bugün

inançlı insanların bu değerlerini alıp kendi çıkarlarına hizmet edecek şekle getirmektir.

sonuçta kimse sen köşede inanç mastürbasyonu yapasın diye sana bu değerleri kakalamıyorlar, bu sistem ve bundan ekmek yiyen insanlar var sen de o sistemin bir parçası oluyor.
bunlar sadece seni kullanmış ve bir işe yaramış oluyorsun. ama kötüdür tabi onu da diyelim.
(bkz: cennete götüren terlik)
(bkz: yakmayan kefen)
Orospu çocuklarının yaptığıdır.
dindar gorunumlu kisilerin basvurdugu yontemdir.
dinin var olma sebebine uygun bir işlevdir.
Din bir toplumu en kolay kandırma yoludur. bu yüzden din ve iktidar sorgulanması gereken ilk şeydir.
her günaha " cihad için " kılıfını kullanmaktır.

neden çalıyorsunuz ?
cihad için.

neden çocukları taciz ediyorsunuz ?
cihad için.

neden iftira atıyorsunuz ?
cihat için.

neden geri zekalısımız ?
cihad için.
Zayıf ve karaktersiz yönetimlerin başvurduğu yöntem.
atatürkü sömürenler istismar edenler suistimal edenler ve atatürkün iş bankasın da ki hisselerini pirana gibi yiyenler için bir planınız var mı peki .

tabiki yok hiç de olmadı çünkü ta kendileri sizlersiniz de ondan .

mesela o paralarla boğaza bir köprü yaptırıp adını da atatürk köprüsü koydunuz mu ?

yada atatürk adına atatürkün mirasını yemekden başka ne yaptınız .

atatürk yani atatürkcüler için tamamen duygusal başka bir şey de olamaz çünkü elle tutulur icraat ister bu .

istersen sabahdan akşama kadar atatürk de değil köprü yapmak ip bile atlayamazsın .

napim lan ben atatürk sevgisini sokuk ?

atatürke icraat lazım icraat . atatürk ne yapsın kup kuru kimseye bir faydası dokunmayan sevgini .

ona sevgi denirse tabi .
atatürke burdan soruyorum bu atatürkcüler senin hiç bir şey yapmıyorlar 1 tane köprü bile yapmadılar her girdikleri seçimi kaybediyorlar .

bunların seni sevdiğinden ne kadar eminsin yada eminmisin ?
Ehliyet gerektirir.
görsel
Her dinde bu tiplerden vardır. Ağızları iyi laf yapar. insanlara bol bol saçma sapan hikayeler anlatırlar. insanlar da nedense inanır bu tiplere.
götü şıkısan bir mahkum örneği var.

--spoiler--
18 yıllık cinayetin sanığı: Allah Berat Kandili'nde herkesi affetti, ben niye cezaevinde yatıyorum?
https://tinyurl.com/mrps6ffr
--spoiler--