bugün

karmate ile keyfimize keyif katan programdır.
an itibariyle haluk levent, ayça varlıer, merve oflaz, "yeliz ve egosu" ile yayında olan program.
Okan bayülgen in sunduğu tv8 de yayınlanan eğlence programı.
we will rock you şarkısını teyze otobüste yer ver şeklinde türkçeleştirerek yeniden seslendirildiği programdır.*
"we will rock you" nun yeniden düzenlenen halinde, 80 yaşındaki teyzenin sabahın 8'inde otobüste ne işi olduğunu sorgulayarak milyonların sesi olmuştur.
can sıkıntısı, sıkılma, daralma, bunalma... derken tv yi açıyorum, tulumlarıyla marsis okan'da. geçiyor sıkıntı, dün nihat'ı izlemediğime pişman oluyorum.
boş abur cubur dolabı.
an itibariyle, yıllar sonra geçte olsa gelen itiraf;

- bir nesli gerçekten müziğimle çok kötü etkilediğimi düşünüyorum.

atilla taş.
atilla taşın pot kırdığı program. *
adam zaten vukuatlı...
Atilla Taş'ın playback yapmadığı canlı performansında bass gitarı Bedük'ün çaldığı bir gece olmuştur. Bence çok da güzel oldu.. Stand by me parçasını gayette güzel ve çok samimi söyledi. Aferin Atilla.
adele e şişman demiştir ki bunu hep yapıyor çok ayıp okan. * sende ufacıksın tefeciksin olmadı çirkin herifin tekisin biz sana bunu yapıyor muyuz evet yapıyoruz..
olamaz adele e insan gibi değil dedi daha ne diyecek büyük merakla bekliyoruz .*
her hafta sonu beni eve kilitleyen yegane program. bir program bu kadar mı akıcı ve komik olur arkadaş evde deyim yerindeyse anıra anıra gülüyorum. komşulara bile uyku verdirmeyen olağan dışı program.
sesi kapatarak sağ alttaki kadını sağır insanlar gibi anlama eylemini sağlayan program. bazı şeyleri anlayamıyorsunuz tabi ama en azından sağır insanları belki bi 10-15 dakikalık da olsa anlayabiliyorsunuz.
bu geceki açılış bölümüyle bana okan bayülgen'i bir kez daha sevdiren program.
bu gece sıkıcı geçeceğini düşünenlerin yanılacağı program. Zira şimdiden eğlendirmeye başladı.
(bkz: disko kralı ve türk sanat müziği)
türk sanat müziği konseptiyle kesinlikle dibine kadar zevk aldığım bir program olmuştur. tabi okanın programı enerjik tutmak ve gençliği sıkmamak adına yaptığı şebeklikler dışında(ama bu da onun disko kralı gecesinde uyguladığı bir taktik, artık böyle kabullendik ne yapalım!). bir de okan bu gecelik reklam dönüşlerinde zagabande şöyle bir türk sanat musiki eseri çaldırtsaydı iyi olurmuş... kendisiyle çelişen bir program olmuş vesselam.
''atlattık tamam, hayat devam ediyor''* falan filan derken insanın duygularını depteştirip duran program.
gözümden bu gece yaşı akıtan program.
okan bayülgen i çok kıskandığım bir gece olmuştur.nedeniyse ona hediye edilen o muhteşem türk müziği albümleridir. umarım kıymetini bilir yoksa bana kargoyla göndersin ömrümce saklarım valla..
dün gece izledikden sonra şarkıların indirilmeye başlanmasına vesile olan program.*
80's forever.

http://www.kingoanket.com...dex.php/polling/select/63
jenerikleriyle konsept bir disko kralı izliyoruz bu gece tv8'de. tüm ayrıntılar düşünülmüş. sinemadan, müzik dünyasından o dönemde çalışmış insanlar konuk edilmiş. okan'ın da üst düzey performansı eklenince diskoya, hevesler kursakta kalmamış.son derece izlenesi bir program olmuş.
tv8 e geçince arşivlik yayınlar yapmaya başlayan program... temalı programlar çok iyi düşünülüyor ve tüm detaylar işleniyor. ara ve kısa belgesellerde çok önemli konulara sıkmadan değiniliyor ve cuk oturuyor... okan ın mükemmmel performansı ve bilgisi de eklenince tadından yenmiyor. yıllardır okan kendini yeniledi... iyi kötü derdi olmadı fark yarattı... eleştirileri bile twiter dan canlı okuyabildiği içindir belki tek programdır... bu proragamın bir benzeri var mıdır bilmiyorum... ama okan kraliyet ailesinin belki medya kralı hariç tüm programlarını arşivlik hale getirdi... uykum geldiği anda kaydedip yeniden izliyorum...