bugün

bu geceki bölümüyle rahmetli yavuz çetin i anan program.
yavuzcan çetin'in "babandaki tevazu sende de var mı" sorusuna "evet var sanırım" diye cevap verdiği program. cidden varmış.
Seyirci kaybettigi ciktigi gece girilen entry sayisinin dususunden anlasilan program.
bugün güzel bir program yapıyorlar.
ekranda gitarıyla şov yapan göbekli amcayı görünce ailecek hayranlıkla izlediğimiz program. ama amca müthiş yavv...
yavuz çetin adının twitter'da trent topic olma sebebidir. Böyle muhteşem bir yayın yaptıkları için kutlamak gerekir kendilerini.
aptal mankenlerle dalga geçilip ironi yapılan bir programdan daha çok sürekli böyle şeyler yapsalar daha iyi olur.
bölüm itibarı ile eskilerin yardırdığı programdır. açılıp izlenmelidir.

edit: ben ne bileyim sonradan model'in yer alacağını? basçıları da her geçen gün garipleşiyor zaten.
while my guitar weeps süperdi ayrıca cingi denen adam i want to break free'i çok iyi söyledi.
böyle özel bir gece yapılıyorsa seyirci de özel olmalıydı diye düşünüyorum. gitar solosuna alkışla eşlik eden insanlar gördüm.
reislerin arasında çıkıpta modelin şarkı söylemesi nedir yahu. ayrıca seyircide gür akada, cingiye, asım can gürbüze bön bön bakarken modelde koptu yazık.
model olmamış.
bu geceki bölümü arşivlenmelidir.ancak model' e bu takıklık niyedir anlayamadığımdır.emo desen değil rock desen değil.böyle bi geceye layık hiç değil.
(bkz: fool for your loving)
(bkz: fly away)
(bkz: rock n roll)
yavuz çetin'den köle ile de kapanışı yaptılar, duygusal oldu. hele o yavuzcan çetin yok mu, cansın sen çocuk.
evet kimse yazmamış yavuz çetin'in oğlu yavuzcan da programda gitarını konuşturanlardandı.
cem köksal'ın hala performans sergilemediği program. ben mi kaçırdım çıktı mı kendisi?
aga, herşey iyi, güzel de, o model ne lan? bak milyonlarca defa yazılmış, ama iplemiyorum tekrar yazıyorum, sözüm modele;

lütfen, adam olun, efendi olun, imajmeykırlarla çok takılmayın. o ne lan? ben inanmıyorum bi insanın kendisine bunu yakıştırdığına. marilyn manson bile daha güzel lan. yemin ediyorum bak.
Serdar Öztop performansının hemen öncesinde Okan gitarist babalara bar taburesi taşıttı iki arada bir derede. Yok mu o sandalyeleri taşıyacak prodüksiyondan adamların Okan? Tamam saygı gösteriyorsun bu güzel insanlara ama keşke özen de göstersen.
bu cingi nasıl "tatlı"dır öyle allahım yerebbim.kedi canını senin.
gerçi okan kızıyo tatlı denmesine ama tatlı işte.
birkaç sene önce yapılan 90'lar gecesinden sonra yapılmış disko kralı gecesidir bu gece.
selçuk sami çıngıçok kral adam çıgdı yav.
o seyirci nedir yahu adamın ortama adapte olmadığı yüzünden belli.orada ki hiç bi ismi daha önce duymadığına eminim seyirci kitlesinin.
bu kadar orada olmak için yırtınan bi kesim varken.. niye?
zalımsın hayat.
gitaristler gecesi beni benden almaktadır hele awesome john, murat çekem, batu, akın eldes beni bitirmiştir. ben artık gitar mitar çalmam arkadaş.
ahaha editör kız gitaristlerin isimlerini okuyamıyo an itibariyle.
joe setrien nedir be yavrucum,hadi seyirci tırt onu geçtik de bu ne ?
yapma okan yapma.

(bkz: alın bunu dışarı)
Kapanışta Tüm ustalar Yavuz çetin'in köle'sini çalarak beni benden almışlardır. Ayrıca yavuzcan çetin'le babasının görüntüsünün aynı ekranda görülmesi de tüylerimi diken diken etti.
seyirciler dışında her şey harikaydı. o ne olm alkışla tempo tutmalar falan hayır ben size headbang yapın da demiyorum ama azıcık ruh ya. yemin ediyorum size serdar ortaç, demet akalın, hande yener, murat boz, murat dalkılıç ve türevleri müstahak ya.

dipnot:izi eli yi de tanımış oldum bu program sayesinde.he bir de unutmadan yavuzcan çetin harikaydı.
güncel Önemli Başlıklar