bugün

aranjör, uzun saçlı müzisyen. Demir demirkan'ın albumüne de cok katkısı olmustur.

(bkz: berlin)
(bkz: iskender paydaş).
ilk defa 1990 yılında zagreb'de düzenlenen eurovision'da görülen, başlarda kayahan'la çalıştıktan sonra mirkelam dahil olmak üzere birçok şarkıcıya aranjörlük yapmış aranjör, muhittin paydaş'ın oğlu müzisyen kişilik. mirkelam'ın ilk klibinde, saçlarını aslan yelesi gibi yaparaktan bateri çalan adam olarak gönüllerde taht kurmuştur. ayrıca abi'de her an, yeni savaş sahnesine girilmiş bir filmden çıkma, danamsı bir görüntü de yok değildir...
dillerden düşmeyen! nazan öncel in aşkım baksana bana şarkısının düzenleyicisidir.
sadece müzik adamı diyemediğim aranjör. Kendi de yaptığı aranjeler de sihirlidir. hazirladığı bütün hareketli parçaların en önemli özelliği coşku taşımasıdır. Beste çok önemli faktör mutlaka bir şarkıcı için, ama iskender paydaş'ın düzenleme yaptığı albumde şarkının iyi ya da vasat olmasının ehemmiyeti yoktur. çünkü sihiri vardır iskender paydaş'ın. bir parçayı 10 ayrı aranjör hazırlasın o'nun hazırladığını tanırım. çünkü benim muzik anlayışıma ve hatta organizmalarim da aynı şeyi söylüyorlar her defasında; çoşku'nun karşılığıdır o'nun hazırladıkları. ilk aranjesi kayahan'ın uskudar parçasıdır. En populer ornegiyle, popstar, turk star serilerinin içinde en iyi sound'a sahiptir. Her parçayı aslıyla aynı ya da çok yakın sunabilmiştir. minik serçe'lerin, galler prensi değildir. kimse'nin birşeyi değildir. ortalarda da değildir. Çünkü o en iyidir. Yakınlarda bulmak zordur bu yuzden.

+ :iyi de iyilik, gorecelidir.
sd:eveeet...?
+ : ee ne diyosun ki sen anlamadim?
sd: sometimes it's necessary to listen to the silence, it tell may more.
+: tamam denicem.
bir dönem oyuncu yaprak özdemiroğlu ile evlilik yaşamış olan müzisyen. özellikle kayahan albümlerinde ve ilerleyen yıllarda mirkelam'ın hızlı çıkışına imzalar atmıştır.
açık uzun sarı saçlarıyla bir kız çocuğunu andırmaktadır kendisi, ancak senelerdir gerçek aranjörlük yapan nadide müzisyenlerimizden olmuştur, nitekim ne olmuşsa olmuş nazan öncel işine bulaşmış... bizden bir ne yaptın asuman şarkısı armağan edilmektedir kendisine
iskender ben 1 do 1 mi 1 de sol buldum diyerek gelenleri düzenleyip do major akoruyla yollayan müzisyen.
(bkz: gözlerinin hapsindeyim)
(bkz: sanatçı)
mirkelam'dan sonra şebnem ferah'ın ilk albümünden tanınan, süper rockçı zannedilen ama her güçün rockçı değil de müzisyen olduğu anlaşılan çok başarılı baterist. her tarzda düzenleme yapmaktadır. ister rock, ister pop, arabesk bile yapmıştır belki.
aranjörlüğünü yaptığı zamansız şarkılar albümüyle geri dönmüş müzisyen. Sarıyerlidir. Markette bakkalda karşılaşırız. Dev gibi biri. Severek takip ediyoruz.
mustafa ceceli ile sensiz olmaz adlı şarkıda paslaşmışlardır.
http://www.youtube.com/watch?v=co8LNn7noHw
niye kendi adına albüm çıkarıyor anlaşılamayan aslan adam vincent.

kimsenin de umurunda olmaması daha dikkat çekici bence.
türk pop ve rock müziğinin artık köşe taşı olmuş albümlerinde imzası olan, eskiden beri hayranı olduğum müzisyen.
(bkz: aslan adam)
adamın müziğini falan bir kenara bırakıyorum tipinde değişik bişey var insanı çeken. tabir yerindeyse vahşi bir karizmaya sahip. *
son yayınlanan DiSKO KRALI'na konuk olmuş müzisyendir. program sırasında ve sonrasında Twitter'da TT olmuştur. iyice büyümüş memeleri Twitter'da gecenin geyiği olmuştur.
david guetta çakması.
kenan doğulu'ya son derece yakışan bir parça seçmiştir. (bkz: doktor) (bkz: dr)

dinledikçe dinleyesi geliyor insanın.
Şebnem ferah'ın kadın albümünü yapmıştır. Daha ne yapsın. iyi ki vardır.
ismini ilk kez bu sene deu bahar şenliklerine gelecekmiş dediklerinde duyduğum müzisyen. hatta o kadar çok kendisinden bi haberdim ki doktor isimli şarkıda "adamın sesi ne kadar da kenan doğulu 'ya benziyomuş" dedim. 3 gün oldu bunu diyeli.
kutsal bir güç iskender paydas'a unlu popcularin kliplerinde org calarken kendini kaybetme gorevini yuklemis.
küçükken büyük iskender olan müzisyen.

görsel
neden bilmiyorum bu adamı görünce aklıma hep bilmem ne tv de yayınlanan pankreas dövüşlerinde
yer alan "big sexy" lakaplı kevin nesh geliyor. benziyor ama yaa onun gibi big sexy bence iskender. *