bugün

entry'ler (2748)

gürkan tekman

Uludağ psikolojiyi tercih etmeme sebebidir kendisi. Bu adam orada hocayken gidip de bölüm okumaya çalışmayın. Emeklerinize yazık olur.. Dünyada ileri gelen bilişsel psikologlar dan yazmış biri afedersin ama Bi tarafımla güldüm.

survivor 2018 ünlüler vs gönüllüler

umarım o yoklukta malum vatandaşın kısa şortundan tahrik olup kendisine tecavüz etmezler. çünkü kendisi kısa etek giyenlerin tecavüzü hakettiğini söylüyordu zamanında.

zeki güzel esprili fakat reisçi kız

fakattan sonrası fakattan öncesiyle çelişen kız.

istifa etmen için kaç mağlubiyet daha lazım

söz konusu sonuçlar kılıçdaroğlunun mağlubiyeti olarak tanımlanamayacağı için geçersiz önermedir. bir deli kuyuya taş attı, bu adam da* herkes gibi deliye deli demiş ve haliyle taşkın hareketlerinin önüne geçmeye çalışmıştır hepsi bu. olayın çıkış noktasına baktığınızda ortada kılıçdaroğlu ile birlikte yarışılmak üzere yola çıkılmış bir iddia yoktu, birileri durup dururken "başkan olcam ben" diye başımıza iş çıkardı, kendileri yazdı kendileri oynadılar. kendi götlerinin keyfine bu projeye milyon dolarlar yatırdılar. hileyle hurdayla da zorla oylamaya sokup yine hile hurdayla yüksek sonuç elde ettiler. buna da galibiyet dediler. yersen.

16 nisan 2017 anayasa referandumu sonuçları

(bkz: 16 nisan 2017 osmanlının yeniden kurulması/#36335576)

16 nisan 2017 osmanlının yeniden kurulması

ulan arkadaş şu sözlüğe bir daha entry girmeyeyim diyorum, ama gün geçmiyor ki bir cahil daha beni aydınlat beni aydınlat diye yırtınmasın.
öncelikle tanım: osmanlı yeniden kurulsa anca tebaa olabilecek çomar söylemidir.

birisi şu arkadaşa osmanlı yeniden kurulursa hayatının topkapı sarayının bahçesinde şehzade kardeşleriyle kaplumbağa yarışı yapıp akşama haremde o piti piti yaparak geçmeyeceğini anlatsın.

canım benim anlamadığın nokta ne biliyor musun? sen böyle şaşalı osmanlıya özeniyorsun, üstüne uzun padişah kaftanını kafana kocaman kavuğu geçiriyorsun ve işte benim şanlı tarihim diye sarayı anıyorsun ama senin atalarının çok üzülerek söylüyorum ki kaftan veya kavuk giymekle pek alakası yoktu. bırak haremi, sarayı; bir dönüm arazisi varsa ona da devlet el koymuş, üzerinden istediği kadar maaş veriyordu kendisine. aç bilaç yaşıyordu. bir haksızlığa uğrasa hakkını arayacak doğru düzgün kimse yoktu. bir davası varsa ve kadı taraflıysa ya da cebi yağlandıysa seni çok kolay bir şekilde haksız gösterip kelleni koltuğuna koyabilirdi. çünkü hukuk sistemi denen şey yoktu. o şanlı, yüce padişahının huzuruna çıktın diyelim o da sana acımazdı emin ol. o anki ruh durumuna göre alın kellesini diyip seni de sülaleni de idam ettirip akşama ziyafet sofrasında keyfine bakardı.

şimdi siz bu tarihi döneme hayransınız, dış görünüşe aldanıp bunları yaşayıp görmediğiniz için. ama emin olun o zamanki atalarınız yani tebaa, "padişahım çok yaşa" "padişahım çok yaşa" diye yalanıyorduysa padişahı çok sevdiğinden değildi, korkusundan veya padişah bize zulum etmesin derdindendi.

bu mu özlediğiniz hayat? düşünün bir sistem var size özgürlük, seçme seçilme hakkı veriyor, seni skene dur bakalım deme hakkı veriyor ama sen yok ben skilmeyi seviyorum diyorsun. bu kadar mı aşağılık duygusuna sahipsiniz?

osmanlı bi taraflarınıza girsin alın. ne osmanlıymış.

uludağ sözlüğe veda

şu an bu entry ile yaptığım eylemdir. 8 yıldır burada güzel kaliteli entryler gördüğümüz oldu. ama sonra bir sabah uyandık ki burası adeta bir sürü ergen ve yetişkinin(!) mastürbasyon yapmak üzere kullandığı, inci sözlük tadında bir porno sitesi olmuş.

aklı başında olan tüm yazarların (ki bu küçük bir kesim demek oluyor) bu (bkz: id) yuvasından kurtulması dileğiyle.

