaşı akşamı bir program bu kadar mı güzel olur,

halil sezai'yinin kafası milyondu aynı zamanda tuğçeninde,

için canım tabikide,

keşke erken bitmeseydi.
90lar temalı programlar sevdirdi okanı bize. umarız çeliki de çağırır yarın ve tarkanın güzel kliplerini izletir. gerçi ben ikisini de yapacağını sanmıyorum. ama yapsa güzel olur.
bugün 90 lar gecesinin yapılacağı program. inşallah özentisiz, baştan savma bir program olmaz.
Bu gece 90'lar gecesi yapılacaktır. merakla bekliyoruz, güzel program olacağı sevimli tanıtımından belli.
heyecanla bu akşamki bölümü beklediğimiz program...
ankette 90ların en kült dizisi sorusuna gerçek kesiti koymamışlar ayıp etmişler...
dizi değildi ama fenomendi, banko oylanırdı...
90lar özel programı varmış. gel de heyecanlanma programıdır.
yine mi 90lar, en sevdiğim şey olan 90'lara da kaak tadı verdin abi be. yeter artık. pof.
an itibariyle zevkten dört köşe, aaa bunu da hatırladım aaa bunu da hatırladığım çığlıkları arasında şen kahkahalarla izlemekteyiz.
aylin livaneli'yi aklıma getirdi, ah ulan eski zamanlar aklıma geldi. neyse öhöm, feciydi aylin...
Aylar Einar müthiş eğlediren program.

Harekulade!
90 lar özel bölümüyle ekranlarda.
(bkz: 90 lar özel bölümüyle ekranlarda) Günaydın.
eskiden tek bir bölüm kaçırmazdım. eskiden dediğim geçen yıla kadar. sonra müzisyenler koptu, kanal deği$ti, ya$lı amcalar kayboldu, oturma düzeni deği$ti, konseptler çokluklar içinde boğdu derken bize bir $ey kalmadı.
90 lar videolarında gökhan semiz, ajlan büyükburç ve kerim tekin' in videoları -saygı adına olsa gerek- ard arda yayınlanınca buruka bağlattı..
tempo biraz düştü ama son yılların en iyi performansı.
seninle olmak var ya yeniden doğmak var ya sözleriyle alıp götüren program. Uzun zaman sonra izleniyor ilk defa.
geçen yılki 90lar gecesini aratan bir program yapılıyor şu an. keza konuklar geçen yıla göre solda sıfır kaldı.