bugün

entry girmekten mesajlarıma cevap vermeyen deve. kınıyorum kendisini. hıh.
hayırlısıyla sözlükle baş göz edileceğini öğrendiğim biricik yazardır. ahyırlı olsundur.*
sözlükten olacak ilk çocuğuna "arjen" ismini vereceğinin müjdesini aldığım yazar. ikincisi umurumda diil.

edit: erkek olana tabiy ki.
aylardır burada olup da ünlü olamayan, sözlükle bir birliktelik yaşamaya başladığı an sözlük selebritisi olan yazardır. bilseydim daha evvelden yazardım sözlüğe demekteyimdir. *

(bkz: seviyeli birlikteligimiz var)
haftaya pazar keyfi'ni sunacak yazar.
aman aman kahveLer pişiriLmiş...kahvesini bir yudumda bitirmiş...nikah hazırLıkLarına başLamış...tek taşını kendi aLmış...tek başına sözLüğe takmış * *...ben gidince niye yaptın evLadım...istanbuLda oLsaydım sana beş'i bir yerde takardım dediğim yazar...darısı başımıza artık *
sözlükten olacak çocuğu kız olursa lumpiya ismini vermesini istediğim yazar. * * *
sözlükten yazar sayısı kadar çocuk yapıp tüm çocuklara yazarların nicklerini isim olarak vermeyi düşünen, sözlüğü gerçek hayata geçirmek için harekete geçen yazar.
cıkcagım turne dolayısıyla (bkz: karpuzkabugu türkiye turnesi2)cay zirvesinde yanında olamayacagım,geyigin anasını aglatamayacagımız icin ziyadesi ile üzüldügüm,zirvede diger yazar kardeslerimi göremeyecegim icin elem icerisinde bulundugum,mekanlar farklı olsada gönüller bir dedigim yazar kardesim,dava arkadasım ****
(bkz: tango and cash)
montajelemanı ile bundan iki üç hafta evvelki bir görüşmemizde kendisinde ne yetenekler olduğunu farkettiğimi belirtmiş olduğum yazar. sonunda kalıbını kırmış ruhunu özgür bırakmıştır. sözlükçe arkasındayızdır...
yaran entrylere sürekli yazılası kişilik. bu yüzden senden nefret ediyorum demek istediğim yazardır. artık yeterdir ,seni yaran entrylere yazmaktan bıktım , bıktım , bıktım denilesidir. *
edit: espridir. * *
(#471099)bir bakıyorsunuz güldürmüş (ki bizzat yaşamıştır, ben gördüm*)
(#476263)bir bakıyorsunuz düşündürmüş
böyle bir şahsiyet efendim yani insanın hakkında sürekli entry giresi geliyor(tam olarak böyle diyecektim di mi devedikencim*) en kısa zamanda görüşmek istediğim insandır ayrıca. ailecek seviyoruz, takdir ediyoruz. bunun yanı sıra pazar gününe 12 saat uyuduktan sonra balkonda keyif yaparak başlamayı seven bir arkadaşımız. o balkon ki bir sürü tartışmaya konu olmakla beraber(uludağ mı o gözüken, alpler mi tartışması*) belki zirvelere bile mekan olacaktır*. kendisine sözlük vasıtasıyla pazar selamları gönderiyorum efeem.
öyle iyi, öyle güzel gönüllü, öyle keşfedilmemiş bir değer, öyle sohbeti keyifli..nasıl desem..bambaşka bir insan kendisi***.

(bkz: sol frame seninle güzel)
(bkz: kenan pars)
böyle kötü niyetli. insanları tatlı dille ağına düşüren kardeşimi vekarımı elimden almış aşağılık yazar. ayrıca evinin balkonu karşı binaya bakıyo. çok dar bunnarın yolları. gece kondu semti yazarı seni...
istanbul daki bütün zirvelerde olan * eğlenceli, hoşsohbet , sevilesi kişilerden olduğu için dünkü zirvede gözlerin aradığı simalardan olmuştur. ama gelmemiştir.
atan alır spor a sorduk o kim dedi
ben sana söyliyeyim bu atan alır spor senin hakkında atıp tutuyor, ama ben inanmadım denilesidir. *
-devedikeni nerde?
-bilmem nerde olabilir?
-hönk!
(bkz: bir türlü regl olamamak) entry si, seri bir şekilde artı oylanmış, biraz daha böyle devam ederse en beğenilen entrylerine çıkacak yazardır. bu işe bir dur demek lazımdır. adımız çıkmasındır.*
hemen eksi oy verip (bkz: bir turlu regl olamamak) entry sini istatistikLere sokmayacağımdır *

(bkz: özgürLük için savaşmak) *
devetabanı derken böyle engin bir kültüre sahip olduğunun bilinciyle hareket etmiştim. ne de güzel etmişim. yalnız bu bilgi nasıl edinildi onu merak ettim ben.
(bkz: jinekolog yazar)
birçok bayan uuserdan daha mantıklı yaklaştığı için bu kadar şukela alması doğal olan yazar, gerçi hamile kalmış olma ihtimali ve stresiyle mantıklı duramayan bayanları da hor görmemek lazım *
regl i regl den daha iyi tanıyan yazardır.*
(bkz: bir turlu regl olamamak/@devedikeni)bizi bir sen anladın o da yanlış anlaşıldın *... süper olmuş eline sağlık dediğim biricik yazarımız.
(#487661) ile hakkında düşünülmeye başlanılan değişik yorumları nötrlemek için (#488717) nolu entrysi ile sözlüğümüzün erkek yazarlarına ve okuyucularına da hizmet vermeye başlamış yazardır.*

(bkz: battı balık yan gider)
(#487661) entrysini artı oyladığım yazardır. tanıdığım herkese de gönderecem onlar da versin şukelayı. süper yazmış gerçekten. ellerine sağlık deve'm diken'im..*
hakkında bu kadar entry girilince kadınsal meselelere çok iyi hakim olduğunu zannettiğim yazar.*
tutmayın beni sözlüğün yeni haydar dümen i ben olacağım diyen yazardır. özel mesaj kutusu herkese açıktır.

(bkz: yok artık lebron james)