bugün

rusya pazarında oldukça iddalı ve basarılı jean markamız. eroglu şirketler grubuna baglıdır. bu girişimcilerimiz aynı zamanda italyan loftu ve isviçreli big starıda kendi grubuna katmışlardır. türkiye pazarında mavi jeansi yakalamak en buyuk amacları olsa gerek, ama mavinin bu konuda yeri gercek anlamda cok daha saglam. beyoglu ndaki mavi jeans in yerini de milyon dolarlarla satın almışlardır.
ilk adı kulis olan marka.*
kampanya yapmış mağazadır ve şu anda ürünler yarı fiyatına satılmaktadır. kotlar 40-45 civarıdır.
mağaza bilgilerindeki adres bölümüne bursa gibi bir şehri koymamış marka; kınıyor, bir daha kot mot almıyoruz, ki fiyatına göre yaptıkları maddeler de o kadar da kaliteli değildir. belki de sadece türkiye için pazarlamasını loft markasının da yapan bir marka olarak, özellikle kotları çok da iyi değildir. en iyi kot markası için;

(bkz: mavi jeans)
yıllar önce moskova'nın en ciks caddesi Tverskaya'da dünyaca bilindik, ürünleri eşek yüküyle para tutan mağazaları gezerken karşımda şubesini gördüğüm ve bir akrabaya rastlamışcasına sevindiğim marka...fiyatları buradan pahalıydı ama canı sağolsun, tezgahtarları güzeldi.
49 liraya sattıkları gömleği 15 liraya aldığım ve bundan da kar ettiklerini düşündüğüm firma. *
http://www.hurriyet.com.t...nomi/14570869.asp?gid=373
rusya'da en çok satılan jean markasıdır... markamızdır...
öylesine bir reklam yapmışlar ki; anlamak çok güç.

(bkz: değiş geride kalma)

reklamı izlemek için;
http://www.youtube.com/watch?v=UEkyRTwWt04

youtube'a giremiyom ama;
http://www.facebook.com/h.../video.php?v=449487868048

tanım: orta gelir seviyesinin üzerine hitap eden marka. indirim tarihleri kaçırılmamalıdır.
son reklamı iğrenç olmuş markadır.
solan montlar çıkaran firma.
(bkz: kolininki)
vitrini ve ürünleri, konsepti sanki little big formatına doğru kayıyor. bence ilk önce logosunu değiştirmesi lazım.

yaptığı hamleler doğrumu? bence doğru.
aslen aksaray'lı olan eroğlu ailesinin 1983 yılında istanbul kadırga'da kurulan ve ilkin kulis markasıyla piyasaya adım adan kot markası.

rus pazarının lideri konumunda bulunan ve rusya'da en çok bilinen, tanınan tekstil markası. 30'un üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olup ve yaklaşık 500 mağazasıyla hizmet vermektedir. kalitesi ve tarzı ile girdiği ülkelerde hep zirveye oynamıştır.

türkiye pazarında ise çok fazla etkin olmamakla beraber bir çok yerde mağazaları bulunmaktadır. ürünlerinin fiyatları biraz yüksekçe gelebilmektedir ülkemizde yaşayanlara.

kot konusunda mavi jeans kadar başarılı olabildikleri söylenemez. zira mavi jeans harbiden çok oluyor. colin's'in bu şartlar altında mavi jeans'i geçmesi zor gibi gözükmekle beraber bu aralar atılım içinde olması ise colin's iyi bir ivme kazanabileceğinin göstergesi.
sahibi ümmet eroğlu'nun feryatları yürek dağlıyor ==> http://www.patronlardunya...isci-patron-dovuyor/99539

buradan alışveriş yapmadan önce bu yazı aklınıza gelsin.
içinde çok güzel şarkılar çalar bu elbise mağazasında.geçen denk geldim bi kız sinis sinis sinis diye bi şarkı diyodu hala arıyorum bulamadım.ama elbet bulacağım.sonuç olarak fok balıkları çok yalnız.
son zamanlarda fermuarlı tüm ürünlerinde fermuar problemi olan firma.
tek yıkamada pert olan kazağımı üreten firma. verdiğim para zehir zıkkım olsun ne diyeyim.
aldığım gömleğin düğmesinde ki boyalar çıkmaya basladı. aldığım botun arka kısmı patladı, metal bağcık kısımları koptu, 2 haftada sanki 2 yıldır kullandığım ayakkabıymış gibi eskidi.
faturasını kaybettiğin için değiştirmede yapamıyorum. patladı elimde. bir daha ne alırım ne aldırırım.
tasarımları güzel olan kumaş kalitesi, dikiş kalitesi iyi olmayan kazak ve tshirtlerin ilk yıkamada küçüldüğü şey. ayrıca çalışanların oldukça ters olduğu tabi ki iade vb. durumlarda yoksa alırken el pençe .... neydi bu deyimin devamı yav.
kaprilerinden memnun olduğum t-shirtlerinin kalitesini yükseltmesi gereken firma.
t-shirt alacaksanız bir beden büyük alın benden söylemesi. *. çalışanları biraz daha güler yüzlü sempatik olabilir.

200 tl'lik alışveriş yaptım bir askılık rica ettim. " a onlar sayılı veremiyoruz cevabını aldım. " yazıklar olsun.
sahibi yahudidir benden söylemesi.
bir kot aldım burdan üzerine ne giydiysem hepsini yırttı. Çareyi ilik kısmını kestirmekte buldum. Kot kotluğundan çıktı kısaca.
bi kampanya düzenlemişler. alışveriş yapanlar arasından 1 kişiye araba, 9 kişiye iphone, 1000 kişiye kot, 199 kişiye kulaklık 1000 kişiye ıvır zıvır bişeyler.
iyi yapmışlar hoş yapmışlar. sonuçlar 28 eylülde radikal gazetesinde demişler. gittim aldım gazeteyi. bitek araba kazanan ve 9 tane iphone kazananı yazmışlar. sikerler öyle çekilişi. hani kot kazananlar hani kulaklık kazananlar. hadi şimdi gönderin hepsini tanıdıklarınıza eşinize dostunuza. vay a.k bi çekiliş yapcaklar onu bile ellerine yüzlerine bulaştırdılar.
güncel Önemli Başlıklar