bugün

(bkz: stargate continuum)
21 nisan günü 2.sezonu başlayacak olan dizi.
2.sezonu başlamış olan dizi. uzun zaman sonra başladı yaklaşık 9.5 ay. bu kadar beklettiler umarım buna değecek bir sezon olur.
ilk bölümlerine aldanılmaması gereken dizi.
yeni başladığım dizi...

fena başlamadı bakalım...
epeyce kaliteli bir dizi.
an itibariyle, kimliği belirsiz kişiler tarafından tarihteki ilk ve tek mantıklı bilimkurgu dizi ödülüne layık bulunmuştur.
Zaman paradokslarını bu kadar rahat bağlayan senaristlerin göbek deliklerinden zeytin yiyip, havaya doğru şuh kahkahalar atmayı istiyorum
60 yil öncesine yanlışlıkla suclularla beraber giden bir protectorun devrimcilerle mucadelesini anlatan dizi.
Yeni sezonu çıkacak mi cikacaksa ne zaman cikacak merak edilen bilim kurgu dizisidir.
yeni sezon 6 bölüm olup, haziranda başlayacaktır. ayrıca final sezonu olacaktır.
bir nedenle yarım bıraktığım dizi. bilimkurgu sevenler bu diziyi kesinlikle izlemeli
ilk sezonu zorla da olsa izledim zira teknoloji olarak almış yürümüş bir polis modeli vardı. Bildiğin matrix yüklemesi yapiyordun dizide ama olmadı devamı gelmedi.
rachel nichols'ın bütün güzelliğiyle arz-ı endam etmesinin bile kurtaramadığı dizi. ızdırap resmen! ben ki 11 sezon boyunca, ite kaka da olsa smallville izlemiş adamım. birinci mevsimden sonra devam edemedim.
26 temmuzda son sezonu başlayacak dizi.

bu diziyi kim nasıl beğenmez anlam veremiyorum.

edit: 4 ekim olmuş.
yeni sezonun ilk bölümü çıkmış dizidir. ayrıca bir çok sahnede basitlik çok hissedilse de garip şekilde bir sempatim var. sanırım esas hatunun o hüzünlü bakışları yakalıyor bir şekilde beni.
güzel bir finalle yayın hayatını sonlandıran underrated dizi.
microsoftun teknoljisi, yeni Lumia 950 ve 950 XL ile kutu içeriğinde continuum kiti de olacak-bazı ülke/bölgelerde-
Olay şu, telefonu kite bağlıyorsun kiti ekrana klavyeye fareye bağlıyon. Telefon oluyor sana, bilgisayar.
Teknolojiden anlamıyorsanız gidin iphone 6S falan alıp zengin takılın.

edit: fiyatları aynı olacak, ama teknolojinin t sini bilmeyen almasın arkadaş lumia.
1. ve 2. sezonları çok sevmeme rağmen 3. ve 4. sezondan da bir o kadar sıkıldım açıkcası bir ara kapatmayı düşündüm ama bir kere başlamış bulundum ve sonunu getirebildim sonunda.. her şeye rağmen güzel bir diziydi, yine de bitince insan bir buruk oluyor.. finali de gayet güzeldi.
bana göre finali yapmak için yapmışlar, birçok şeyin cevabı tam olarak yanıt bulmamış gibi oldu. genel olarak da ben bu zamanda gitmeli gelmeli (yanlış anlaşılmasın) dizileri seviyorum. rachel nichols sayesinde de beyaz tenli mavi gözlü kadın sevdiğimi tekrar hatırladım. son olarak rachel nichols emel çölgeçen'e benzemiyor mu? kendisine de sordum cevap vermedi. emel'e sordum. (bkz: emel çölgeçen)