1923 psikolojisiyle hareket edemeyiz

aa gerçekmiş. ben de bir aktroll yine trollemeye çalışmak için başlık açtı zannetmiştim.

sırtta ağrısız yumru

şöyle azıcık oynadın mı kıt kıt ses geliyor mu, geliyorsa kulunç olabilir.

iett şoförünün yolcuya hakaret etmesi

(bkz: şaşırdık mı)
(bkz: hayır)

sosyal medyada kendini pazarlayan tip

kendine napıyorsa yapsın da takipçi kazanmak için sürekli bebeğinin fotoğrafını paylaşan o çocuğa o fotoğrafları çekebilmek için eziyet eden annelere çok kızıyorum. bunun aşırısı da bir istismar.
haydaa: başlık başıma kaldı teşekkürler.

yeni aşık olmuş kişilere tavsiyeler

korkma hayvan gibi sev, seviş, gez, eğlen, evlen. taktik kasmaya çalışma o zaman ilişki oyuncağa döner. rahat ol aç tüm kapılarını, ya şu bu olursa diye yaşama aşkı.

avatar atakan

bi de bu adamın fanları var.

akp ile mhp arasında gidip gelmek

(bkz: iki ucu boklu değnek)

bazıları çamurla oynarken ben müzik yapıyordum

https://img-s1.onedio.com...d5e644f154aa0e26ec14d.jpg

derste öğrencilerine türban dağıtan öğretmen

ilgili haber:

http://odatv.com/derste-t...dagitildi-1910161200.html

"istanbul'da Alpaslan Anadolu Lisesi din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Durmuş Çebi, "Dersimde örtünebilirsiniz" diyerek öğrencilere bone ve türban dağıttı. Öğrencilerin çoğu bu isteğe uymazken sınıflarda birkaç öğrenci türbanla derse girmeye başladı

Aydınlık’tan Özlem Konur Usta’nın haberine göre; istanbul Pendik'te yer alan Alpaslan Anadolu Lisesi'nde din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Durmuş Çebi kız öğrencilere bone ve türban dağıttı. Geçen hafta yaşanan olaya veliler tepki gösterdi.

Alpaslan Anadolu Lisesi Müdürü Serdar Paşaoğlu ise "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Durmuş Çebi'nin derste öğrencilere türban dağıttığı doğru mu?" sorusuna, "Bu böyle olmaz. Bu ne kadar çirkin bir uslüp" diyerek telefonu Aydınlık muhabirinin yüzüne kapattı.

DAHA ÖNCE DE KUTLU DOĞUM PROGRAMI DÜZENLEMiŞTi

Aydınlık'a konuşan Eğitim iş istanbul 2 Nolu Şube Başkanı Mehmet Yeşildağ, "Türban artık anaokullarına kadar indi. Bundan bir sonraki adım, kendi sendikalarının da isteği olan karma eğitime son vermek. Bu çağda okulları imam hatibe çevirdiler" diyerek tepki gösterdi.

Durmuş Çebi, daha önce de Pendik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde kutlu doğum programı düzenlemişti. Çebi'nin önderliğinde düzenlenen programda, Kuranı Kerim tilavetinin yanı sıra öğrenciler dualar etmişti. "

ülke elden gittigidiyor.com.

alevilerin elinden yemek yenmez

yeme zaten. o güzel yemekleri insan olanlar yesin.

yurtiçi kargo

benim de asgari ücrete anam belleniyor biliyor musun? ama yaptığım işi sevmediğim zamanlarda bile kendimden zayıf gördüğüm birine "kes beni konuşturma işim var" demiyorum. kimseyi incitmemeye ve alacağı hizmeti aksatmamaya çalışıyorum. çalıştığımın karşılığını da alamıyorum para olarak. ama ucuz ücrete böyle muamele lan diyip müşteriyi kaçırmıyorum. bırakın artık bu yanlışlardan yakınan insanlara, emeğin değerini bilmeyen şımarık insan muamelesi yapmayı. eğitimsiz olduğu için ya da hammallık yaptığı için kimse kimseye bir yüklenmede bulunmuyor. tam tersi senin yüksek hizmet beklediğimizi savunduğun insan karşısındaki bir kadın olduğu için ona yükleniyor. erkek olsam "kes beni konuşturma" diyemezdi bunu hepimiz biliyoruz. şimdi yanlışını düzeltmesi gereken kim bu durumda?

eğitimli eğitimsiz, fakir zengin herkes bir toplumda nasıl yaşaması gerektiğini öğrenmeli, önce insan sonra çalışan olarak.

fenerbahçeyi taşıyan uçağın camının patlaması

ne komiksiniz, adamların arabası kurşunlanıyor, şike tuzağı yapılıyor yazıyorsunuz sonra bunu fenerbahçenin cenabetliğine nazara falan bağlıyorsunuz. iginçmiş.

kız arkadaş yok diye intihar edilir mi

cevap açık: edilmez.