bugün

tapınakçı, mason, illuminatici, sionist, gül haçlı, töton bir yuzır...
illuminati hurdacılar locasının 33. derece üstadı.
güzel kitapları var.

mature sevenler özelden yürüsün.
(bkz: inşallah Kezodur)
Kendini kız gösterip zirvede karşılaşınca okeye dördüncü olan Rıfkı dayılara benziyor nicki ama ben bilemedim arkadaşlar. Bir analiz yapmayı teklif ediyorum.* bir yeni yazar.
Hafif Totoş bir yazar vibe aldım.
inşaallah kızdır.
Meme fotosu atar.
Hoş gelmiş inşallah erektodur.
Saçları pamuk tarlasına dönmüş adamın sikko nikler almasıda ne bileyim.

Trajikumik.

Pehhh...
bizim erecto imiş yahu ! yeni uyandım. *
97 gs ajandası var kendisinde çökeceğim ona.
Alerji hapı ya da Demet Akalın fan club ismi gibi.

(bkz: deloday)
çok sempatik bir yazar.
Feci sempatik, karizmatik yazar.
Fatih kanunnamesine bak tüm elkablar var.
Koşer olmadığı için iskender yiyemeyen yıvzır.
Saçı akça pakça olup sikko nikler alan işsiz yuzir....

Kezosever...

Aynen ölee...
Erector a benziyor.
Erector'un kezolu versiyonu.

Swh...
(bkz: erecto)
"bulgarlar ülkeye pasaportsuz, vizesiz sadece kimlikle girebiliyor o halde bulgarlar Türk'tür" diyen yuzır.
bence çok haklı.
ülkeye bulgar üzerinden kaçak fiski sokan yazardır. oradan şişesini 10 levadan alıp burada 500 liraya okutuyor, kahvede el altından çay görünümlü ince bel bardağa fiski veriyormuş. ihbar ettik bakalım bekliyoruz yakında haber bültenlerine düşer.
Bu kişi, varlığı 1913 den bugüne yer altında devam eden Batı Trakya Türk Cumhuriyeti'nin gizli valisidr.

Meraklısı için notlar: Alıntıdır

Balkan Savaşları Sonunda Kurulan Trakya Türk Cumhuriyeti:

25 Eylül 1913’te Süleyman Askeri Bey devlet başkanı olacak şekilde ve Cumhuriyet idaresi benimsenerek tam bağımsızlık ilan edilmiştir. Bu devletin sınırları doğuda Meriç, batıda Struma/Karasu, kuzeyde Kırcaali-Ortaköy hattı ve güneyde Adalar Denizi’ne ulaşmaktaydı.

Garbi (Batı) Trakya Cumhuriyeti’nin Süleyman Askeri Bey tarafından yazılmış bir millî marşı; Dr. Tevfik Rüştü (Aras), Şeref (Aykut), Osman Nuri Hoca (Peremeci), Esat (ileri) Bey, Refet (Bele) ve Faik (Kaltakkıran) beylerden oluşan komisyon tarafından belirlenen bir bayrağı vardı. Devlet yapısı gereği 29 bin kişilik ordu kurulmuş, bütçe oluşturulmuş, pul bastırılmış ve pasaport uygulamasına geçilmiştir. Adlî vakalar da Osmanlı Devleti’nin yasa ve tüzükleri aynen kabul edilerek Garbi (Batı) Trakya Adliyesi tarafından görülmeye başlanmıştır. Bunun dışında seslerini dış dünyaya duyurabilmeye ve kendilerini tanıtmaya da önem veren Garbi (Batı) Trakya Cumhuriyeti’nin sesi olarak Batı Trakya Ajansı kurulmuştur. Bu yönetimi aralarında bir tampon bölge olarak gören Yunan ve Bulgar hükümetleri de Garbi (Batı) Trakya Cumhuriyeti’ni resmen tanımışlardı.
belli ki dünya görüşünün şekillenmesinde kavenin etkisi büyük.
K e Z o l a y.

Swh...
Çakma yahudicilik oynayan yazar.