bugün

terazi burcu erkeklerine verilebilecek ad.
(bkz: terazi burcu erkeği)
angaralı punk grubu...

http://www.purevolume.com/dengesizherifler

angaralı turgut ile düet yapmalarını canı gönülden istediğim gruptur...
hal ve hareketleri mantıga sıgmayan erkek grubuna soylenecek sözdür.
laayigin budur ve adam ol! adlı başarılı demoları bulunan ankaralı punk grubu...
http://www.myspace.com/dengesizherifler

nokia supersound da ilk 10 kalmış sonunda elenmişlerdi. hergün içeceğim, sebep, sen ve ben şarkıları dinlenesidir.
24 subat 2007 de istanbul a gelerek bizleri sevindirecek gurup. gitar bar da sahne alacaklar, gitar bar nerede deyu sormayin istiklal de biyerde sora sora bulariz. girişler 7 ytl.
ankaralı güzide pank grubu.
ankara'da bunlardan 550 tane var sanırsam.
istanbul'a gelmeleri dört gözle beklenen grup .
bir şişe votka şarkıları ile gönülleri hoş etmişlerdir. ışıltı sacan bir grup parlar belki kısa vakitte.
2003-2004 yılında ilk nefeslerini almış Ankara ska-punk ve reggae-dab tarzını başarıyla icra eden manyak grup.
layııgın budur demolarının sahibi sevilesi grup.
bazı kayıtları;
aptallık etme, gitme, hep ters, hergün içecegim, hersey yolunda, ismayil, kel kafalar..

(bkz: her gün içecegim ve sana pis pis gülecegim) *
hepsinden önce, eğlenceli gençlerden oluşan punk rock grubu. trompet ve tenor saksafon aranıyor duyurularındaki yazıyla dahi yarmayı başarmışlardır.

--spoiler--
baslikta belirtildigi gibi. kendilerini degil çalanlarini ariyoruz. öncelikli olarak kayitlarda bizimle çalacak sonralikli olarak da eger mümkün ise grubun bir parçasi olup konserden konsere kosacak elemanlar araniyor. burdan mesaj atarsaniz harkulade olur. saygilar. iyi günler
--spoiler--

ankara'da olsam "trompet" olarak katılırdım lan. böyle eğlenceli gençler gördükçe insanın yaşam enerjisi geliyor yemin ederim, beyle artıyor, şahlanıyor, ah ulan..
“kollarımız bacaklarımız kopana kadar müzik yapmak, köpek gibi çalmak, sonra da sağlıklı beslenmek istiyoruz. daha çok taze meyveler.”

naçizane istekleri müzik ve taze meyve olan ankaralı sıkı ska/punk grubu dengesiz herifler; vokal ve gitarda doğa çağ ürünay, bas’ta mustafa yüksel, davulda eren alkan ve gitarda emre alptekin’den oluşuyor. doğa, ankara üniversitesi’nde jeoloji mühendisliği; eren, çankaya üniversitesi’nde işletme ve emre, hacettepe’de felsefe bölümlerinde öğrenimlerine devam ediyor. mustafa ise hacettepe psikoloji’nin ardından, bilgi üniversitesi’nde mba’e devam ediyor.

en çok etkilendikleri müzisyenler arasında mfö, faith no more, new kids on the block ve sublime’ı gösteren dengesiz herifler, bugüne kadar ankara if performance hall, istanbul ghetto, joker live, dogzstar, izmir bios ve blue gibi pek çok mekanda canlı performans sergiledi. son üç yıldır odtü şenlikleri’ninde de sahne alan grup, international ska circus kapsamında the toasters ve deal’s gone bad ile birlikte çaldı. ayrıca, nokaisupersound 2006 yarışmasında, yüzlerce grup arasından sıyrılarak ilk ona kalmayı başardı. myspace’de iki yıl içinde 150 bin hit başarısıysa dinleyicileri tarafından “run kiddos run!” nidalarıyla karşılandı.

dengesiz herifler’in müzik piyasasındaki yüzlerce gruptan farkını da kendi ağızlarından dinleyelim: “biz dünyanın en samimi grubuyuz ve asla ama asla dengesiz falan değiliz *
öldür beni yavaşça parçaları hoştur, defalarca dinlenesidir.
20 kasımda peyotede verdikleri konserlerinde yine çıldırtmış olan ve kendilerinden sonra çıkan cemiyette pişiyorum'u bağır çağır eşlik ederek dinleyen nadide punk gruplarımızdan.
http://www.facebook.com/g...84305692105&ref=share

izlenilesi.
"yalan gülüşler bunlar,biliorm bu sahte duruşlar,bitecek ben arkamı dönünce" diyorlardı seneler seneler önce..hep beraber zıplıoduk ozamanlar felen.
sonra noldu?biz büyüdük,dünya kirlendi onlar bu cingıllarına klip felen cektiler emtivide falan cıktı ole iste
sanırım dengesiz herifler türk punk camiası icinde yırtmaya en yakın gruptu ama fazla gerizekalı olduklarından geri andırgıranda tekmelendiler
grup üyelerinin hiçbirinin ankaralı olmadığı, ankara'da peydah olan, ska/ punk/ reggae tarzlarını harmanlayan, sıkı bir gruptur.
asabi şarkısıyla eğlendiren türk punk grubudur.
4 5 sene önceki parçalarının üzerine an itibariyle pek birşey ekleyemeyen grup. hala aynı parçaları dönüyor.
yeni albümün* ilk klibini öldür beni yavaşça adlı parçaya çekmiş ve müzikseverlerin beğenisine sunan adam ol! ve laayığın budur adlı iki demoya da sahip ankaralı ska punk grubudur. kendilerini geç keşfetmiş olmam dolayısıyla eksiğimi bir haftadır kafam beynim şişene kadar dinleyip kapatmaya çalıştığım ve daha şimdiden parçaların tümünün sözlerini ezberlemiş olduğum, eğlenceli ve güzel şarkılara sahip grup. şarkı sözlerini de sözlüğe defalarca kez şarkının aynı yerini dinleme pahasına da olsa yazdığım gruptur. tabi bunda yazar kişisinin oldukça sağlam çıkış yapacaklarına inancı kadar türk milletinin genlerinde yatan parselleme dürtüsünün de etkisi yadsınamaz.
(bkz: başlık parsellemek)
sıfır albümünün lansmanı 24 martta if performance hall da olacak, 30 martta da beyoğlu hayal kahvesinde çalacaktır.
--
takılıp düşerken sen
beni yukarı çekersen
belli mi
gene de inanamam ben sana
arkamdaydın gördüm seni
yakamı bırakmayan ellerin
hiç pas tutmayan o sözlerin
aşağı atarken kendimi
yakışır itersen sen beni
--
işte ben buna içerim dedirten sözlere sahip olan grup.

link için; http://www.youtube.com/watch?v=fSYctS6Nm4Y&NR=1
an itibariyle rock fm'de konuk olan gruptur.