bugün

önder açıkbaş için izlediğim program. müthiş bir oyuncu, dibinden gelen, fokurdayan bi şeyler var, skeçlerde harika oynuyor, tarif edemiyorum, çok az oyuncuda gördüm. bu adamın çok iyi bi işte yer alması lazım. muazzam yetenekli.
Tv8'e geçmesiyle tüm eleştirilerin yöneldiği aynı zamanda da bu eleştirenlere de en iyi cevabı anketlerle veren program.

Evet bir kanal d'deki kadar büyük stüdyosu yok. Bu da demek oluyor ki orada samimiyet var.
ilk programda ekibin biraz amatör olması hayal kırıklığı olsada benim için, ikinci programda çok güzel ve profesyonel bir yayın olmuştur.

izlenmesi ve izletilmesi gereken bi program bence.
okan bayülgen in sunduğu, tv8 de yayınlanan, eski tadını yitirmiş bir programdır.
konuk sıkıntısı cektiği belli olan program. önder açıkbaşı 2 haftadır konuk olarak alıyor.
son olan şehit olayında okan bayülgenin üzerine düşeni yaparak eğlenceyi minimum düzeyde tuttuğu programdır.
an itibariyle beyaz giyme söz olur türküsünün içine eden yeni ergen sesli bir adet seyirci barındırdığı gözlemlenen program.
tv8'de daha can olan program.
yavuz bingol ve saz arkadasi, an itibariyle diskoda sira gecesi yapmaktadir. tek eksik cig koftedir.
bugün müzik ziyafetini doyasıya yaşatan program.

ah bir de o reklamlar olmasa.
başladığından beri izlenilebilir olan tek program bugünküydü.
şarkılar, türküler, sohbetler, telefon bağlantıları... okan bayülgen eleştirileri dikkate alıyor olsa gerek. yavaş yavaş program oturuyor. ama bize gürgen lazım.
nihal yalçın'ın yeniden dahil olmasını istediğim program. Şu an skeçlerde oynayan adamı pek iyi bulmamaktayım.
bu gece mönüsü oldukça iştah açıcı;

aperitif olarak can bonomo var,

ara sıcak melis danişmend,

ana yemek şebnem ferah,

tatlı olarak da model var.

hepimize afiyet olsun.
fatih ürek ile hadi hadi moduna geçmiş program. demekki acımız dinmiş, eller havaya yapabiliyomuşuz. ya da hayatın içinde acının da eğlencenin de olduğunu bilenlerin es geçildiği bi ülkede bunu sizlerden öğreniyoruz. şimdi acımız bitti hadi eğlenelim vakti midir? bunu insanlara bırakmayı öğrenemeyeceğiz aslında siz de haklısınız, zira hala güdülmemiz gerekiyor.

kişisel edit: günlerdir depremzedeler için çırpındıklarını bende biliyorum lakin bir şarkıyla oynamaya hazır seyircileri görmek tüm bu çabaların acaba boşa mı gittiğini düşündürmüştür.
sosyal medyayla içiçe gittiği için artık bir sözlük açsa hiç fena olmayacak program.
programdaki müzisyenlerin hadi lilili yar şarkısını kanırta kanırta(iyi anlamda) söylediği program.
eğlenceli bir program.
15 dakika geç başlayan program.
Ebru şancı memeleriyle birlikte yine konuk olmuştur.
ebru şancı'nın memeleri konukmuş diye açtım, karşıma cem özer çıktı. inanılmaz bir hayal kırıklığıydı. anlatılmaz, yaşanır yaaneee.
Sevişmeyle ilgili bir vtr koyan bunu da igrenc sesli bi kadina seslendirten Program.
eski sıcaklığını kaybetmi$ olan program. eskiden ya$lı amcalar vardı felan. tv 8 in ekranı kanal d'ye göre çok mu parlak ne?

sınavlara çalı$ırken radyo dinler gibi dinlerdim. sıcak yorgan altında laptabımdan takip ederdim. bu sıcaklığını yitirdi. eskiye dönsünler.
Daha çok program yapabilmek ve izleyicileri uykusuz bırakmamak için tv8 e geçmiştir.
kanal d de iken bu kadar zevk ile izlemezdim. nedenini bilmiyorum ama okan burda daha sempatik geliyor.
ebru şancının bir ara form olduğunu düşündüğüm programdır.
Tv8e gectiği günden beri izleyemediğim ama ondan önce aralıksız izlediğim muhalif tavırla bir insan olan Okan BAYÜLGEN'in sunduğu program.