bugün

runuzunun haydar diken olarak değiştirilmesi talebini bizzat zall a ilettiğim yazardır
bir kadın için güzin abla, bir bir erkek için haydar dümen olabilen transformer.

not : repleri unutmadim. terazini tıkladım.
hakkında bu kadar entry görünce doğum günü olduğunu sandığım yazar*

(bkz: haydi şimdi bütün eller şukelaya)
sayın diken, benim şimdi elimle seviyeli bir ilişkim var ama, çocuk istiyorum artık. ne yapmam lazım? şeklinde ilk sorumu yönelttiğim yüce insandır. bi nevi bi böyle nasıl diyim öyle bişidirki, öyle böyle değildir.
rumuz : tucimania

doktor deve benim sorunum....diye başLayıp ona sorunLarımı anLatmak istediğim yazar *
hakkında bu kadar entry görünce hastahanede işe başladı sandığım yazar.tam da çiçekçiyi aramıştım çiçek göndermek için.kısmet değilmiş.
efendim nicki;
deve yüküyle içki içtikten sonra diken misali insanlara 'abi kusura bakmayın çok içkiliyim' şeklindeki açıklamalarından gelir.* * *
Sözlüğün kirişi. iyi ki buralardaymışsın insanı..
alo sevgili diken alo... sesim geliyomu. sayın diken... ben yazılarınızı uzun bir süredir büyük bir merakla takip ediyorum. allah sizi inandırsın sabahları büyük abdestimi almadan önce sizi düşünüyorum...
meşgul bir insansınız farkındayım deminden beri sorunlu bir türk gencinin icabına bakıyorsunuz. sizden ricam benide ihya edin.
sorunuma geçiyorum.aslında sorunda denebilir mi bilmiyorum ama, ben kadınlarla rahat konuşamıyorum sayın diken. geçen gün bir kadın bana saati sordu ben heyecandan allah belanı versin dedim sayın diken. geçen bir dost meclisinde kadının birini dövmüşüm ben farkında değilim. geçen akşam gelince buzdolabındaki cesedi farkettim sayın diken.nabzına baktım, ceset tamamen ölüydü. acaba ben hafif bi sorun mu yaşıyorum. aspirin alsam geçer mi?
sayın diken dışarda çok gürültü var polis arabaları, helikopterler filan... ben sizi sonra gene ararım...
sayın devedikeni alo gene mi telesekreter. bip dedimi ben bipi duymadım demişmidir acaba.sanırım demedi. deseydi duyardım ben. bazen duymadığımda oluyor. sayın diken. o bipi bana kasten demediniz değil mi?cevap veri...
sayın diken bipi duydum. bana hala cevap vermediniz sayın diken evdesizniz biliyorum zira otoparktan evi gözlüyorum. yanınızdaki hanım pek güzel sayın diken. bana versenize onu. ben de sevebilirim sayın diken. bana cevap vermediniz diye bekçi lanamaya başladı. ölmesin istedim ama bıçağı her soktuğumda daha çok kanadı.k vitamini eksikliğinden dimi sayın dilen. kız çok güzel bana verin onu sevicem... aaa gene polis aarabası bunlardan rahat yok...ben arayacağım daha sonra...
"Seni de artık sözlük yazarı yapalım" sözüyle beni harekete geçiren ve yazar olmamda böyle bir payı bulunan yazarımız. Ayrıca eniştem olan yazar.
hemen hemen her girdiğimde son yazdıklarını okuduğum yazar. gözümden kaçmış (#476263) ile ona olan sevgimin daha da artmasını sağlamış yazar.
ortadoğu ve balkanların pek meşhur cinsel bilgiler ansiklopedisi...

sayın diken sorum şu jakuzide seks yapmak iinsanın bünyesine zarar verir mi? bu arada banyo tuzunuz çok hoş kokuyor. evet evinizdeyim. siz çıkar çıkmaz girdim. yanımda ayşe var. dün aldım. 3 cins vardı ben kısıl olanını seçtim sayın diken. titreşimli sayın diken. isterseniz bu sizin olsun bana sizinkini verin diken. eviniz çok güzel sayın diken. yatağı dağıttım ayşe toplamak istemedi. çok ruhsuz bu ayşe sayın diken. ağzı açık ayran budalası gibi. sadece bakıyor sayın diken. ben titreştirmesem titreşmiyor bile... haa kapıdaki iki adamdan kan damlıyor farkettim. bana kimlik sordular sayın diken ben de bıçağımlan gözlerini oydum kanadılar. üzerime kan bulaştı neyseki jakuzide temizlendim. sizin cicilerinizi giydim sayın diken. yannız ayaklar maaşallah sayın diken bebek mezarı gibi. ayak büyük olunca başka yerlerde büyük olur mu sayın diken?
ben artık müsaadenizi istiyorum sayın diken. aynaya kocaman bir öpücük bıraktım ayşe öptü ağzı büyük biraz. neden anlamadım...
radyo uludağdaki ilk programına beni konuk olarak çağırmış misafirperver insan.
dün akşam 5. kocam muhsin için ismail yk dan allah belanı versin adlı parçayı çalan supersonik dj * adsl in serin sularına atlayamamış ben için bir ayar gönderdi mi bilinmez çünkü radyo bir türlü adam gibi çalışmadı.
sabah güne başlamanın en iyi yolu.. nescafe, sözlük ve devedikeni üçü bir arada *

geldim gördüm devedikeni
yudumladım kahvemi şekerli
kocaman bir tebessüm belirdi
mey der ki hem yazar hem dj daha ne istemeli
sunnet davetiyesi manileri konusunda sözlüğün otoritesi olan yazar.*
manidar yazar*

3000. entrysi vatana millete hayırlı olsun yazarı
3000. entry sinin kutlaması esnasında sunnet davetiyesi manileri ile ortaya çıkmış ve tam bir türlü regl olamamak entry si ile kaybettiği karizmasını toparlamış iken yeniden yerlerde olan abim *.

ayrıca 3000. entry ni geleneksel devedikeni sunnet senliklerinde kutlayacağım. *
hakkında bu kadar entry girildigini gorunce heralde cok karizmatik dedigim yazar. * * * * * *
değerinin sözlük tarafından bilinmesi gereken bitkidir, şey yazardır, baksanıza her derde devaymışım, ona göre. nirvana yine bitkisel yorumları ile hoşgelmiş, karizmamızı ve biyolojik detaylarımızı, içimizi dışımızı sunmuştur.
(bkz: nebati yazar)
düşünerek entry girmenin güzel örneklerinden biri, uzun süredir görüşemediğim özlediğim yazar.
hakkında girilen son entry leri görünce,vay be abi sen neymişsin dediğim yazardır.**