bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  internette satılan sizi kabir azabından koruyan kefendir. cübbeli ahmet hocanın ürünleri adı altında satılıyor.
  Ceylan derisine Allah'ın isimlerini yazıyorsun, onunla kefenleniyorsun ve kabir azabındaki ateşten korunuyorsun.

  http://www.internethaber....da-sok-iddia--758328h.htm
  2 ... kedi memduh
 2. 2.
  Cübbeli ahmet hoca'nın ürünlerinin satıldığı internet sitesinde bu kefen satılıyor ama diğer sitelerde yazdığı gibi kabir azabından koruma gibi saçma sapan notlar yazmıyor.

  örnekle anlatayım da gerizekalılar da anlasın. ben bir ürün diyelim ki sabun satıyorum. ve altına not yazmışım " sadece sabun hiç bir özelliği yok"

  adamın biri de bu ürünü benden 1000 tane almış ve kendisi satacak. o da internet sitesine koymuş ve altına not düşmüş " muhteşem osbir çekmelik sabun"

  şimdi ürün yapan olarak beni mi suçlayacaksınız. cübbeli'nin kendi internet sitesinde bu ürün hakkında iletişime geçin. bu habere inandıysanız telefondaki kişi size bunun fiyasko bir haber olduğunu bir kefenin asla kabir azabından korumayacağını, bu dünyadan öbür dünyaya sadece amellerin gideceğini söylediğinde mal bir insan olduğunuzu hissetmenize neden olacaktır.

  iftiradan kim ölmüş. ihsan götüaçık efendi'nin her dediğine inanarak kendinizi rezil etmeyin bebeem.
  2 -4 ... maviye sevdali yesil
 3. 3.
  islam'ın bug'ını keşfetmiş buluş. tövbe estf.
  ... jarrus
 4. 4.
  Burda korudu diyelim muska falan öteki dünyada yanmaktan kim koruyacak yanmayı hak edeni? Burda yananın günahları hafifler ama öteki cihanın ebedi ateşini kim söndürebilir?
  -1 ... ilhamperimnerdesin
 5. 5.
  Hacca umreye gidenler ihrama girerler, ihram tek parça dikişsiz beyaz kumaştır, kefeni temsil eder, kefen de ayni özellikleri taşır, tek parça ve dikissizdir ve kumaştır.
  Kabire konulan cenaze yaninda sadece kefenle defnedilir yanina hiçbirşey konmaz, bu islami bir kuraldır. içine üzerine ne yazılırsa yazılsın kabire muska koymak batıldır, bunu cübbeli ahmet hoca benden daha iyi bilir, bu nedenle böyle ürünleri satacağını düşünmemizi isteyen bazı kişilerin komplosu olarak değerlendirilmelidir bu iddia.
  Not: cübbelinin müridi felan değilim.
  1 -1 ... kotubocek
 6. 6.
  sadece mezara kefenle giriyosun. mahserde ciplak olcakmissin ona guvenme o yüzden git bi yangin sigortasi yaptir daha anlamli olur.
  1 ... ninjatirtil
 7. 7.
  (bkz: biz kefenimizi giyip çıktık bu yola) *
  ... ekonovich
 8. 8.
  insan buğulama..
  2 ... mkezer56
 9. 9.
  (bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)

  kefene cep de yapıp "cehennem yanıklarına iyi gelen krem" diye bir şey uydurup onu bile yapar bu müslüman görünümlü çakallar. ben bu kafadan her şeyi beklerim artık bunu gördükten sonra.

  insanları bu kadar salak yerine koyan bu 7. yüzyıla sıkışıp kalanlar yüzünden islam düşmanı oluyor insanlar. yok böyle bir cehalet.

  (bkz: cehennem yanıklarına iyi gelen krem)
  2 ... ne buyurdugunu unutan zerdust
 10. 10.
  tüm sözlüğe benden kefen hemide yakmayan cinsten.
  -1 ... matrisadam